[Tajlandia] Headshot (2011)

pozostałe filmy made in Asia
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
wiktor
Oglądam regularnie xD

[Tajlandia] Headshot (2011)

Post autor: wiktor » 09 wrz 2012

Obrazek

i ten bardziej znany: Spoiler! Obrazek

*tytuł: Headshot
*reżyser: Pen-Ek Ratanaruang
*premiera: 11.09. 2011 (świat)
*kraj: Tajlandia

obsada: Jayanama Nopachai, Sirin Horwang

linki:
http://en.wikipedia.org/wiki/Headshot_%28film%29" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.filmweb.pl/film/Headshot.+Mr ... 011-634383" onclick="window.open(this.href);return false;

trailer:

o filmie:
Tul, dobry policjant, przeskrobał sobie u pewnego wpływowego pana.... i zaczęła się zabawa, która z policjanta zrobiła przestępcę, a następnie mnicha buddyjskiego ... ale piękne kobiety i tak go nie opuszczały .... nawet jeśli widział świat troszkę inaczej ....

moje:

pamiętam, że jak zobaczyłam trajlera ... to nie mogłam się doczekać samego filmu .... bo, się zapowiadało ciekawie, akcja i te sprawy, bo łatwiej się ogląda, jak może i nie najprzystojniejszy, ale pierze tyłki tym niedobrym .... nawet jeśli w super ciuchach .... i nawet jak ranny, to i tak ... ratuje świat /a może to moje oczekiwania co do scenariusza... :confuse: /
ale poza torturami świeczką :victory: /w dzisiejszych czasach, kto by pomyślał o świeczce/ i tym innym spojrzeniem na świat, to ... jakoś :smoke2: .... gaci nie urwało ... :smoke2: .... bo sam pomysł - jak dla mnie super, bo ma smaczki - jest na swój sposób momentami fajnie zrobiony, np. ta maszyna do pisania .... to jednak można obejrzeć trailer i to wystarczy, a szkoda ....

Awatar użytkownika
Snake
Grupa Trzymająca Władzę

Re: Headshot

Post autor: Snake » 09 wrz 2012

Z tego co widziałem Pen-Ek Ratanaruang raczej nie tworzy regularnych akcyjniaków, wręcz przeciwnie.

Headshot jest ambitniejszą produkcją, czytałem, że niektórym bardzo się podobał. Mi niestety niekoniecznie, ale fanom reżysera chyba nie trzeba polecać.
ODPOWIEDZ