Love At Seventh Sight (2009)

filmy z Kraju Środka, Hong Kongu i Tajwanu
Awatar użytkownika
Lily
Oglądam regularnie xD

Love At Seventh Sight (2009)

Postautor: Lily » 20 mar 2011

(2009) Love At Seventh Sight (Qi Tian Ai Shang Ni)

Obrazek

Obrazek

Rok: 2009
Produkcja: Chiny
Reżyseria: Alfred Cheung Kin-Ting
Gatunek: Romans
Czas trwania: 99 mins
Obsada: Mike He, Xiaolu Li, Alfred Cheung Kin-Ting

Opis:
Dźwiękowiec (Mike He) i nieznana mu kobieta (Xiaolu Li) wyruszają w podróż po Chinach. Dziewczyna marzy o długiej podróży, ale nie chce, aby była to podróż samotna. Towarzysze podróży stopniowo się poznają i mimo że bardzo się od siebie różnią to zaprzyjaźniają się. Jeden sekret zmienia jednak tą wyprawę w mocno niecodzienną.

Trailer:
" onclick="window.open(this.href);return false;

Filmweb:

http://www.filmweb.pl/film/Qi+Tian+Ai+S ... 009-546627" onclick="window.open(this.href);return false;

Od siebie:
Piękne krajobrazy, nietuzinkowa historia. Film spokojny, ale nie nużący. Jest to romans, ale nieco "inny". Momentami jest też mocno zaskakująco. Polecam.
A poza tym... dla fanek Mike'a He pozycja absolutnie obowiązkowa ;) zwłaszcza, że możemy go tutaj zobaczyć w zupełnie innej odsłonie. Znamy go z ról gdzie zawsze grał takich "kozaczków-cwaniaczków", a tutaj mamy raczej zagubionego romantyka.

Awatar użytkownika
yotem
Co to jest dorama? o_O

Re: Love At Seventh Sight (2009)

Postautor: yotem » 30 cze 2011

Dla mnie, niestety, koszmar. Gdy już miałem zamiar wyłączyć (nie mogłem znieść tej ponad półgodzinnej idylli), film zmienił się nagle o 180 stopni. Pomyślałem: "Oho, może warto jednak było cierpieć". Niestety... Chociaż przez krótki moment akcja trąci nawet kryminałem (a lubię kryminały), to szansa na coś choćby w połowie obiecującego bardzo szybko znika. Fabuła wręcz idiotyczna (a naprawdę bardzo wiele jestem w stanie znieść; taki gatunek).

Próbowałem zapomnieć, że grał tam Mike He; w Devilu miał świetną rolę i właśnie z nią wolałbym go zawsze kojarzyć ;)

Wróć do „C-movie”