Monster Hunt (2015)

filmy z Kraju Środka, Hong Kongu i Tajwanu
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Monster Hunt (2015)

Postautor: KartoflAnka » 25 paź 2015

Monster Hunt 2015
Obrazek
ObrazekObrazekObrazek

Tytuł: Monster Hunt/ 捉妖记/Zhuō Yāo Jì
Premiera: 16 lipca 2015 Chiny
Obsada: Bai Baihe
Jing Boran( Tian Jin główny bohater)
Jiang Wu
Elaine Jin
Wallace Chung
Eric Tsang,Sandra Ng,Tang Wei,Yao Chen

Opis: Tian Jin przypadkowo zostaje " matką" i " ojcem"( bo to facet) i wewnątrz jego brzucha znajduje się jajko króla demonów- potworów, nad którym każdy chce przejąć kontrolę . Xiao Lan jest łowcą potworów i stara się chronić Tian Jin ze wszystkich sił . Jej celem jest sprzedaż króla demonów za dobrą cenę. Jednak, kiedy mały potworek przychodzi na świat we dwójce zaczynają się zmieniać uczucia i sposób patrzenia na świat, który otacza ich dookoła...

Ode mnie: Miłośnicy chińskiej przygodówki, disneyowskiego klimatu bajkowego znajdą tutaj i wzruszenie i mnóstwo zabawy. Piękne widoki, dobre sceny walki, ładny montaż, pełno żarcików i genialna obsada. Wzruszyłam się do łez i płakałam ze śmiechu do łez. Film ma prawie dwie godziny, ale leci jak szalony. Polecam.
ciekawostka: film został okrzyknięty hitem roku i zarobił rekordowe miliony, prześcigając amerykańskie produkcje z wyższej półki.

Trailer:

Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Re: [2015] Monster Hunt

Postautor: isamar84 » 02 lis 2015

Bardzo film mi się podobał, uroczy, ciepły, wzruszający, niestety zakończenie zostawili całkiem otwarte, to też nie mogę się doczekać kontynuacji, choć 2017 brzmi nie tak szybko. Chyba właściwie nie mam nic do zarzucenia temu filmowi, ja się wychowywałam na disneyowskich bajkach, więc w mój gust idealnie trafia ta pozycja. Pokochałam małą rzodkieweczkę, uwielbiam w swych rolach Baihe Bai i Borana Jing, świetnie zagrali swoje role, idealnie się ze sobą zgrali. Pozostałe potwory i spółka też mieli swój urok. Wcale się nie dziwię, że hitem się stała ciepła opowieść o potworkach, które w większości nie są takie złe, wyglądają słodko i uroczo, a jedyne czego chcą, to spokojnie sobie żyć.
Oglądam: Miss Rose ep8/23, Prime Minister and I ep6/16, In A Good Way ep10/21, Borrow Your Love ep9/14

Wróć do „C-movie”