[Telugu] Bommarillu (2006)

pozostałe filmy made in Asia
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

[Telugu] Bommarillu (2006)

Post autor: thon » 23 cze 2009

Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontakt:

Post autor: daydreamer4 » 23 cze 2009

Siddharth Narayan!!
On był świetny w Rang de Basanti :D:D Zresztą kto tam nie był ;D

Nie widziałam jeszcze zadnego filmu telugu... ale lubię takie fimy, więc może się skuszę ;)

Obrazek
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Post autor: Eggie » 23 cze 2009

Tylko nie zaczynaj od tego filmu.... Z telugu polecam Pokiri z Maheshem, nie mylić z Pokkiri w wersji Kolly, po której ma sie koszmary w nocy :D :D

Bomarillu za Genelię lubię, Sid tez spoko, ale sama historia jest cienka jak barszcz. Może Prakash jeszcze fajnie gra. Za to piosenki mi się nie podobały, no i ile Sid może w kółko te same miny strzelać?

jak chcesz coś z Sidem, day, to polecam Aata :)

www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Post autor: thon » 23 cze 2009

Eggie pisze:Tylko nie zaczynaj od tego filmu.... Z telugu polecam Pokiri z Maheshem, nie mylić z Pokkiri w wersji Kolly, po której ma sie koszmary w nocy :D :D

imho obejrzeć warto oprócz tego Athadu ,Athidi,Sainikudu --do wszystkich nawet są napisy pl a Athadu był w Polsce wydany na Dvd

Eggie pisze:Bomarillu za Genelię lubię, Sid tez spoko, ale sama historia jest cienka jak barszcz. Może Prakash jeszcze fajnie gra. Za to piosenki mi się nie podobały, no i ile Sid może w kółko te same miny strzelać?

jak chcesz coś z Sidem, day, to polecam Aata :)

a ja filmu bronię i uważam że jest lepszy od Aaty i Chukkallo Chandrudu,choć każdy jest na swój sposób dobry,no ale ja jestem nieobiektywny bo lubię kino Tolly

Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Post autor: Eggie » 23 cze 2009

Też lubię tolly, ale Bomarillu jest słabe jak dla mnie.

Och tak, Mahesh się robi coraz lepszy z filmu na film. Athadu jest spoko, ale oglądając po raz któryś zaczynam sie nudzić, bo Trisha jest drewniana. Tylko piosenki i choreografia boskie.
Pokiri to jak do tej pory mój ulubienieć z Księciem, ale Sainikudu tez jest geanialne ( mimo Trishy) no i Athidi... wreszcie nieco inna postać :)

www.annyeongtozamalo.wordpress.com
ODPOWIEDZ