[Anime] Kigeki [2002]

pozostałe filmy made in Asia
Awatar użytkownika
wiktor
Oglądam regularnie xD

[Anime] Kigeki [2002]

Postautor: wiktor » 16 mar 2013

Obrazek

*tytuł: Kigeki / 喜劇 / Comedy
*reżyser: Kazuto Nakazawa
*kraj: Japonia
*premiera: 05.02.2002 (świat)
*czas trwania: 11 minut

linki:

http://en.wikipedia.org/wiki/Comedy_%28anime%29" onclick="window.open(this.href);return false;

dostępne:

kilka słów:
wojna, mała dziewczynka chce ocalić swoją wioskę... pokonuje strach i odnajduje tajemniczego Czarnego Szermierza, płaci cenę której on oczekuje .... "i wszyscy żyją szczęśliwie" :mrgreen:

moje:
kiedy dziecko prosi cię o coś - trzeba pomyśleć... ale gdy dziecko wie, jak cię podejść /czytaj: bierze cię na ładne oczka :puppy: / - cóż, robisz jak cię prosi.... /albo jesteś miękka buła, albo ci to pasuje :victory: /
ale dzieci - uwaga kogo prosicie o pomoc :mrgreen:
pięknie, przepięknie pokazana i opowiedziana historia i której nie możesz powiedzieć, bo.... :paranoid:
a i tak nie możesz o niej zapomnieć.... :aww:

bo kiedy dziewczyny oglądały Zmierzch, ja znalazłam to :victory: z dedykacją dla Volli, Akire i Ai :*

Obrazek
Awatar użytkownika
Akemi
Już poznaję aktorów ^^"

Re: Kigeki [2002]

Postautor: Akemi » 18 mar 2013

A mi się to tak podobało, że do tej pory mam do tego sentyment (chociaż nadal nie wiem, co stało się z ciałami, ehhh). Z jednej strony szkoda, że historia trwa tylko kilkanaście minut, z drugiej - rozwleczenie jej bardzo by jej zaszkodziło. Po obejrzeniu pozostaje pewien niedosyt, a w głowie mnożą się pytania.
Historia ta mnie urzekła. Niby prosta opowieść małej dziewczynki, a wciąga tak, że człowiek zapomina o całym świecie i ogląda jak zahipnotyzowany. Oglądałam to kilka lat temu, a nadal pamiętam, co się działo (co jest rzadkością, bo cierpię na galopującą sklerozę). I chyba znowu obejrzę - nie tylko tytułem przypomnienia, ale także po to, by poznać odpowiedź na pytanie z tymi ciałami (bo nikt mnie nie chce uświadomić :cry: ).
Wombat na chorobowym, jego funkcję przejął Baran.
Baran przyjmuje pacjentów na psychologicznym pastwisku od poniedziałku do piątku, w godzinach od 17:30 do 22:00. Pacjenci proszeni są o przyniesienie oscypków BIAŁYCH, NIE WĘDZONYCH w ramach opłaty za konsultację lekarską.

Wróć do „Inne”