[Telugu] Konchem Ishtam Konchem Kashtam (2009)

pozostałe filmy made in Asia
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

[Telugu] Konchem Ishtam Konchem Kashtam (2009)

Post autor: thon » 09 lip 2010

Konchem Ishtam Konchem Kashtam
Obrazek

Produkcja Nallamalupu Srinivas
Reżyseria Kishore Kumar
Scenariusz Deepak Raj, Vikram Siri
Muzyka Shankar-Ehsaan-Loy
Obsada Tamanna, Siddharth Narayan, Prakash Raj, Ramya Krishna, Nassar, Brahmanandam, Venu Madhav, Raghu Babu

[youtube]Ez9T0iAKD_8[/youtube]

Fabuła

Geeta (Tamanna) dorasta pod okiem kochającego ojca Subramanyana (Nassar). Oboje są do siebie bardzo przywiązani. Pewnego dnia Geeta wyjeżdża do Hyderabadu na studia. Tam zatrzymuje się u swego wuja Gachibowli’ego Diwakara (Brahmanandam). Geeta ma też kuzyna, który ma zgraną paczkę przyjaciół. Jest wśród nich Siddhu (Siddharth).
Siddhu to radosny, uśmiechnięty i uwielbiany przez dziewczyny chłopak. Jednak nie wszystko w jego życiu jest takie kolorowe- jego rodzice (Ramya Krishna, Prakash Raj) żyją bowiem w separacji.
Młodzi poznają się i zakochują. Siddhu pragnie poprosić ojca Geety o jej rękę. Dziewczyna zabiera go więc do swojej wioski i przedstawia ojcu. Subramanyan jednak nie chce pozwolić córce na małżeństwo z tego typu człowiekiem. Stawia więc przed chłopakiem pewne zadanie. Gdy ten je wykona, będzie mógł poślubić Geetę.
opis z bollywood.pl
I znów niby łobuz okazuje się tym jedynym wymarzonym i idealnym kandydatem do ręki pięknej dziewczyny- całkiem udana komedia romantyczna.I koleina udana rola Siddharth Narayana

Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Re: [Telugu]Konchem Ishtam Konchem Kashtam

Post autor: Eggie » 09 lip 2010

Ja mam do Sida ambiwalentny stosunek - w dużej mierze jego rola zależy dla mnie od dziewczyny, z którą gra. W NeNu i Aata wspominam go z usmiechem na twarzy, ale w tym filmie z kolei już mi się tak nie podobal.
Mam wrażenie, że od pewnego czasu ciągle to samo - Bollywood zwykle powtarza schemat biednego chłopca, a najbardziej lubi, jak tego chłopca gra 50-letni facet ^^Film zły nie jest, jak ktoś chce się strochę obeznać z telugu - ale to już trochę za wiele dla kogoś kto w tym siedzi od przeszło 5 lat... Po prostu może sie znudzić...

Thon, jesteś na bollywood.pl? Pod jakim nickiem?
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Post autor: thon » 09 lip 2010

Eggie pisze:Thon, jesteś na bollywood.pl? Pod jakim nickiem?
nie nie jestem ale często czytam.Z powodu że bollywood ostatnio kręci filmy które nie podobają mi się - za mało indyjskie a za bardzo hollywodzkie ,pozostało mi ukochane Tolly ze swoimi herosami i boginkami - Gopiego czy Venkatesha,Prabhasa mogę oglądać nonstop a z pań to chyba wiadomo że 3 gwiazdki są miłe męskiemu sercu - Trisha (choć wygląda teraz okropnie z tym głupiutkim tatuażem),Genelia D'Souza- to chyba największa przyszłość kina juz teraz i bolly i Ileana D'Cruz -bo mi się podoba -choć poza filmem telugu to kariery chyba nie zrobi w przeciwieństwie do poprzedniczek.Ach i nie mogę zdzierżyć faktu że strasznie schudł NTR Jr- jako grubaskowaty bardziej mi się podobał :)
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Post autor: Eggie » 09 lip 2010

thon pisze:
Eggie pisze:Thon, jesteś na bollywood.pl? Pod jakim nickiem?
nie nie jestem ale często czytam.Z powodu że bollywood ostatnio kręci filmy które nie podobają mi się - za mało indyjskie a za bardzo hollywodzkie ,pozostało mi ukochane Tolly ze swoimi herosami i boginkami - Gopiego czy Venkatesha,Prabhasa mogę oglądać nonstop a z pań to chyba wiadomo że 3 gwiazdki są miłe męskiemu sercu - Trisha (choć wygląda teraz okropnie z tym głupiutkim tatuażem),Genelia D'Souza- to chyba największa przyszłość kina juz teraz i bolly i Ileana D'Cruz -bo mi się podoba -choć poza filmem telugu to kariery chyba nie zrobi w przeciwieństwie do poprzedniczek.Ach i nie mogę zdzierżyć faktu że strasznie schudł NTR Jr- jako grubaskowaty bardziej mi się podobał :)
Aha, no ti widzisz. Ja akurat mam hit ever pt Pokiri a moim bogiem jest Mahesh Babu <3 Lubię Suriyę (choć on bardziej w kolly) a z pan to Ileanę i właśnie Trishę :)
NTR lol miałam z niego taka polewę... NO ale cóż, nawet jego kult piekności nie ominął - już wystarczy że wszyscy mają sumiaste wąsiska, nie muszą mieć jeszcze wystających brzuszysk ^^
ODPOWIEDZ