[Telugu] Bommarillu (2006)

pozostałe filmy made in Asia
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

[Telugu] Bommarillu (2006)

Postautor: thon » 23 cze 2009

Obrazek

Produkcja "Dil" Raju
Reżyseria Bhaskar
Scenariusz Bhaskar
Muzyka Devi Sri Prasad
Obsada Genelia D'Souza, Siddharth Narayan, Prakash Raj, Kota Srinivasa Rao,
Czas trwania 170 min.

Tollywood Komedia Romans

Fabuła

Siddu (Siddharth) jest sfrustrowanym synem nadopiekuńczego ojca (Prakash). Z chwilą, gdy ojciec go zaręcza, Siddu postanawia sam poszukać sobie przyszłej żony. Zakochuje się w Hasini (Ganelia) i aby jego rodzina lepiej ją poznała, przyprowadza ją na 7 dni do domu. Dziewczyna zdobywa serca wszystkich domowników z wyjątkiem ojca, który 7 dnia ma podjąć decyzję, czy nadaje się ona na żonę dla jego syna. Jak ułożą się relacje między ojcem i synem? Czy młodzi będą razem? Czy miłość zwycięży?

swietna komedia dla każdego ,Genelia D'Souza czaruje i zniewala swoim uśmiechem i minami przez cały czas filmu,dużo śmiechu miałem oglądając ten film który polecam na poprawę humoru każdemu

Obrazek
Obrazek
Obrazek

polecam posłuchac piosenki z filmu - zawsze sprawia że mam gębę uśmiechniętą od ucha do ucha

Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 23 cze 2009

Siddharth Narayan!!
On był świetny w Rang de Basanti :D:D Zresztą kto tam nie był ;D

Nie widziałam jeszcze zadnego filmu telugu... ale lubię takie fimy, więc może się skuszę ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 23 cze 2009

Tylko nie zaczynaj od tego filmu.... Z telugu polecam Pokiri z Maheshem, nie mylić z Pokkiri w wersji Kolly, po której ma sie koszmary w nocy :D :D

Bomarillu za Genelię lubię, Sid tez spoko, ale sama historia jest cienka jak barszcz. Może Prakash jeszcze fajnie gra. Za to piosenki mi się nie podobały, no i ile Sid może w kółko te same miny strzelać?

jak chcesz coś z Sidem, day, to polecam Aata :)
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 23 cze 2009

Eggie pisze:Tylko nie zaczynaj od tego filmu.... Z telugu polecam Pokiri z Maheshem, nie mylić z Pokkiri w wersji Kolly, po której ma sie koszmary w nocy :D :D

imho obejrzeć warto oprócz tego Athadu ,Athidi,Sainikudu --do wszystkich nawet są napisy pl a Athadu był w Polsce wydany na Dvd

Eggie pisze:Bomarillu za Genelię lubię, Sid tez spoko, ale sama historia jest cienka jak barszcz. Może Prakash jeszcze fajnie gra. Za to piosenki mi się nie podobały, no i ile Sid może w kółko te same miny strzelać?

jak chcesz coś z Sidem, day, to polecam Aata :)

a ja filmu bronię i uważam że jest lepszy od Aaty i Chukkallo Chandrudu,choć każdy jest na swój sposób dobry,no ale ja jestem nieobiektywny bo lubię kino Tolly
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 23 cze 2009

Też lubię tolly, ale Bomarillu jest słabe jak dla mnie.

Och tak, Mahesh się robi coraz lepszy z filmu na film. Athadu jest spoko, ale oglądając po raz któryś zaczynam sie nudzić, bo Trisha jest drewniana. Tylko piosenki i choreografia boskie.
Pokiri to jak do tej pory mój ulubienieć z Księciem, ale Sainikudu tez jest geanialne ( mimo Trishy) no i Athidi... wreszcie nieco inna postać :)
www.annyeongtozamalo.wordpress.com

Wróć do „Inne”