Supernatural / Nie z Tego Świata

wszystkie seriale, które nie są made in Asia
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Re: Supernatural / Nie z Tego Świata

Postautor: evelinux » 16 sie 2010

anuś.. ja mam cały dokument worda takich tekstów z wszystkich sezonów xD jak zarzucisz mailem to moge ci posłać :)

noo kolejny sezon.. ciekawe czy to juz bedzie na serio ostatni czy jeszcze nie..

Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Postautor: KartoflAnka » 07 lis 2010

evelinux pisze:anuś.. ja mam cały dokument worda takich tekstów z wszystkich sezonów xD jak zarzucisz mailem to moge ci posłać :)

noo kolejny sezon.. ciekawe czy to juz bedzie na serio ostatni czy jeszcze nie..

no wszyscy mówią,że ostatni. Jestem po 6 epach tego sezonu i normalnie rozwalił mnie ep. o Twilight -popłakałam sie już na początku i pomyślałam,ze jaja sobie robią niezłe, i Dean - spróbuj hasło - Lautner, ten koleś jest wszędzie :victory:

tym, co nie zaczęli polecam. Ev, wiem, że walczy z czasem, zresztą jak i ja :smitten:
Awatar użytkownika
Eter
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Eter » 11 lis 2010

czy wystarczy jak powiem incest=wincest? XDDD

jestem dopiero pod koniec drugiego sezonu, więc daleko w tyle z oglądaniem, ale ściągnięte mam wszystko na bieżąco, powinno szybko pójść z oglądaniem <3

mimo, że nigdy nie oglądam żadnych horrorów i tym podobnych, ten serial... no to jest całkiem co innego *__* wincest <3
Obrazek
Awatar użytkownika
Asu
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

Postautor: Asu » 27 gru 2010

Mój naj naj najukochańszy serial EVER :D jestem totalnym maniakiem Supernaturala i ubóstwiam Deana i Sama i niesamowity klimat tego serialu :D -> a wiecie, że niedługo powstanie seria anime na podstawie Supernaturalka? -> linkuś

I jeszcze się chciałam podzielić kilkoma ulubionymi teledyskami :D (mam nadzieję, że nie uznacie tego za spam xD)

Spoiler!

ten jest suuuuper zabawny^^
www.evieseo.blogspot.com
www.chomikuj.pl/EvieSeo
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 27 gru 2010

o_O w wersji anime! o lol.. od razu poelcialam ogladac zwiastun xD xD xD

edit

no to ostatnie i Hot&Cold boskie xD
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Postautor: KartoflAnka » 27 gru 2010

evelinux pisze:o_O w wersji anime! o lol.. od razu poelcialam ogladac zwiastun xD xD xD

edit

no z K. Perry się poryczałam :victory:
no a tak w ogóle to jest ktoś tak na bieżąco jak ja z oglądaniem?
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Postautor: anna-banana » 27 gru 2010

Jaa,ale Asu wyleciała dziś z niusem,że mają zrobić wersje anime Supernaturalów,ale fajniusio,ciekawam efektu,bo trailer nawet fajny :D
KartoflAnka pisze:no a tak w ogóle to jest ktoś tak na bieżąco jak ja z oglądaniem?

No ja oglądam na bieżąco,o tyle o ile można teraz na bieżąco czekając do połowy stycznia na nastepny odcniek
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Postautor: KartoflAnka » 27 gru 2010

anna-banana pisze:Jaa,ale Asu wyleciała dziś z niusem,że mają zrobić wersje anime Supernaturalów,ale fajniusio,ciekawam efektu,bo trailer nawet fajny :D
KartoflAnka pisze:no a tak w ogóle to jest ktoś tak na bieżąco jak ja z oglądaniem?

No ja oglądam na bieżąco,o tyle o ile można teraz na bieżąco czekając do połowy stycznia na nastepny odcniek

O! czyli nie jest źle, no ja też czekam cierpliwie, o ile tylko można :smitten:
I jednocześnie, jak sobie pomyśle, że to koniec to płakusiam :puppy:
Ale anime- no to racja, zawsze jakieś pocieszenie, byle teksty zostały 8)
Awatar użytkownika
Asu
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

Postautor: Asu » 27 gru 2010

Cieszę się, że zwiastun się podobał :D I teledyski coniektóre też ;> Co jakiś czas lubię zasiąść do youtube i wyszukać takie perełki, więc spodziewajcie się więcej ;> A co do newsa, to ja sama byłam w szoku jak mi przyjaciel napisał - zobacz Evie tutaj, napewno posikasz się ze szczęście ;D hahah~ miał rację :mrgreen:

KartoflAnka pisze:
evelinux pisze:o_O w wersji anime! o lol.. od razu poelcialam ogladac zwiastun xD xD xD

edit

no z K. Perry się poryczałam :victory:
no a tak w ogóle to jest ktoś tak na bieżąco jak ja z oglądaniem?

Ja oglądam na bieżąco, bo u nas leci w TV na bieżąco ;D Tyle, że mój Jae nie jest z tego specjalnie zadowolony, bo on jest z tych pragmatycznych.. czyli takie rzeczy jak Supernatural go irytują :grumble:
Taka ogromna szkoda, że to już koniec Supernaturala.... jak dla mnie oni by mogli kręcić forever ;> Jak smallville.. to się przecież ciągnie i ciągnie! foch
www.evieseo.blogspot.com
www.chomikuj.pl/EvieSeo
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Postautor: KartoflAnka » 01 lut 2011

Nie mogłam tego nie wrzucić no :D Czekając na kolejny odcinek wciaż się łudzę, ze nie zakończa na tej serii( Smallville jakoś do 8 chyba maglowali)

Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Miguel
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Miguel » 20 lut 2011

W przyszłym tygodniu w Ameryce szykuje się emisja jednego z najlepszych i najbardziej kultowych odcinków Supernatural. Przynajmniej można tak wywnioskować po spocie promocyjnym.

http://www.spoilertv.com/2011/02/supern ... ke_19.html
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 21 lut 2011

KartoflAnka pisze:Nie mogłam tego nie wrzucić no :D Czekając na kolejny odcinek wciaż się łudzę, ze nie zakończa na tej serii( Smallville jakoś do 8 chyba maglowali)

Obrazek Obrazek

OH MI GOD! xD ten drugi.. poległam na nim xD
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Postautor: anna-banana » 21 lut 2011

Dziwne,ja poległam na pierwszym xD
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Postautor: KartoflAnka » 02 mar 2011

Ej , nowy odcinek, no padłam, aż nie wiem, jak skomentować, ale twitter Castiel :rolly: :rolly: :rolly:
Polecam, polecam, odcinek czadowy, wiele ironii i odwołań, ale chłopaki to na prawdę kawał dobrych aktorów, jeśli ktoś by w to wątpił to teraz to udowodnili :smitten:
Awatar użytkownika
Miguel
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Miguel » 02 mar 2011

Zgodzę się.

Rozbroiły mnie fragmenty "Are you Polish?" oraz gdzie Dean grał w operze mydlanej. Niezwykły odcinek!

Wróć do „Seriale”