[Dokumentalny] 577 Project (2012)

pozostałe filmy made in Asia
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

[Dokumentalny] 577 Project (2012)

Postautor: anna-banana » 17 wrz 2012

Uważaj co mówisz, bo potem będziesz musiał przejść pół Korei^^

577 Project

Obrazek

Tytuł: 577 Project
Latynizacja: 577 Peurojekteu
Hangul: 577 프로젝트
Reżyseria: Lee Geun-Woo
Data premiery: 30 Sierpień 2012

Opis:
Wszystko zaczęło się w 2011 roku, na rozdaniu nagród Baeksang, gdzie nagrodę za najlepszego aktora wręczał Ha Jung-woo i Ha Ji-won, która zapytała go, co by zrobił gdyby ponownie dostał tę nagrodę (rok wcześniej dostał ja za film Take Off), ten bez namysłu palnął że przeszedł by pół kraju z ta nagrodą i ...wygrał :rolly: i przeszedł pół kraju,ale zanim przeszedł do wyprawy namówił Gong Hyo-jin, partnerkę z filmu Love fiction. Razem przemierzyli długość całej Korei, z Seulu do Haenam, idąc przez całe 577 km.
Dodatkowo wszystko to zostało sfilmowane i tak powstał ten dokument.
Następnym razem pomyśli zanim złoży obietnice :rolly: :rolly: :rolly:

Obsada:
Ha Jung-Woo
Gong Hyo-Jin
Kim Sung-Kyun
Lee Seung-Ha
Cha Hyeon-Woo
Han Sung-Chun
Lee Seung-Joong
Kang Shin-Cheol

Jeszcze nigdy nie słyszałam o równie odjechanym pomyśle na film, dlatego jestem zafascynowana tym pomysłem, bo rozbawiła mnie idea tego filmu, a jeszcze bardziej mina Ha Jung-woo kiedy otwiera kopertę i widzi własne nazwisko,ale słowa dotrzymał :aww:

[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Re: [Dokumentalny] 577 Project (2012)

Postautor: Chie » 03 lut 2013

Mełe spoilery
Jak dla mnie świetne. Naprawdę było sporo zabawnych scen. To jak chrapała ta dziewczyna było nie do opisania. Akcja z kolanem. Ja naprawdę to uwierzyłam a potem wielki szok. Jak on mógł to i zrobic ale to była kara za to ten żart co mu zrobili. Te ich stopy.bolące części ciała, straszne. Oglądając ten film zastanawiałam się czy dałabym radę przejśc tyle km ale po namyśle stwierdziłam że byłoby to dla mnie niewykonalne. I jeszcze słowa na końcu że z chęcią powtórzył by to jeszcze raz.
Mieli naprawdę dużo radochy przy kręceniu i te ich CF co kręcili :)
Polecam bo to miła rozrywka na wieczór.
Ja jestem z tych, co nakrywają głowy kołdrą; z tych, którym strach uniemożliwia oddychanie.

Wróć do „Inne”