Child's Eye (2010)

filmy z Kraju Środka, Hong Kongu i Tajwanu
Awatar użytkownika
Lily
Oglądam regularnie xD

Child's Eye (2010)

Postautor: Lily » 04 lip 2011

Child's Eye (2010)

Obrazek

Reżyseria: Oxide Pang, Danny Pang
Obsada: Rainie Yang, Elanne Kwong, Shawn Yue
Produkcja: Hong Kong
Gatunek: Horror
Język: kantoński, tajski
Czas trwania: 1h 36 min

Trailer:
" onclick="window.open(this.href);return false;

Opis:
Grupa znajomych z Hong Kongu wyjeżdża na wakacje do Tajlandii. Tam jednak wybuchają zamieszki i kraj jest w chaosie. Niestety podczas próby opuszczenia Tajlandii okazuje się, że lotniska sa już zamknięte i turyści są zmuszeni do pozostania na miejscu. Zostają zakwaterowani w hotelu, który jest daleki od luksusów i dzieją się w nim dziwne rzeczy.

Od siebie:
Takiego gniota to ja już dawno nie oglądałam ;) naprawdę, jestem pod wrażeniem, że coś tak słabego można wyprodukować i opatrzyć hasłem "nowy wymiar horroru" ;) fabuła jest oparta na maksymalnie oklapanych motywach, od samego początku grubmi nićmi szyte, ewidentne "dziury" w scenariuszu i to wszystko naprawdę nie jest ani trochę straszne, ba, już nawet nie jest śmieszne, tylko raczej żałosne (chociażby ten pół pies, pół człowiek. Na Boga, co to w ogóle było???). Aktorzy też jakoś się nie popisali, to wszystko jest tak sztuczne, tak naciągane, że naprawdę przez film jest trudno przebrnąć. Ranie Yang, choć nie jest może wybitną aktorką, potrafi jednak dobrze zagrać (chociażby świetna rola w "Spider Lilies"). Tutaj niestety nie wyszło jej na całej linii, jest potwornie drewniana i nijaka, to chyba najgorsza rola jaką kiedykolwiek zagrała.
Całość to jakaś koszmarna pomyłka, moim zdaniem to jest to kategoria zwana horrorami klasy B. Daję 1/10, ta jedynka to tylko za Rainie, która też niestety nie zachwyciła. Jeśli taki ma być "nowy wymiar horroru" jak głosi hasło na plakacie, to ja dziekuję.

Awatar użytkownika
Snake
Grupa Trzymająca Władzę

Re: Child's Eye (2010)

Postautor: Snake » 04 lip 2011

Z całego filmu podobała mi się jedna rzecz, ładnie zrobiono sceny protestów oraz ogólnie motyw z zamieszkami, to dobry pomysł na horror. Reszta, bardzo słaba.

Pamiętam, że kilka razy zastawiałem się, czy ten horror jest na poważnie, czy to może nie jakiś pastisz, parodia. Był na poważnie :lol: .

O ile nawet lubię amerykańskie horrory klasy b, teenage horrory, to w Child's Eye nie znalazłem niczego dla siebie. Aktorstwo było momentami beznadziejne, a strachy, duchy i potwory śmieszne.

Odradzam

Wróć do „C-movie”