[Tajlandia] Headshot (2011)

pozostałe filmy made in Asia
Awatar użytkownika
wiktor
Oglądam regularnie xD

[Tajlandia] Headshot (2011)

Postautor: wiktor » 09 wrz 2012

Obrazek

i ten bardziej znany: Spoiler! Obrazek

*tytuł: Headshot
*reżyser: Pen-Ek Ratanaruang
*premiera: 11.09. 2011 (świat)
*kraj: Tajlandia

obsada: Jayanama Nopachai, Sirin Horwang

linki:
http://en.wikipedia.org/wiki/Headshot_%28film%29" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.filmweb.pl/film/Headshot.+Mr ... 011-634383" onclick="window.open(this.href);return false;

trailer:

o filmie:
Tul, dobry policjant, przeskrobał sobie u pewnego wpływowego pana.... i zaczęła się zabawa, która z policjanta zrobiła przestępcę, a następnie mnicha buddyjskiego ... ale piękne kobiety i tak go nie opuszczały .... nawet jeśli widział świat troszkę inaczej ....

moje:

pamiętam, że jak zobaczyłam trajlera ... to nie mogłam się doczekać samego filmu .... bo, się zapowiadało ciekawie, akcja i te sprawy, bo łatwiej się ogląda, jak może i nie najprzystojniejszy, ale pierze tyłki tym niedobrym .... nawet jeśli w super ciuchach .... i nawet jak ranny, to i tak ... ratuje świat /a może to moje oczekiwania co do scenariusza... :confuse: /
ale poza torturami świeczką :victory: /w dzisiejszych czasach, kto by pomyślał o świeczce/ i tym innym spojrzeniem na świat, to ... jakoś :smoke2: .... gaci nie urwało ... :smoke2: .... bo sam pomysł - jak dla mnie super, bo ma smaczki - jest na swój sposób momentami fajnie zrobiony, np. ta maszyna do pisania .... to jednak można obejrzeć trailer i to wystarczy, a szkoda ....

Obrazek
Awatar użytkownika
Snake
Grupa Trzymająca Władzę

Re: Headshot

Postautor: Snake » 09 wrz 2012

Z tego co widziałem Pen-Ek Ratanaruang raczej nie tworzy regularnych akcyjniaków, wręcz przeciwnie.

Headshot jest ambitniejszą produkcją, czytałem, że niektórym bardzo się podobał. Mi niestety niekoniecznie, ale fanom reżysera chyba nie trzeba polecać.

Wróć do „Inne”