Skins

wszystkie seriale, które nie są made in Asia
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 05 mar 2010

mua na bieżąco śledzi ten serial ;d ep z freddiem zniszczył system, w ogóle ten serial jest tak abstrakcyjny, miejscami absurdalny... ale ale i tak <3 miłość :D

"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 05 mar 2010

Ja bym wcale nie opowiedziała, że abstrakcyjny, a wręcz przeciwnie, bardzo życiowy. I bardzo brytyjski. A Brytania stała się ostaniami czasy miejscem Polakom znanym i niekiedy bliskim.
Owszem, może zagęszczenie "przypałów" jest nieco większe, niż w zwykłym życiu, w końcu coś w scenariuszu dziać się musi, ale tak naprawdę, sądzę, że dałoby się znaleźć niejedną grupę młodych osób o tym samym zagęszczeniu problemów i przygód.
Awatar użytkownika
długaśnik
Co to jest dorama? o_O

Postautor: długaśnik » 17 mar 2010

Bardzo dobry serial. Pokazuje w dość karykaturalny wręcz przesadny sposób młodzież brytyjską przez co jest dość kontrowersyjny.

Ogólnie Oh Wow ! Lovely !
"Without pain, without sacrifice we would have nothing!"
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 18 mar 2010

Lovely!

Ale końcówka ostatniego epa (4x07)!? WTF! Będzie im bardzo trudno to pociągnąć nie robiąc jakiegoś bagna lub naciąganej głupoty.
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Re: Skins

Postautor: Eliza » 14 sty 2011

Nie wiem, jak Wy, ale ja nie mogę się doczekać 5 sezonu! Trochę żałuję, że nie będą kontynuowane obecne wątki, a zostanie przedstawiona trzecia generacja bohaterów, ale ponieważ ostatnio im się udało,wierzę, że i tym razem zmiana będzie ok.

A tym czasem 17ego stycznia czeka nas premiera amerykańskiej wersji serialu (emisja: MTV), która w stanach budzi kontrowersje. Jakoby zachęca do wszystkiego co złe młodzież: przygodny sex, alkohol, narkotyki, ostre imprezy, notoryczne kłamstwa. Telewizja tłumaczy, że serial jest adresowany do dorosłych ;)
Bardzom ciekawa, co z tego wyjdzie, brytyjskiemu oryginałowi ciężko będzie dorównać, zwłaszcza klimatem, bo myślę, że fabularnie i "przypałowo" amerykanie dadzą radę ;)
trailer:
http://www.youtube.com/watch?v=H0wv60S4 ... r_embedded
(ej, czemu Ci wszyscy kolesie są tacy.. nieładni? XD)
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 15 sty 2011

ej, lol, amerykanie moga dać rade chyba tylko w idealności odtworzenia serialu, bo nawet trailer jest wierną kopią oryginału, a cassie jest CZARNA (nie jestem rasistką, no, ok, może ociupinkę, ale WTF :/), jest dziwnie i wątpię, że dam radę obejrzeć więcej niż jeden ep... o.O
wole już na nowo ogarniać bohaterów z brytyjskim 5tym sezonie...

ah, co do abstrakcyjności jeszcze, bo tak sobie czytnęłam posty wyżej - odcinek w rosji chociaż? bywało kilka akcji serio takich, huuuuuh... no trudno ogarnąć, nawet uwierzyć, ale ja tego nie uważam za jakiś minus, bo i tak serial jest wow oraz lovely :D
"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 15 sty 2011

Tak serial jest zdecydowanie wow i lovely. Chociaż... może jednak nie lovely? ;)
A ja z przyjemnością bedę śledzić i ciąg dalszy brytyjskiej historii i amerykańskiego kolna.
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 16 sty 2011

Mówię nie amerykańskiemu klonowi! Najbardziej lubiłam pierwsze pokolenie, bo wszyscy byli tacy zwyczajni i mieli normalne problemy, a później serial poszedł w stronę imprezowania, alkoholu i prochów.
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 17 sty 2011

No to w takim razie trailerek 5ego sezony brytyjskiego:
http://www.youtube.com/watch?v=ExNjTkCU ... r_embedded
Staruje 27ego stycznia.
Awatar użytkownika
Aralka
Już poznaję aktorów ^^"

Postautor: Aralka » 30 sty 2011

Woow, to już wystartowało. Muszę ogarnąć koniecznie.
A ogląda ktoś z Was Skins US?
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 01 lut 2011

ja przejrzałam pierwszy ep US i jak był identyczny tak z zapowiedzi kolejnych(kolejnego?) bedzie CO INNEGO o.O
i ship boa with anyone

Wróć do „Seriale”