[Tajlandia] The Memory (2006)

pozostałe filmy made in Asia
Awatar użytkownika
gosq
Kiedy bedę spać? @_@

[Tajlandia] The Memory (2006)

Postautor: gosq » 11 maja 2011

The Memory aka Great Love

รักจัง

rak chang

Obrazek

oryginalny tytuł : Ruk jung
gatunek: komedia romantyczna

Obsada
Ratphumi Tokngotrap - Film
Paula Taylor - Jaa

Film jest Tajlandzką gwiazdą, Jaa jest paparazzi śledzącą każdy jego krok,
więc generalnie nie przepadali za sobą za bardzo. Film ulega wypadkowi po którym traci pamięć,
dzieje się to w jakiejś tajlandzkiej wiosce gdzie również przebywała Jaa i tam się spotykają i
jak to bywa zakochują się w sobie.Jednak Film odzyskuje pamięć zapominając wszystko co zdarzyło się wcześniej i
Jaa z powrotem jest dla niego namolną paparazzi. W jego pamięci jest jednak wspomnienie dziewczyny którą kocha i to że ona na niego gdzieś czeka.

Ode mnie:
Oglądałam ten film bo nie znalazłam nic innego Tajlandzkiego online. W zasadzie to nic specjalnego po za uroczą buźką głównego pana , panowie z Tajlandii coraz bardziej mi się podobają :D
No i jeszcze można było zobaczyć Tajską wioskę, las i śmiesznych wieśniaków. Było też kilka fajnych widoczków, ale czasami miałam wrażenie że postaci były jakoś dziwnie nakładane na te widoczki i niektóre ujęcia sprawiały jakieś takie dziwne wrażenie.
W zasadzie film mnie specjalnie nie porwał ale że nie mam doświadczenia z Tajlandią to w sumie i tak dobrze było to zobaczyć.

"我能玩得起,也能收得住, 我可以专一到让你惊讶, 也可以花心到让你害怕, 我喝过最烈的酒 ,我可以像个疯子一样的玩,一切的一切取决于你是谁,也取决于你如何待我, 女人千面,你给我的温度,决定我对你的态度,所以请不要站在你的角度看我,我怕你看不懂"

Wróć do „Inne”