[Tajlandia] Sexphone & the Lonely Wave (2003)

pozostałe filmy made in Asia
Awatar użytkownika
Heartless
Oglądam regularnie xD

[Tajlandia] Sexphone & the Lonely Wave (2003)

Postautor: Heartless » 22 lut 2013

Sexphone & the Lonely Wave

Obrazek

Tytuł oryginalny: คลื่นเหงา สาวข้างบ้าน
Tytuł alternatywny:Sexphone & the Girl Next Door / Sex Phone and the Girl Next Door
Gatunek: komedia, romans
Czas trwania: 113 minut
Język: tajski
Reżyseria: Chalermpol Bunnag

OBSADA:

Kavee Tanjararak jako Deur Obrazek

Punlapa (Paula) Taylor jako Jay Obrazek

Anant Boonnark jako DJ Man

Cheathavuth Watcharakhun] jako Tao

Somchai Samipak jako dziadek Deura

TREŚĆ:

Deur to mieszkający z dziadkiem, dobrze wychowany, młody chłopak. Nocami pracuje w stacji lokalnego radia Lonely Wave. Na żywo prowadzone są w nim konkursy i rozmowy z osobami potrzebującymi się wygadać lub czującymi się samotnie.
Jay to młoda, roztrzepana i hałaśliwa kobieta pracująca dla firmy projektującej ubrania. Deur i Jay mieszkają w domach po sąsiedzku i ciągle się kłócą.
Pewnego dnia Jay odkrywa, że jej chłopak umawia się z inną. Zdruzgotana topi swe smutki w alkoholu. Nie ma przyjaciół, z którymi mogłaby pogadać, a jej jedyna bliska osoba to towarzysz dziecięcych zabaw - Emma ( jest gejem stąd jego imię ). Właśnie on dzwoni do rozgłośni, w związku z konkursem, z telefonu Jay a rozgłośnia oddzwania. I tak prowadzący program Duer zaczyna rozmowę nie wiedząc, że rozmawia z wredną sąsiadeczką. :smitten: :smitten: :smitten:

ODE MNIE:

Podobało się, chociaż historyjka jest do bólu przewidywalna. Podobało się bo to zasługa odtwórców poszczególnych ról - nie wyłączając psa i myszy :rolly: , bo byli naprawdę zabawni: . Poza tym to chyba pierwszy film Tajlandzki, który obejrzałam ( nie mogłam przyzwyczaić się do języka ), więc pełna egzotyka jak dla mnie.
Polecam na poprawę samopoczucia.

Obrazek

Są łzy tak ciężkie i gorące, że nie można ich wypłakać.
Zapadają w serce spalając je.

Nicolae Iorga

Wróć do „Inne”