The Butcher, the Chef, and the Swordsman (2010)

filmy z Kraju Środka, Hong Kongu i Tajwanu
Awatar użytkownika
Pino
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

The Butcher, the Chef, and the Swordsman (2010)

Postautor: Pino » 26 kwie 2011

Obrazek

The Butcher, the Chef, and the Swordsman

*reżyseria:Wuershan
*scenariusz:Wuershan, Zhang Jiajia
*Kraj:Hong Kong, Chiny,USA
*Gatunek: Komedia?, akcja
*Premiera:16 września 2010 (Świat)
*Obsada: Kitty Zhang,Masanobu Ando,You Benchang,Liu Xiaoye,Ashton Xu

ZWIASTUN

OPIS Jest to film o wędrującym Tasaku...tajemniczego pochodzenia, wykonanego na specjalne zamówienie, nie są to jakieś tam badziewne, wędrujące gacie pasujące na każdy tyłek,a niebezpieczny Tasak wpasowujący się , w każdą rękę...kto? i jak będzie ciachać?..nie zdradzę! ..Jedno jest pewne, jest to zabawka dla dzieci powyżej 3 lat..
Przeznaczenie: dla wojowników, to głównie oni będą się o niego lać, dlaczego?... tasak potrafi przeciachać nawet skałę...(pewnie polska gospodyni wykorzystałaby go robiąc zupę.... ciachając ogórka)
... dziwnym zbiegiem okoliczności broń wpada w ręce niezbyt czystego i pachnącego rzeźnika...akcja...reakcja..wyskakuje pani w czerwonych ciuszkach... oszołomiony urodą damy.. Chopper pada na glebę..wróć i zaczyna się zabawa!
Poznajemy również kucharza zamiatacza, kowala, i tajemniczego wojownika...To postacie mniej lub bardziej chwalebne,...Najciekawszy jest jednak watek romantyczny...nie żadne tam walki(spektakularne :wink: ), które bardziej pełnia funkcje upychacza..
Liczy się to czy Chopperowi uda oczarować damę? ( w dzisiejszych czasach, to jest do zrobienia.. wystarczy zadzwonić po Susan i Trinny)..Jak wykorzystać skutecznie tasak?..Kto go wykuł?..Tyle i więcej dowiesz się oglądając film!

Ode mnie
Jest to romans i horror z instruktarzem trzymania Tasaka(ale to to nie Piła 8 .. więc nie ma się czego bać).
Mimo swej głupoty ogląda się szybko i ......przyjemnie? Jest to najbardziej niesmaczny film w historii wieczorków doki doki , Jest wiele odrzucających scen..nie brakuje też ładnych obrazków, w filmie dużo barw i muzyki, która nadaje charakter
Czy oglądać?...Nie oglądaj! ..oglądaj!. nie oglądaj! (najlepiej wyciągnij z kieszeni monetę i wyrzuć reszkę ..to takie przyzwolenie do oglądania)
Miłośnicy obyczajowych seriali pewnie też znajda coś dla siebie :wink:
Klan wersja mix: scenariusz Piniacz
odcinek 3547 Chopper i jego Tasak
...Dr Lubicz widzi leżącego w kałuży mężczyznę! ..podchodzi
-Ej wstań, powiedz nie jesteś sam!
- nie jestem ..mam Tasak... i wstał
W kuchni Lubiczów doktorek pichci śniadanko..
- to szukasz Ryśka?
- taaaa
U Rysia..Chopper nerwowo w kredensie szuka ostrzałki do noży
-c holera mam tępy tasak ... co teraz?

...... w przewie na reklamy Goździkowa częstuje Choppera Etopiryną...
- małpa w czerwonym zaatakowała mnie,mam guza i wpadłem w kałuże!!!
- a to jędza!!
-Mam już dosyć!! to wszystko wina tasaka ...nie chce go!
...i zjawia się Pascal, który właśnie gotował zupę!..c.d.n
Na szczęście to film ,a nie kolejny odcinek tasiemca, który jest równie kiczowaty i słaby jak ten Klanowy Mix.
Co łączy tasiemca i film.?....zakończenie..Tasak w końcu trafia w dobre(?) ręce..
ocena: 5,5/10 i ciągle się waham, ale ocena w sumie nie jest najważniejsza..
Chce Tasak!!!..<idzie szukać Pascala>
Jeszce jedno: Nie oglądać w trakcie i przed jedzeniem

Obrazek
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Re: The Butcher, the Chef, and the Swordsman (2010)

Postautor: Azzel » 16 maja 2011

W sumie sama nie wiem co tu jeszcze napisać, Piniacz napisał już chyba wszystko. Na samym poczatku filmu zwątpiłam i myślałam że to będzie najgorszy z oglądanych filmów w doki seansach, a tu proszę, okazało się ze mimo gobliniastej atmosfery było naprawdę znośnie. I była nawet cała jedna osoba ładna w tym filmie :rolly:
Scena którą zapamiętam na pewno:
instrukcja działania tasaka, kiedy to człowiek otwiera usta i nie wie czy ma: a) śmiać się b) płakać c) wymiotować :omg:
Ogólnie dobrze że goblinom nie jest dane miewać tasaki, nie wiem czy by sobie poradziły z nimi przy tak wyrafinowanej instrukcji, a mogłoby się to zakończyć ogólną destrukcją.

W ogóle Pino gratuluje twego pierwszego tematu^^
Obrazek

Wróć do „C-movie”