Close to you (2010)

filmy z Kraju Środka, Hong Kongu i Tajwanu
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Close to you (2010)

Postautor: Chie » 04 lis 2011

Obrazek

Inne plakaty
ObrazekObrazekObrazek

Reżyseria: Hsiao-tse Cheng
Gatunek: romans
Produkcja: Tajwan
Czas trwania: 1 h 43 min

Obsada:
MingDao-Chen Jiaxiang
Eddie Peng-Zhao Zijie
Guo Cai Jie (Amber Guo)-Ding Xiaokui
Xin-yu Yuan-Chi - Shanshan

Opis
Film opowiada o 4 przyjaciół.Jest tu romans, skrzypce i boks.
Chen Jiaxiang-Były boxer.Stracił pamięc w wypadku samochodowym
Zhao Zijie-Boxer.Nie wygrał ani jednej walki.Jednak za wszelką cenę chce wygrac jakąkolwiek walkę by uszczęśliwic swojego dziadka który jest chory
Ding Xiaokui -córka właściciela sali.Zakochana w jednym z bohaterów.
Chi - Shanshan -nazywana geniuszem ze względu na jej umiejętności muzyczne.Łączy ją przeszłośc z jednym z bohaterów
Jest jeszcze siostra Kui zazdrosna o Shan, również grająca na skrzypcach jednak bardziej od skrzypiec woli gitarę i śpiew.
Dziwny opis wiem.Jednak jeśli napisałabym więcej wiele bym zdradziła a po co mam psuc zabawę.

Ode mnie
Film naprawdę bardzo mi się podobał.Ogólnie plakat mnie nie zachęcił.Widziałam tylko ten przedostatni jeśli się nie mylę.Film mnie pozytywnie zaskoczył.Każdy z bohaterów był na swój sposób pozytywny.Był mały wąteczek smuny ale nic po za tym z czego bardzo się cieszę.Jest tutaj box jednak to nie wszystko.Myślę że nawet ci którzy nie lubią tego sportu znajdą tu coś co im się spodoba.Kui ma tutaj bardzo dziecięcy głos.Na początku trochę mnie to denerwowało ale potem było już ok.Szczerze polecam ten film.Spędziłam naprawdę bardzo przyjemne 2 godziny.

Ja jestem z tych, co nakrywają głowy kołdrą; z tych, którym strach uniemożliwia oddychanie.

Wróć do „C-movie”