[Tajlandia] My Bromance (2014)

pozostałe filmy made in Asia
Awatar użytkownika
Konata
Grupa Trzymająca Władzę

[Tajlandia] My Bromance (2014)

Postautor: Konata » 04 sie 2015

My Bromans ( Pee Chai)

Obrazek

rok: 20 luty 2014
gatunek: dramat
obsada:
Teerapat Lohanan jako Golf
Pongsatorn Sripinta jako Bank
Withawat Thaokhamlue jako Thom

opis:
Golf to agresywny chłopak, który dorastał w rozbitej rodzinie. Jest jedynym synem a jednak rodzice nie troszczą się o niego i nie poświecają mu uwagi. Bank jest uroczym chłopcem który przez małżenstwo matki wkracza do rodziny, nowy brat nie jest jednak z tego zadowolony. Z czasem uczą się żyć, wspólnie pokonując przeciwności losu i te stawiane przez otoczenie, zanim poznają prawdziwe znaczenie słowa "Brat".

ode mnie;
Trafiłam przypadkiem, postanowiłam dać szansę, choć opinie są raczej podzielone. Lubię mundurki, nie lubię zbytnio tego języka, podchodziłam sceptycznie to trudny temat, zwykle przekombinowany, zbyt patetyczny czy mnogość symboliki mnie męczą.
Akcja jest subtelna i to chyba najbardziej urzeka, chłopaki mimo niewielkiego doświadczenia (z tego co udało mi się wygooglować, ahhh te nazwiska -.-) spisali się świetnie, nie jest nachalnie, jest uroczo, buzia sama się szczerzy do ekranu, postacie drugoplanowe też są zarysowane to nie zwykłe zapychacze i coś tam nam wnoszą do fabuły.
Nie polecam tego filmu do oglądania przed snem :rolly: :rolly: :rolly: :rolly: :rolly: .

Obrazek

Wróć do „Inne”