Tender Woman (2014)

filmy z Kraju Środka, Hong Kongu i Tajwanu
Awatar użytkownika
gosq
Kiedy bedę spać? @_@

Tender Woman (2014)

Postautor: gosq » 04 sie 2015

Tender Woman
aka
Women Who Know How To Flirt Have The Best Lives
(撒娇女人最好命)

Obrazek

Obsada: Zhou Xun, Huang Xiao Ming, Sui Sonia
Gatunek: komedia, romans
Czas trwania: 1h 45 min
Produkcja: Chiny
Język: mandaryński

Opis:
Zhang Hui zna się z Xiao Gongiem od czasów uczelnianych. Od tego też czasu jest w nim zakochana. Jednak Xiao gong traktuje ją tylko jak swojego "ziomka". W ogóle nie widzi w niej kobiety. Kiedy Xiao gang poznaje jakąś Tajwankę i zaczyna się z nią umawiać Zhang Hui wzywa na pomoc największe flirciary Shanghaju żeby jej pomogły zdobyc/odbić Xiao gonga.

Ode mnie.
Ostatnio mnie wzięło na chińskie filmy i z ostatnich trzech które widziałam tylko ten mi się podobał. Bardzo fajnie poprowadzona historia, z ładem i składem. A przede wszystkim cała masa śmiesznych scen. Przynajmniej mnie śmieszyły. Miny Zhang Hui jak słuchała sposobów na podryw :rolly: jak uczyła się mówić "讨厌" - TaoYaaaaaaaaan :rolly: :rolly:
Randki też były ciekawe :rolly: lekcja samojebek :lol: :lol: i finałowa scena z rzeźbieniem :rolly: :rolly: :smitten:
Jeśli azjaci/ chińczycy wolą laski tego typu to naprawdę współczuje chinkom. Po godzinie słuchania takiego tonu głosu miałabym już dość :wall:
Polecam wszystkim na poprawę humoru. Dawno się tak nie uśmałam. Bardzo dobrze zrobiona komedia, dobre teksty, świetna obsada.

W obiektywnej ocenie 7/10
w kategorii komedia romantyczna 9,5/10

taoyaaaaaaaan
https://www.youtube.com/watch?v=Ef-Gj7KX23E

"我能玩得起,也能收得住, 我可以专一到让你惊讶, 也可以花心到让你害怕, 我喝过最烈的酒 ,我可以像个疯子一样的玩,一切的一切取决于你是谁,也取决于你如何待我, 女人千面,你给我的温度,决定我对你的态度,所以请不要站在你的角度看我,我怕你看不懂"
Awatar użytkownika
Konata
Grupa Trzymająca Władzę

Re: Tender Woman (2014)

Postautor: Konata » 06 wrz 2015

Obejrzałam wczoraj i jak dla mnie chińskie aktorki, jednak tak niepoprzerabiane i upodobnione do siebie są cudowne.
Filmy zwykle idą mi ciężko, coś mnie znudzi, coś zmęczy, tu postanowiłam dać szanse bo jednak Xiao Ming :smitten: :smitten: :smitten: , jednak zdecydowanie to Zhou Xun podbiła moje serducho!

Od początku jest zabawnie, ale na poziomie, dziewczyny wprost wymiatają (zawieszka na telefonie na koniec :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ), główny nam się ładnie prezentuje, jednak bez zbędnych nagości i w sumie wszystko mi się chyba podobało, ten różowy outficik był boski wcale nie wyglądała jak jakaś dziwnie ubrana gwiazda popu :foh: :foh: :foh: :foh: nie znają się! Trudnej sztuki robienia selfie nie opanowałam niestety i ja, więc rozumiałam skonsternowanie głównej bohaterki no bo WTF :confused: . Główna para dopasowała się idealnie (moim zdaniem) może byli trochę niestandardowi, ale duuuuużo fajniejsze relacje niż te "piszczenie i wyciąganie sylab (?)" , nie rozumiem fenomenu noszenia tych czapek i jak główny ten bieg na końcu a tak czapka tak trolololo, no ale nie spadła!

Film świetny i jako komedia i jako romansidło, ładne kolory, fajni bohaterowie i ogólnie cóż normalniejszego niż wspólne oglądanie curlingu.
Obrazek

Wróć do „C-movie”