Ghost Whisperer

wszystkie seriale, które nie są made in Asia
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Ghost Whisperer

Postautor: mootyl » 11 wrz 2008

Piękna Jennifer Love Hewitt i tajemnicze postaci z świata duchów. Świetne połączenie dramatu, thillera i fantastyki

Tytył: Zaklinacz dusz (Ghost Whisperer)
produkcja: USA
Data premiery: 23 września 2005
Liczba sezonów: 5
Lata emisji: 2005 – 2010
Liczba odcinków: 107
gatunek: Dramat , Fantasy, Thiller

Obrazek

Melinda Gordon jest świeżo upieczoną mężatką, która niedawno przeprowadziła się do jednego z małych amerykańskich miasteczek. Nowością nie jest jednak dla niej zdolność porozumiewania się z umarłymi, którą posiada od dziecka. Dzięki swojemu darowi Melinda stara się pomagać zagubionym duszom, choć często jest to niełatwe zadanie gdyż jej wizje nie zawsze są spójne i oczywiste. Z tego powodu ci, którzy nadal żyją sceptycznie lub z niedowierzaniem odnoszą się do jej talentu. Nadchodzą jednak chwile, kiedy Melindzie udaje się pomóc zarówno umarłym, jak i tym stąpającym jeszcze po ziemi dzięki czemu uświadamia sobie, że zdolność, którą posiadła jest zaletą, a nie przykrym obowiązkiem.

ODE MNIE:
Serial jest świetny pod każdym względem. Każdy odcinek opowiada niby nową historię o nowych ludziach, ale powoli gdy się zagłębiasz w treść, okazuje się, że żółwim tempem ujawnia się przed nami tajemnica, która najpierw musi porządnie dojrzeć, zanim ujrzy światło dzienne. Uwielbiam pojedyncze wątki jak i całą historię... Serial jest utrzymany w mrocznym klimacie, a mimo wszystko potrafi wzruszyć, rozbawić, a czasem nawet wystraszy^^ Uwielbiam ogólnie Jennifer Love Hewitt... więc chcąc nie chcąc jest to jeden z atutów serialu... 3 sezon zakończył się wielką tajemnicą i teraz czekam na 3 października, aby rozpocząć konsumpcję 4tego sezonu... ahhh już zacieram rączki... !! ^^ Mam nadzieję, że tym razem scenarzyści wrócą do wielu niewyjaśnionych spraw z poprzednich sezonów... !!

♪ Go, Go, Joseon Power Rangers!! xD ♪
Oglądam: Love Rain, A Gentleman's Diginity, Bridal Mask, I Do I Do, Ghost, BIG
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 23 cze 2009

to ulubiony serial mojej lepszej połowy,Ghost Whisperer i Supernatural -to dwa seriale na punkcie których moja żona ma bzika ,a i ja zawsze chętnie popatrzę na apetyczny dekolt Jennifer Love Hewitt ,a serial czasami nawet mnie wzruszał ,teraz trzeba tylko czekać cierpliwie pół roku na 5 serię podobno końcową.A i przede wszystkim nie oglądać tego w Fox Life bo lektorka jest straszna ,jej głos sprawiał że seria od razu traci w oczach widza :)
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 23 cze 2009

ale w trzecim sezonie i czwartym już był lektor^^ więc nie jest tak źle^^ (albo tylko w trzecim? ;p)
♪ Go, Go, Joseon Power Rangers!! xD ♪
Oglądam: Love Rain, A Gentleman's Diginity, Bridal Mask, I Do I Do, Ghost, BIG
Awatar użytkownika
koji
Co to jest dorama? o_O

Postautor: koji » 26 cze 2009

Serialu mi dane oglądać nie było, natomiast mam za sobą komiks (na jego podstawie powstał serial) dlatego w ciemno mogę powiedzieć iż jest świetne. Wiadomo w serialu pewnie coś pozmieniali, ale wydaje mi się, że nie mogli popsuć takiego okazu.

Wróć do „Seriale”