Supernatural / Nie z Tego Świata

wszystkie seriale, które nie są made in Asia
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Re: Supernatural / Nie z Tego Świata

Postautor: anna-banana » 26 lip 2011

Popieram Evel,to Supernatural a nie Moda na sukces :rolly:

[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 26 lip 2011

Bóg mi świadkiem że kocham ten serial (nawet założyłam ten temat) ale.. na litość.. skończcie już ten serial!
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Postautor: KartoflAnka » 28 wrz 2011

evelinux pisze:Bóg mi świadkiem że kocham ten serial (nawet założyłam ten temat) ale.. na litość.. skończcie już ten serial!

Evel, dobrze, ze jesteś w chinach :rolly:
nowy sezon z pierwszym odcinkiem u mnie na plus. Po pierwsze, jakoś z tego wybrnęli, Castiel :victory: Na to liczyłam ,ze powrócą do wątku aniołów :mrgreen: Ja niecierpliwie czekam na kolejne epy.
a poza tym smalville miał więcej sezonów i jeszcze płacz był :rolly:
Awatar użytkownika
Konata
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Konata » 08 lut 2017

Jara się ktoś może jeszcze serialem??

Dojrzałam w końcu do śledzenia losów Deana i Sammiego!

Chciałam powiedzieć, że mi się podoba taka nieskomplikowana fabuła i wgl plecki Deana <3

Ale tak serio to oglądamy to na Poważnie??!~No nie wiem, nie wiem, chichram jak mają ubijać niczego nieświadome ludki a te wszelkie evil potwory maja takie dłuuuuuuugie palce i czekam na moment kiedy będzie ich mniej niż 5! Bawię sie naprawdę świetnie, relacje miedzy braćmi to w sumie to co mnie najbardziej bawi - świetne teksty padają <3 <3 Czasami akcje trochę z czapki i totalnie bezsensu, ale spoko, każda okazja by się wykazać jest przeze mnie doceniana! Tatuśka chyba niezbyt lubię ale pewnie z czasem mi się odmieni. Zdecydowanie należę do teamu Deana <są wgl teamy?? w fandomie? >, te mięśnie pleców w pełni rekompensują jego brak wiedzy i czasami bystrości.

Właśnie skończyłam serię 1, czytałam że to najbardziej optymistyczna z serii...Ciężko mi potwierdzić bo taaa końcówka!!!!!!!! Eh, no niby wiedziałam < bo tumblr to zło i spojler> ale jakoś tak, no serduszko pękało! Ah niektóre odcinki naprawdę są creepy :puppy: :puppy: :puppy: ale nie mogę porzucić, kiedy 11 sezonów czeka!

Chciałam powiedzieć, że to niesprawiedliwe żeby w jednym serialu wszyscy faceci mieli taki cudowne długie rzęsy :shake: :shake: :shake: :shake: .

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Postautor: KartoflAnka » 12 lut 2017

Konata pisze:Jara się ktoś może jeszcze serialem??

Dojrzałam w końcu do śledzenia losów Deana i Sammiego!

Chciałam powiedzieć, że mi się podoba taka nieskomplikowana fabuła i wgl plecki Deana <3

Ale tak serio to oglądamy to na Poważnie??!~No nie wiem, nie wiem, chichram jak mają ubijać niczego nieświadome ludki a te wszelkie evil potwory maja takie dłuuuuuuugie palce i czekam na moment kiedy będzie ich mniej niż 5! Bawię sie naprawdę świetnie, relacje miedzy braćmi to w sumie to co mnie najbardziej bawi - świetne teksty padają <3 <3 Czasami akcje trochę z czapki i totalnie bezsensu, ale spoko, każda okazja by się wykazać jest przeze mnie doceniana! Tatuśka chyba niezbyt lubię ale pewnie z czasem mi się odmieni. Zdecydowanie należę do teamu Deana <są wgl teamy?? w fandomie? >, te mięśnie pleców w pełni rekompensują jego brak wiedzy i czasami bystrości.

Właśnie skończyłam serię 1, czytałam że to najbardziej optymistyczna z serii...Ciężko mi potwierdzić bo taaa końcówka!!!!!!!! Eh, no niby wiedziałam < bo tumblr to zło i spojler> ale jakoś tak, no serduszko pękało! Ah niektóre odcinki naprawdę są creepy :puppy: :puppy: :puppy: ale nie mogę porzucić, kiedy 11 sezonów czeka!

Chciałam powiedzieć, że to niesprawiedliwe żeby w jednym serialu wszyscy faceci mieli taki cudowne długie rzęsy :shake: :shake: :shake: :shake: .

Obrazek

Ja jestem na bieżąco. Pytaj o co chcesz. Podzielę się opinią. Ja kocham ten serial i niech leci nawet do mojej śmierci, bo bez braci Winchestersów moje życie byłoby pustką a może piekłem. :D
aga2113
Wszyscy czekają, aż coś napiszę

Postautor: aga2113 » 15 paź 2017

Oglądam, nie jestem na bieżąco ale staram się dogonić :D Super serial
Kinoman
Wszyscy czekają, aż coś napiszę
Kontaktowanie:

Postautor: Kinoman » 17 paź 2017

Mam trochę zaległości, ale systematycznie je nadrabiam :P Pozdrawiam fanów serialu!

Wróć do „Seriale”