[Bollywood] Awarapan / Zlecenie na miłość (2007)

pozostałe filmy made in Asia
Awatar użytkownika
Preity
Już poznaję aktorów ^^"
Kontaktowanie:

[Bollywood] Awarapan / Zlecenie na miłość (2007)

Postautor: Preity » 27 paź 2010

Obrazek

reżyseria: Mohit Suri
scenariusz: Shagufta Rafique
premiera: 29 czerwca 2007 (Świat)
produkcja: Indie
gatunek: Kryminał, Melodramat, Akcja
obsada: Emraan Hashmi , Shriya

Obejrzałam to cudo, po tym jak na filmweb powiedział mi, że jest powiązany ze "Słodko-gorzkim życiem". Właściwie to nie obejrzałam, co pod koniec ledwo przemęczyłam. Początek zapowiadał się nawet całkiem nieźle, wątek konfliktu szef-podwładny w sumie został niezmieniony, ale wątek przeszłości Shivama sprawiał, że cała historia wyglądała trochę inaczej. Awarapan miał zadatki na całkiem dobry film, ale na dno pociągnęły go dwie rzeczy - kurczowe trzymanie się w niektórych momentach oryginału, tak jakby reżyser nie mógł się zdecydować czy chce stworzyć coś zupełnie nowego wykorzystując niektóre wątki, czy wiernie trzymać się oryginału. Niestety, ale większości kalkowanych scen nie da się obejrzeć bez uszczerbku na zdrowiu, nawet bez porównania z pierwowzorem wypadają nienaturalnie. Drugim kamieniem topiącym film jest Shivam "Zbolała Mina", po którym od razu widać, że ciąży nad nim jakaś Wielce Tragiczna Przeszłość. Przez większość filmu Emraan Hashmi prezentuje jedną cierpiącą minę, już Pinokio byłby wstanie wyrazić więcej emocji. Podsumowując film jedynie dla bezkrytycznych wielbicieli bollywood, fanów Emraana "Całuśnika", lub dla tych którzy jeszcze nie widzieli Słodko-gorzkiego życia. Cała reszta raczej się na nim umęczy

No one's got to take me alive!
The time has come to make things right!
You and I must fight for our rights!
You and I must fight to survive!

Muse - Knights of Cydonia
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Re: [Bollywood] Awarapan / Zlecenie na miłość (2007)

Postautor: Chie » 05 lis 2011

Film mi się podobał choc nie należy do takich które bym chciała obejrzec jeszcze raz.Zakończenie mi się nie spodobało reszta była ok.Muzyka niezbyt wpadała w ucho.Główni bohaterowie w porządku choc momentami sceny z ich udziałem mnie nużyły.
Ja jestem z tych, co nakrywają głowy kołdrą; z tych, którym strach uniemożliwia oddychanie.

Wróć do „Inne”