Dr House

wszystkie seriale, które nie są made in Asia
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Postautor: KartoflAnka » 13 sty 2010

A mi się właśnie podoba szósty sezon, bo skończył się powtarzany do znudzenia schemat odcinka (przyszły pacjent mdleje- opening- House z asystentami rozpracowują temat- pacjent się pogarsza- House w końcu coś wymyśla- na końcu nieraz jakieś życie prywatne lekarzy).

jestem za,ale myślę, ze do końca tak nie będzie i dalej będzie się kręciło wokoło leczenia chociaż....

jestem maniaczką tegoż serialu i też zawsze ściągam bo w tv bym się nie doczekała. trochę mnie rozwala zabijanie albo uśmiercanie niektórych,ale cóż....

szósty sezon to naprawdę zagadka jest dla wszystkich. można by snuć domysły, ale myślę, że schizofrenia to raczej nie. Przypomnijcie sobie jak house na pogrzebie swojego starego pobrał krew do badań genetycznych - to był zonk dopiero, więc ja bym się przygotowała na coś mocniejszego niż schizofrenia paranoidalna( poza tym to choroba z deka dziedziczna jest)

Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 17 sty 2010

House w ostatnim odcinku oprócz tego, że udawał geja, to jak powiedział: Mazeltov! -> to mnie w tym momencie zabił, bo od razu mi się to skojarzyło z ZE:A ^^
"It's hard to tell that the world we live in is either a reality or a dream"
"Bin jip"
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Postautor: KartoflAnka » 22 sty 2010

House w ostatnim odcinku oprócz tego, że udawał geja, to jak powiedział: Mazeltov! -> to mnie w tym momencie zabił, bo od razu mi się to skojarzyło z ZE:A ^^

*zabita*

tez coś mam :D i jak go nie kochać?
http://geeks-have-feelings-too.net/house-gif/
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 27 sty 2010

KartoflAnka pisze:tez coś mam :D i jak go nie kochać?
http://geeks-have-feelings-too.net/house-gif/

Oo stary gift, z pierwszego sezonu o ile dobrze pamiętam.
Ale ja uwielbiam takie akcje Housa, w ostatnim odcinku bieżącego sezonu udawał że pisze na starej maszynie XDDD
W ogóle to House wydaje się że mięknie... no i tak ciągła jego miłość do Cudy. Myślicie, że w końcu jakoś jego życie miłosne się ułoży?
"It's hard to tell that the world we live in is either a reality or a dream"
"Bin jip"
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Postautor: KartoflAnka » 27 sty 2010

W ogóle to House wydaje się że mięknie... no i tak ciągła jego miłość do Cudy. Myślicie, że w końcu jakoś jego życie miłosne się ułoży?

właśnie jestem w trakcie 6 sezonu i powiem ci, że ostro namieszali. ale akcje housa w psychiatryku sa przeboskie a teksty.
no i jest drugie mazel tov :D tylko czemu angol gada po starożydowsku?

swoją drogą zajarzyłam,że Black eyed peas w kawałku o disco tez wołają mazel tov - jakaś moda w hameryce? :shock:
Awatar użytkownika
Konata
Grupa Trzymająca Władzę

Re: Dr House

Postautor: Konata » 20 wrz 2010

Dr House to mój ulubiony serial amerykański! Uwielbiam Hugh'a Laurie. Świetnie gra. A texty Housa są zabójcze i wiele z nich przeszlo do historii. Czekam na 7 sezon. 6 sezon ogladałam na bieżąco(zwykle) na kompie bo nie mogłam wytrzymać do czasu puszczenia w tv. Zobaczymy jak rozwinie się związek Cuddy i Housa. Może być zabawnie ale pewnie bez dramatów się nie obędzie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Rosia-chan
Przyklejony do ekranu

Postautor: Rosia-chan » 20 wrz 2010

Kocham House'a,głównie za to,że jest chamem (aż trudno uwierzyć) - jego teksty,jak ogólnie wiadomo są rewelacyjne,jego geniusz niepodważalny,miny ma nieziemskie momentami,co prawda w tym sezonie zapowiada się,że będzie delikatniejszy,ale jestem pewna,że znajdą się tak śmieszne akcje jak zazwyczaj ;)
Obrazek
KAŻDY CZŁOWIEK NA KULI ZIEMSKIEJ MA SKARB,KTÓRY GDZIEŚ NA NIEGO CZEKA
Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

Postautor: Cherry » 20 wrz 2010

skąd Wy macie czas oglądać te wszystkie seriale? xD
ja tam nie jestem jakąś ogromną fanka House'a
ale jak akurat oglądam telewizję i trafię na niego to oglądam.
ten serial ma w sobie tego chamskiego, inteligentnego, szczerego do bólu cynika i właśnie dlatego jest ciekawy.
jeśli chodzi o świat lekarski - to mnie w ogóle nie interesuje.
nie mam pojecia co ukrywa się pod tymi dziwnymi nazwami chorób i leków ale kocham samego House'a
(chociaż czasem choroby też są ciekawe :D )
Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Mina » 07 lis 2010

Jak miałam czas to też oglądałm i lubiałam bardzo , bo ciekawiły mnie te choroby i ludzkie historie oraz co ten doktorek znowu chamskiego zrobi.
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 30 lis 2010

Zaczęłam oglądać siódmy sezon i jakoś mi tak trudno w to uwierzyć, że po całym 6 Cuddy tak po prostu do niego przyszła, jakoś nie wierzę by oni mogli żyć długo i szczęśliwie, a nawet tak całkiem normalnie... Choć ciekawie się przyglądam jak House próbuje ułożyć sobie życie, choć nie wierzy, że mu się uda i chwilami ja zgadzam się z nim w tej kwestii... I swoją drogą jego niezdarność wobec córki Cuddy była czymś uroczym, chciałabym, żeby jeszcze raz go podobną sytuacją doświadczyli, to interesujące patrzeć jak zmierza się ze swymi kłamstwami, mówi, że mu nie zależy, gdy oczywiste jest, że wręcz przeciwnie myśli i czuje, a przy tym dowcip mu nie zmalał :)
Oglądam: Miss Rose ep8/23, Prime Minister and I ep6/16, In A Good Way ep10/21, Borrow Your Love ep9/14

Wróć do „Seriale”