[Tajlandia] Fabolous 30 (2011)

pozostałe filmy made in Asia
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

[Tajlandia] Fabolous 30 (2011)

Postautor: KartoflAnka » 02 lip 2013

Fabulous 30 (2011-Thai Movie)

Obrazek

Tytuł: Fabulous 30 / Thai: 30 กำลังแจ๋ว (30 Gum Lung Jaew)
Reżyseria: Somjing Sirisupab
Scenariusz: Somjing Sirisupab
Produkcja: Chantima Leawsirikol, Monlton Arayangkol
Data premiery: November 3, 2011

Obsada:
Patcharapa Chaichue jako Ja
Phuphom Phongpanu jako Por :rolly: (wybaczcie)
Peter Corp Dyrendal jako Nop
Nihit Warayanon jako Sen

Opis filmu:

Ja (Patcharapa Chaichue) to piękna kobieta, mająca praktycznie wszystko to, o czym kobieta marzy: wspaniałą karierę zawodową, przystojnego narzeczonego i wspaniałe życie pełne wrażeń i zabawy. W swoje 30 -ste urodziny Ja odkrywa, że jej życie wcale nie jest takie perfekcyjne, szczególnie kiedy jej ukochany chłopak postanawia zerwać ich związek. Ja powoli zaczyna odkrywać na nowo życie, spragniona miłości, szczególnie, kiedy w jej życie wkracza młodszy od niej o 7 lat chłopak Por (Phuphom Phongpanu).

Ode mnie: Szukałam czegoś na wyluzowanie. Trafiłam na film poprzez tego Pora, co zagrał w lakornie 3 gold mens czy coś i normalnie, jaki BOSKI film :smitten: Nie przesadzam. nie wnikam ,że jestem też 30chą. Lekki, romantyczny, zabawny, zaskakujący, nie ma dlużyzn, świetnie poprowadzona akcja. Są tajlandzkie smaczki w stylu - zostawił plecak i wsiadł do helikoptera, ale to w ogóle nie psuje oglądu. Polecam na wakacyjny wieczór, nawet z koleżankami ogląda się świetnie, tym bardziej z takimi w moim wieku. I ta parka bosko iskrzy.

Trailer:

Awatar użytkownika
gosq
Kiedy bedę spać? @_@

Re: [Tajlandia] Fabolous 30 (2011)

Postautor: gosq » 05 lip 2013

zastanawiałam się czy nie zakładać tematu do tego filmu bo też się zakochałam. Lubię takie lekkie i przyjemne a tego aktora uwielbiam :smitten: :smitten: dobra dupa z niego. Grał też w lakornie co został ogłoszony najlepszym z 2012 ale dużo tam tajskich dramatów więc jeszcze się za niego nie brałam

Co do filmu jest uroczy, śmieszny i główna pani jest śliczna. Film bardzo pozytywnie nastraja. Muzyka jest bardzo fajna ale do tego już się przyzwyczaiłam w tajskich produkcjach.
Film jak najbardziej warty oglądnięcia.
"我能玩得起,也能收得住, 我可以专一到让你惊讶, 也可以花心到让你害怕, 我喝过最烈的酒 ,我可以像个疯子一样的玩,一切的一切取决于你是谁,也取决于你如何待我, 女人千面,你给我的温度,决定我对你的态度,所以请不要站在你的角度看我,我怕你看不懂"
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Re: [Tajlandia] Fabolous 30 (2011)

Postautor: Chie » 16 sie 2013

Film mi się podobał. Byli taką uroczą parą :):)
Ja jestem z tych, co nakrywają głowy kołdrą; z tych, którym strach uniemożliwia oddychanie.

Wróć do „Inne”