[Filipiny] You to me are everything (2010)

pozostałe filmy made in Asia
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

[Filipiny] You to me are everything (2010)

Postautor: Eggie » 14 sie 2010

Obrazek

Rodzaj: Komedia, romans
Reżyser: Mark A. Reyes
Data wydania: 5 May 2010

Obsada:
Marian Rivera
Dingdong Dantes

Opis:
Iska jest zwykłą wiejską dziewczyną pochodzącą z gór. Otrzymuje wiadomość, że jej ojciec, którego nigdy nie znała, zostawił jej ogromny spadek, w związku z czym musi przeprowadzić się do Manili.
W tym samym czasie Raphael, który do tej pory miał wszystko, z powodu skorumpowanego ojca traci pracę, dom i samochód. Tymczasowo mieszka więc u swojego byłego służącego.
Drogi tych dwojga nieoczekiwanie splotą się, gdy egzaltowana, wiecznie zadowolona, nie mająca pojęcia o niczym panienka będzie szukać menadżera biznesowego, który pomoże jej w utrzymaniu wielkiego majątku...

Ode mnie:
Ze wszystkich filipino, które do tej pory oglądałam, ten był najgorszy stanowczo. Nie wiem z czego to wynika, ale całość była strasznie słodka, aż do przesytu i przede wszystkim naiwna.
Ale całkime nieźle się bawiłam. Nie mam jakiś specjalnych przemyśleń związanym z tym obrazem, bo nie ma nad czym myśleć ^^

Bardzo fajny cover piosenki The real thing "You to me are everything" śpiewany przez Jaya R i Kylę.

www.annyeongtozamalo.wordpress.com

Wróć do „Inne”