[Telugu] Nuvvostanante Nenoddantana (2005)

pozostałe filmy made in Asia
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

[Telugu] Nuvvostanante Nenoddantana (2005)

Postautor: thon » 23 cze 2009

Obrazek

Produkcja M.S. Raju
Reżyseria Prabhu Deva
Scenariusz Paruchuri Brothers, Veeru Potla, M.S. Raju
Muzyka Devi Sri Prasad
Obsada Trisha Krishnan, Siddharth Narayan, Prakash Raj
Czas trwania 165 min.

Komedia Romans

Fabuła

Santosh (Siddharth), syn Prakasha to beztroski, młody chłopak od małego wychowywany w dostatku i luksusie.
Siri (Trisha) to sierota, wychowywana przez brata - biednego acz dumnego gospodarza z indyjskiej wsi.
Co stanie się gdy drogi młodych przetną się, a tym bardziej gdy połączy ich uczucie?
Jak Santosh udowodni bratu Siri, że nie jest zwykłym podrywaczem chcącym wykorzystać młodą dziewczynę i że darzy ją szczerym uczuciem? Co stanie się gdy przyzwyczajony do luksusu chłopak, będzie musiał zmierzyć się z nie zawsze czystą i piękną rzeczywistością wiejskiego życia??

no i przedstawiam drugą sławę kina Tolly - pannę Trishę Krishnan w znakomitym filmie o miłości ,poświęceniu i braterskich więzach

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 23 cze 2009

To jest film na jeden raz, stanowczo :P Wolę Sida w Aata, a Trishę w Athadu, bo i Mahesh <3

Historia nie jest taka zła, tylko że zarty nie smieszą aż tak za drugim podejściem, jedynie co, to piosenka i wanna "Who let the dogs out" genialna :D

A już remake kolly całkiem chybiony... :/
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 23 cze 2009

ale motyw pasących się krów ze słuchawkami na uszach bezbłedny,podobnie jak jedzenie ryżu przez Prakasha Raja który chce udowodnić dla syna że to nic trudnego :)
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 23 cze 2009

No tak, swoje dobre momenty ma... ( nie pamiętam, już z 3 lata temu oglądałam, zaraz po premierze...). Ale w ogólnym rozrachunku było trochę zbyt naiwnie jak dla mnie.
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
olszyna
Oglądam regularnie xD
Kontaktowanie:

Postautor: olszyna » 07 wrz 2009

A dla mnie Nuvvostanante Nenoddantana jest super:D ja widziałam chyba ze 3 razy:) jeden z najlepszych filmów Sidda i Trishy, przynajmniej według mnie;)
Mnie te żarty śmieszą:D
A boską sceną jest poranny prysznic: zimny kubeł wody na łeb, otrzepiemy się i brniemy naprzód, a co!
[img]http://i25.tinypic.com/14jnqjt.jpg[/img]

Wróć do „Inne”