[Anime] Wonderful Days [2003]

pozostałe filmy made in Asia
Awatar użytkownika
wiktor
Oglądam regularnie xD

[Anime] Wonderful Days [2003]

Postautor: wiktor » 05 sty 2013

Obrazek

* tytuł: Wonderful Days / Sky Blue / 원더풀 데이즈
* reżyser: Kim Moon-saeng
* premiera: 17.07.2003 w Korei
* kraj: Korea Południowa
* pokazywany na festiwalach filmowych m.in.: w Cannes (2003), Tokyo (2004), Londyn (2004)

linki:
http://en.wikipedia.org/wiki/Wonderful_Days" onclick="window.open(this.href);return false;
http://anime.tanuki.pl/strony/anime/541 ... ue/rec/545" onclick="window.open(this.href);return false;

trailer:

kilka słów:

Shua i Jay, czyli : on lubi przebieranki, a ona broń
Obrazek
ale w roku 2142, w bezpiecznym mieście Ecoban, lub obok, gdzie zanieczyszczenia, ucisk i never-ending rain ..... wszędzie gdzie nie dociera słońce ... może być trudno przeżyć ... :smoke2:
czyli przyszłość malowana w szarych barwach, gdzie człowiek walczy o przetrwanie w zniszczonym przez siebie świecie....
gdzie człowiek walczy by być człowiekiem

moje:
na moje, to kolejna opowieść o tym, że każdy chce być kochany, a .... zawsze cierpią niewinni, najczęściej dzieci :puppy: i nie wszystko jest takie jak nam się wydaje, albo mówią nam o tym "najbliżsi" :roll:
ale jakoś urzekło mnie to jak zrobiono tę historyjkę ... rzekłabym, że piękne zdjęcia i muzyczka :victory:
i choć hero must to be and must to win :omg: wybaczmy mu tym razem oraz temu, który nad sprawy miasta przekłada prywatę
p.s. ... może po mojemu lekko "przerysowane" jak ważne jest patrzenie także na drugi plan :giggle:
Spoiler! Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Re: [Anime] Wonderful Days [2003]

Postautor: Reira » 07 sty 2013

Wydawalo mi sie, ze juz mamy watek tego filmu, nawet cos mi swita, ze sie w nim wypowiadalam, ale moze to bylo na innym forum.

Grafika przewyzsza fabule, wiec jak ktos lubi piekne scenerie, moze smialo obejrzec. W pamiec zapadla mi tez taka melancholijna ballada, ktorej sluchalam pozniej przez pol roku w petli.

Wróć do „Inne”