[Telugu] Konchem Ishtam Konchem Kashtam (2009)

pozostałe filmy made in Asia
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

[Telugu] Konchem Ishtam Konchem Kashtam (2009)

Postautor: thon » 09 lip 2010

Konchem Ishtam Konchem Kashtam
Obrazek

Produkcja Nallamalupu Srinivas
Reżyseria Kishore Kumar
Scenariusz Deepak Raj, Vikram Siri
Muzyka Shankar-Ehsaan-Loy
Obsada Tamanna, Siddharth Narayan, Prakash Raj, Ramya Krishna, Nassar, Brahmanandam, Venu Madhav, Raghu Babu

Fabuła

Geeta (Tamanna) dorasta pod okiem kochającego ojca Subramanyana (Nassar). Oboje są do siebie bardzo przywiązani. Pewnego dnia Geeta wyjeżdża do Hyderabadu na studia. Tam zatrzymuje się u swego wuja Gachibowli’ego Diwakara (Brahmanandam). Geeta ma też kuzyna, który ma zgraną paczkę przyjaciół. Jest wśród nich Siddhu (Siddharth).
Siddhu to radosny, uśmiechnięty i uwielbiany przez dziewczyny chłopak. Jednak nie wszystko w jego życiu jest takie kolorowe- jego rodzice (Ramya Krishna, Prakash Raj) żyją bowiem w separacji.
Młodzi poznają się i zakochują. Siddhu pragnie poprosić ojca Geety o jej rękę. Dziewczyna zabiera go więc do swojej wioski i przedstawia ojcu. Subramanyan jednak nie chce pozwolić córce na małżeństwo z tego typu człowiekiem. Stawia więc przed chłopakiem pewne zadanie. Gdy ten je wykona, będzie mógł poślubić Geetę.
opis z bollywood.pl
I znów niby łobuz okazuje się tym jedynym wymarzonym i idealnym kandydatem do ręki pięknej dziewczyny- całkiem udana komedia romantyczna.I koleina udana rola Siddharth Narayana

Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Re: [Telugu]Konchem Ishtam Konchem Kashtam

Postautor: Eggie » 09 lip 2010

Ja mam do Sida ambiwalentny stosunek - w dużej mierze jego rola zależy dla mnie od dziewczyny, z którą gra. W NeNu i Aata wspominam go z usmiechem na twarzy, ale w tym filmie z kolei już mi się tak nie podobal.
Mam wrażenie, że od pewnego czasu ciągle to samo - Bollywood zwykle powtarza schemat biednego chłopca, a najbardziej lubi, jak tego chłopca gra 50-letni facet ^^Film zły nie jest, jak ktoś chce się strochę obeznać z telugu - ale to już trochę za wiele dla kogoś kto w tym siedzi od przeszło 5 lat... Po prostu może sie znudzić...

Thon, jesteś na bollywood.pl? Pod jakim nickiem?
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 09 lip 2010

Eggie pisze:Thon, jesteś na bollywood.pl? Pod jakim nickiem?

nie nie jestem ale często czytam.Z powodu że bollywood ostatnio kręci filmy które nie podobają mi się - za mało indyjskie a za bardzo hollywodzkie ,pozostało mi ukochane Tolly ze swoimi herosami i boginkami - Gopiego czy Venkatesha,Prabhasa mogę oglądać nonstop a z pań to chyba wiadomo że 3 gwiazdki są miłe męskiemu sercu - Trisha (choć wygląda teraz okropnie z tym głupiutkim tatuażem),Genelia D'Souza- to chyba największa przyszłość kina juz teraz i bolly i Ileana D'Cruz -bo mi się podoba -choć poza filmem telugu to kariery chyba nie zrobi w przeciwieństwie do poprzedniczek.Ach i nie mogę zdzierżyć faktu że strasznie schudł NTR Jr- jako grubaskowaty bardziej mi się podobał :)
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 09 lip 2010

thon pisze:
Eggie pisze:Thon, jesteś na bollywood.pl? Pod jakim nickiem?

nie nie jestem ale często czytam.Z powodu że bollywood ostatnio kręci filmy które nie podobają mi się - za mało indyjskie a za bardzo hollywodzkie ,pozostało mi ukochane Tolly ze swoimi herosami i boginkami - Gopiego czy Venkatesha,Prabhasa mogę oglądać nonstop a z pań to chyba wiadomo że 3 gwiazdki są miłe męskiemu sercu - Trisha (choć wygląda teraz okropnie z tym głupiutkim tatuażem),Genelia D'Souza- to chyba największa przyszłość kina juz teraz i bolly i Ileana D'Cruz -bo mi się podoba -choć poza filmem telugu to kariery chyba nie zrobi w przeciwieństwie do poprzedniczek.Ach i nie mogę zdzierżyć faktu że strasznie schudł NTR Jr- jako grubaskowaty bardziej mi się podobał :)

Aha, no ti widzisz. Ja akurat mam hit ever pt Pokiri a moim bogiem jest Mahesh Babu <3 Lubię Suriyę (choć on bardziej w kolly) a z pan to Ileanę i właśnie Trishę :)
NTR lol miałam z niego taka polewę... NO ale cóż, nawet jego kult piekności nie ominął - już wystarczy że wszyscy mają sumiaste wąsiska, nie muszą mieć jeszcze wystających brzuszysk ^^
www.annyeongtozamalo.wordpress.com

Wróć do „Inne”