[Filipiny] A very special Love [2008]

pozostałe filmy made in Asia
Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

[Filipiny] A very special Love [2008]

Postautor: Mina » 20 kwie 2013

A Very Special Love

Obrazek

Obrazek

Obsada:

John Lloyd Cruz
Sarah Geronimo

Opis:

Filipińska komedia romantyczna z 2008 roku, która była bardzo popularna i lubiana na filipinach.
Rok pózniej doczekałą się sequelu You Changed My Life a w tym roku w marcu It Takes a Man and a Woman.

Film opisuje losy zakochanej w znanym wydawcy magazynu dla męzczyzn przystojniaka, którego ma plakaty nad łóżkiem i wzdycha do niego codziennie i co noc marząc o randce i tym wszytskim co fanki zakochane w swych idolach ( przypomina mi mnie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ).
Postanawia z tej miłości do niego pracowac razem z nim i zatrudnia się w jego firmie ( szczęściara bo jej idol mieszka w tym samym państwie a nawet mieście )
No i tam wzdycha do niego ale on okazuje się być szorstkim i nieusmiechającym się zimnym draniem ale kobieta jest wyrozumiała i swoją bezinteresowną dobrocią i byciem sobą czyli radosną dziewczyną idącą na żywioł zmiękcza jego serce.
Przy okazji dowiaduje się iż on wcale nie był zqwsze taki zimny ale stał się taki przez problemy rodzinne.
Rodzinka dziewczyny wspiera w tej jej miłości z lekkim przymrózeniem oka , otto zakochanie jak zakochanie.
I słusznie bo w końcu naprawdę się w soobie zakochują ..... i tak dalej.

Obrazek

Ode mnie:

W opisie jest juz dużo, jest zabawnie , romantycznie i wzruszająco ze względu na historie rodzinne.
Dziewczyna jest podobna do mnie i innych fanek pokazuje że dziewczyny kochając się w znanych osobach wcale nie muszą być głupie i dziecinne ale mądre i umiejące dobrze widzieć człowieka i jego serce a nie tylko być zaślepione swoją wizją.

Film ma bardzo ciepłą atmosferę , ogląda się świetnie do tego ten język taki inny i zabawny też bardzo ciepły.
Oprawa muzyczna tez świetna, jedna piosenka zapadła mi w pamięć bo opisuje dokładnie .... no nie ważne :mrgreen:

Film poleciła mi koleżanka z Filipin , która mi powiedziała, że był właśnie bardzo popularny na Filipinach.

Gorąco Polecam :D :D :D :D

Obrazek

Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Re: [Filipiny] A very special Love [2008]

Postautor: isamar84 » 21 kwie 2013

Przeczytałam tego posta i tak jakoś niezwykle poczułam się zachęcona do obejrzenia tego filmu, że go obejrzałam i już nakręcam się na pozostałe części. Bardzo ciepła, wzruszająca i powodująca uśmiech na twarzy komedia romantyczna. Trochę nawet o próbie odnalezienia własnego miejsca w życiu, zaakceptowania siebie i dzięki temu znalezienia drogi do porozumienia z własną rodziną. A wszystko dzięki pomocy niesamowicie ciepłej i radosnej dziewczynie, która nie poddaje się i nie męczy się staraniami. Naprawdę wart każdej minuty nad nim spędzonej, nie nudziłam się ani przez chwilę :)
Oglądam: Miss Rose ep8/23, Prime Minister and I ep6/16, In A Good Way ep10/21, Borrow Your Love ep9/14

Wróć do „Inne”