Heroes/Herosi

wszystkie seriale, które nie są made in Asia
Awatar użytkownika
makella
Oglądam regularnie xD

Heroes/Herosi

Postautor: makella » 24 paź 2007

Obrazek
Polski tytuł : Herosi
Kraj produkcji : USA
Czas trwania odcinka : 45 minut
Data premiery: 2006-09-25
Liczba odcinków : I seria: 23 , II seria: w trakcie emisji
Reżyseria : David Semel , John Badham
Scenariusz : Bryan Fuller , Tim Kring
Język : angielski
Status : w trakcie emisji
Stacja : NBC

OBSADA:

Milo Ventimiglia : Peter Petrelli
Obrazek

Hayden Panettiere : Claire Bennet
Obrazek

Masi Oka : Hiro Nakamura
Obrazek

James Kyson Lee : Ando Masahashi
Obrazek

Sendhil Ramamurthy : Mohinder Suresh
Obrazek

Jack Coleman : Pan Bennet
Obrazek

Adrian Pasdar : Nathan Petrelli
Obrazek

Ali Larter : Niki Sanders / Jessica Sanders
Obrazek

Noah Gray-Cabey : Micah Sanders
Obrazek

Greg Grunberg : Matt Parkman
Obrazek

SPIS ODCINKÓW:

Season 1
1x23 How to Stop an Exploding Man [2007-05-22]
1x22 Landslide [2007-05-15]
1x21 The Hard Part [2007-05-08]
1x20 String Theory [2007-05-01]
1x19 .07% [2007-04-24]
1x18 Parasite [2007-03-06]
1x17 Company Man [2007-02-27]
1x16 Unexpected [2007-02-20]
1x15 Run! [2007-02-13]
1x14 Distractions [2007-02-06]
1x13 The Fix [2007-01-30]
1x12 Godsend [2007-01-23]
1x11 Fallout [2006-12-05]
1x10 Six Months Ago [2006-12-05]
1x09 Homecoming [2006-12-05]
1x08 Seven Minutes to Midnight [2006-12-05]
1x07 Nothing to Hide [2006-12-05]
1x06 Better Halves [2006-12-05]
1x05 Hiros [2006-12-05]
1x04 Collision [2006-12-05]
1x03 One Giant Leap [2006-12-05]
1x02 Don't Look Back [2006-12-05]
1x01 In His Own Image [2006-12-05]

Season 2
2x05 Flight or Fight [10-23]
2x04 The Kindness of Strangers [10-16]
2x03 Kindred [10-15]
2x02 Lizards [10-02]
2x01 Four Months Later [09-25]

KRÓTKI OPIS:

Bijący rekordy popularności serial opowiadający historię kilkunastu ludzi z różnych zakątków świata obdarzonych nadnaturalnymi zdolnościami. Teleportacja, regeneracja, malowanie przyszłości, telepatia, latanie czy przenikanie przez przedmioty to tylko niektóre z umiejętności tytułowych herosów. Czy są oni jedynie przypadkowymi bohaterami, czy może zostali wybrani do innych (niekoniecznie) wyższych celów? I o co tu tak na prawdę chodzi...?

ODE MNIE :

Serial jest świetny. Niesamowicie wciąga. Lost & Prison Break przy nim to pikusie ;). Obecnie emitowany jest już drugi sezon, który, na szczęście, w dalszym ciągu trzyma poziom pierwszego^^. Cała akcja przypomina mi puzzle: na początku dostajemy mnóstwo, pozornie nie powiązanych ze sobą informacji. Jednak w miarę czasu wszystko zaczyna układać się w logiczną całość (vide sezon 2). Nie chcę pisać o fabule, żeby nie popsuć Wam wrażeń. Powiem jedno: to pozycja MUST-SEE dla każdego!^^

credit: głównie filmweb

Archeolog to wymarzony mąż: im kobieta starsza tym bardziej się nią interesuje :P
Awatar użytkownika
Dante
Oglądam regularnie xD
Kontaktowanie:

Postautor: Dante » 24 paź 2007

Hiro jest najciekawszym elementem serialu. nIe jest to nic specialnego a bicie popularności to po prostu swirowanie amerykańców na widok jakichkolwiek super bohaterów. Można ogladać ale są znacznie lepsze pozycje zmniej naciaganymi motywami.
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 24 paź 2007

Powiem szczerze, że gdy leciało to w naszej TV to się wciągnęłam... ale obejrzałam pare ostatnich odcinków na veoh i po prostu niedooglądałam ich w PL TV ;)

Nie wiedziałam, że jest już sezon 2... ale chyba nie leci on u nas jeszcze?
.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.
Awatar użytkownika
piretka
Oglądam regularnie xD

Postautor: piretka » 24 paź 2007

Ja ogladalam poprzednia serie z zapartym tchem, obecnie nowa ogladam na biezaco i tez bardzo mi sie podoba :)

Serial znalezc mozna na clubboxie "24"
내 사랑 김광석 ~^_^~

[img]http://i27.photobucket.com/albums/c194/piretka/banner.jpg[/img]
Awatar użytkownika
tatsu
Co to jest dorama? o_O

Postautor: tatsu » 05 gru 2007

oglądałam pierwszą serię xDDD uwielbiam Hiro ... jest taaaaaaaaaki fajny xDDD
[img]http://i166.photobucket.com/albums/u100/tatsu-rou/dfnhn.jpg[/img]
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 05 gru 2007

Właśnie w ten weekend obejrzałam pierwszych 12 odcinków. Zdobędę resztę jakoś tak niedługo pewnie^^ Spodobało mi się, choć nie tak bardzo jak Desperatki i Grey's Anatomy, które są moimi niekwestionowanymi liderami wśród produkcji USA.
Awatar użytkownika
makella
Oglądam regularnie xD

Postautor: makella » 07 gru 2007

W ostatni poniedziałek był ostatni odcinek Volume 2, Hiro jest moim hero^^, najciekawiej poprowadzona postać imho
Archeolog to wymarzony mąż: im kobieta starsza tym bardziej się nią interesuje :P
Awatar użytkownika
Margotka
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

Postautor: Margotka » 29 sie 2008

W zeszłym tygodniu zaczęłam i skończyłam oglądać ten świetny serial, który imo jest bardzo świetny :)
Chociaż moim zdaniem "Lost" to przy nim wcale nie pikuś. Co do Prison Breaka to w sumie nie mam warunków, żeby się wypowiadać, bo obejrzałam tylko niecały pierwszy sezon.
"Heroes" naprawdę niesamowicie wciąga i polecam je osobom, które nie mają co zrobić ze swoim czasem, albo skończyły im się pomysły na produkcje z Azji :D
Chociaż moja ulubiona postać to nie Hiro, a Peter Petrelli to Hiro też trzyma klasę i jest na drugim miejscu :wink:
[color=indigo]Currently watching:[/color]
[size=75]Chuno (ep21)
God of study (ep12)
IRIS (ep14)
Smile, you (ep28)
ToGetHer (ep4)
You're Beautiful (ep10)[/size]
Awatar użytkownika
ishiko
Co to jest dorama? o_O
Kontaktowanie:

Postautor: ishiko » 30 sie 2008

Przyznam, że obejrzałam jedynie pierwszy sezon i na tym moja przygoda z herosami się zakończyła xD Byly momenty, gdy serial bardzo mnie wciągał, jednak nie za bardzo spodobało mi się zakończenie 1-go sezonu i dałam sobie spokój xD
Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

Postautor: lovegood » 22 cze 2009

Wszyscy tak piszą o serialach które oglądają (mówię o tych na TOPIE ;P dr House, plotkara) a ja jako że nie oglądałam wypowiem się troszkę o HEROES (zwłaszcza że na tvp lecą powtórki więc nie jest to tak całkiem ni z gruchy ni z pietruchy)

No więc pierwszy sezon był genialny. Nieprzewidywalny, oglądałam z zapartym tchem, każdy bohater wnosił coś do serialu.

Drugi sezon był w porządku. Podobało mi się jak Hiro przeniósł się do dawnych czasów i pomagał Adamowi :D Jednak zaczęto wprowadzać irytujących bohaterów ^^ (nie mówię oczywiście o mojej miłości Adamie :P)

Trzeci sezon to porażka. Po 2-3 odcinkach powiedziałam sobie DOŚĆ. Fabuła zupełnie odbiegała od tej z pierwszej części. Poza tym zabili Adama więc nic już mnie nie trzymało...

Dziękuję za uwagę bądź nieuwagę.

Lovegood.
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 22 cze 2009

lovegood pisze:
Trzeci sezon to porażka. Po 2-3 odcinkach powiedziałam sobie DOŚĆ. Fabuła zupełnie odbiegała od tej z pierwszej części. Poza tym zabili Adama więc nic już mnie nie trzymało...
Lovegood.

dlatego też stacja tv wyrzuciła w połowie serii scenarzystów serialu - Jesse Alexandra i Jepha Loeb`a a na to miejsce wszedł topowy scenarzysta i producent Tim Kring który chce uratować serię przed spadkiem na same dno,uprościć dość zagmatwaną historię
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 23 cze 2009

Faktycznie, 3 sezon jest słaby i tak w połowie to naprawde się zastanawiałam, czy nie dac sobie spokoju, ale musze przyznac, że 4 ostatnie odcinki mnie na nowo wciągnęły i zaciekawiły. nie wiem, czemu, bo nic tam specjalnego nie było ani niespodzianek szczególnych, ani oryginalnego pomysłu, jednak jakoś sie to ułożyło i uznałam, że jeszcze ich nie porzucę. A poza tym, miałam w tym semestrze dużo wolnego czasu :D
Awatar użytkownika
Margotka
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

Postautor: Margotka » 23 cze 2009

A ja właśnie obejrzałam kilka pierwszych odcinków 3 sezonu i rzeczywiście... Już nie tak wciągające jak pierwszy czy drugi. No ale chyba pociągnę do końca :) Jak znajdę czas, bo na razie jestem zatopiona w dramach xP

Tak czy siak... Peter Petrelli rulezz ^^
[color=indigo]Currently watching:[/color]
[size=75]Chuno (ep21)
God of study (ep12)
IRIS (ep14)
Smile, you (ep28)
ToGetHer (ep4)
You're Beautiful (ep10)[/size]
Awatar użytkownika
anyanka
Co to jest dorama? o_O

Postautor: anyanka » 07 sie 2009

Nawet nie wiedziałam, że 3 sezon jest :| Już chyba z dobre 3 a przynajmniej 2 lata temu cały pierwszy łyknęłam w niecały tydzien;) I nie powiem...podobało mi się, ale oczekiwanie na odcinki drugiego mnie zmęczyło (nie jestem cierpliwą osobą) i dałam sobie spokój.
W serialu poza początkową tajemnicą i japońskimi dialogami:D (a chyba z raz nawet tytul odcinka po japońskiemu napisali:D) to podobał mi się Milo Ventimiglia:D
Oglądane: Secret Garden

Ulubione: Kimi wa Petto || Forbidden Love || Last Friends || Mei-chan no Shitsuji || HYD 1 || Why Why Love || Anego
Awatar użytkownika
phoenixa
Co to jest dorama? o_O
Kontaktowanie:

Re: Heroes/Herosi

Postautor: phoenixa » 20 lis 2010

Oglądałam jak leciało w TV i bardzo sie wciągnęłam. Serial naprawdę bardzo dobry, bo nie pominęłam ani jednego odcinka (jak np. LOST lecial to oglądałam na poczatku, a później to tak sporadycznie aż przestałam oglądać).
Kazdy bohater ma tam rolę ,która składa sie na całość. Po prostu cudo :smitten:
A niebawem zabieram się za drugi sezon :D

Wróć do „Seriale”