Lovesick (2011)

filmy z Kraju Środka, Hong Kongu i Tajwanu
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Lovesick (2011)

Postautor: Eggie » 11 gru 2011

Obrazek

Pinyin: Ai Qing Chu Fang
Tytuł alternatywny: Love Prescription/ Love phobia
Rodzaj: Komedia romantyczna
Kraj: Taiwan / China

Obsada:

Ariel Lin
Chen Bo Lin
Li Yi Feng

Opis:
Ruo Qing jest dziewczyną zdradzoną przez chłopaka, z którym zamierzała spędzić resztę życia. Od tamtej pory trzyma z klubem zgorzkniałych rozwiedzionych ciotek, które ustalają zasady, których należy się trzymać, by facet nigdy więcej cie nie oszukał i RQ kurczowo się ich trzyma, mawet wtedy, gdy poznaje Zhu Hana, nowego lekarza w szpitalu, w którym sama pracuje. Jej misją jest odkrycie jego prawdziwej natury, lecz im bardziej ina się stara tym bardziej idealny się on wydaje. Aż w końcu....

Ode mnie:
Film był strasznie krótki w moim przekonaniu, jakby czegoś brakowało.. Nie wiem, jakiś scen może? :D Po prostu był trochę mess w scenariuszu, nie czułam logiki. Niemniej, był zabawny, szybko zleciał i dobrze się bawiłam.
Film jest oczywiście popisem Ariel i Bo Lina, nie ma tak żadnego wazniejszego konfliktu innego, niz ten pomiedzy nimi, ale to chyba nawet lepiej. Ariel lubię od bardzo dawna, a po In time with you, Bo Lin i Ariel to mój ulubiony tajwanski pairing ^^ Cieszę się, że nagrali też ten film razem, bo co by to nie było, świetnie się na nich razem patrzy! Chemia jest niesamowita :)

Poza tym, rozbroiło mnie jak Bo Lin, na pytanie, czy nie ma obecnie dziewczyny, odpowiedział, że nie ma czasu bo przez ostatni rok był ciągle zakochany w Ariel Lin ^^

8/10

www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

Re: Lovesick (2011)

Postautor: Cherry » 11 gru 2011

widziałam ten tytuł na viki ale wydawał mi się jakiś taki oklepany.. taka mdła komedia romantyczna. a tu proszę, jaka niespodzianka.
film jest zabawny, lekki i nie ma czasu żeby się nim nudzić. przyjemnie patrzy się na tę dwójkę razem bo jest między nimi jakaś chemia ^^
też oceniam na 8/10 :)
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Re: Lovesick (2011)

Postautor: isamar84 » 17 gru 2011

Obejrzałam w końcu film i zakochałam się w piosence, ma może ktoś na nią namiary?
Film jest lekki, łatwy i przyjemny, właściwie miałam wrażenie, że będzie miał też swoje poważniejsze momenty, ale takich właściwie nie było... Niestety, też odniosłam wrażenie, że jakby jakiś scen brakowało, może je po prostu usunęli? Akcja po prostu zbyt szybko przeskakiwała do następnych wydarzeń, mimo to fajnie się patrzyło na Ariel i Bolina, choć wolę ich w ITWY.
Oglądam: Miss Rose ep8/23, Prime Minister and I ep6/16, In A Good Way ep10/21, Borrow Your Love ep9/14

Wróć do „C-movie”