The Vampire Diaries

wszystkie seriale, które nie są made in Asia
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 24 lut 2010

KartoflAnka pisze:
dzis wlasnie przed chwila skonczylam 14 ep.. i mnie krew zalewa <huh, ladna aluzja> na mysl ze nastepny ep dopiero za miesiac.. :// zal mi sie zrobilo biednego Damona Sad

jego żal? chyba w tym momencie jak wyrywa pani barmance serduszko :D

kochana ty się o niego nie bój. będzie chłopak żył :shock: znaczy jakby żył i jeszcze da popalić wszystkim po kolei :D

jak się dalej okaże dobrze, że nie znalazł Eleny number1 bo jakoś się akcja musi zagęścić nie? :D

a wiecie, że wychodzi kolejna część książki?

moja przygoda z ksiazkami sie ograniczyla do dwoch pierwszych czesci.. choc przyznam ze druga kupilam w przyplywie glupoty i checi po prostu kupienia jakiejs ksiazki.. teraz kibluja u kolezanek a ja powiedzialm ze juz sie nie chwytam za te ksiazki bo jak dla mnie sa tandetne,.. i mi nie podeszly.. choc w sumie jak sie juz zacznie to sie niezle czyta ale one sa takie.. nie wiem.. o wiele bardziej mi przypadl do gustu serial, powiem szczerze.. wiec nie wiem jak wszystko sie koncy koniec koncow.. ale zrobilo mi sie zal Damona, ze go Anna(belle) uswiadomila ze jakby Katherine na nim zalezalo to by sie sz nim skontaktowala.. dlatego mi sie go zal rzrobilo, bo on ten caly czas tak swiecie przekonany byl i tak kurczowo sie trzymal mysli ze ona go kochala bardziej niz Stefana.. (wole jak on jest Stefanem a nie Stefano.. Stefano to tak.. nie obrazajac nikogo, pedziowato brzmi).

Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
EwCzAkIs
Przyklejony do ekranu

Postautor: EwCzAkIs » 21 mar 2010

O nie wierze... przed chwila skonczylam rozmawiac przez tel. z przyjaciolka i ona mi mowi ze oglada taki fajny serial o wampirach i czyta do tego ksiazke... wchodze na doki patrze i przypadkiem trafiam na temat o tym 8) i klient jest zadowolony :mrgreen:
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 27 mar 2010

haha, obejrzałam sobie 15 ep właśnie i co sie dzieje w tym serialu, to jest wielkie wtf ;D ja tego nie ogarniam i po cichu licze na jakis pseudoromans eleny z dejmonem ;D a poza tym to... LOL i tyle. co najgorsze to mi sie podoba :O
"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 27 mar 2010

heh.. ja juz nie wiem czego chce oczekiwać.. na razie mam od tego rpzerwe.. dopoki znow sie tego nie nazbiera tyle ze bede mogla z 6 epow pod rzad obejrzec..
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 27 mar 2010

ja mam przekosmiczne zaległości serialowe, totalnie nie mam kiedy tego ogarnąć, a że mam teraz wolny wieczór to się za to zabieram (czeka na mnie stos caprici, skinsow i greys _-_)
ja ogolnie cudow nie oczekuje od tego serialu i nigdy nie oczekiwalam ;D nawet pierwszy ep ogladalam z wielkim "pffff" na ustach ;D ale dobrze sie rozkreca i srsly niezle zwroty akcji sa, bohaterowie pojawia ja sie i znikaja (umieraja? XD), nie wiadomo do konca kto jest wampirem, kto zginal... to, ze mamy bohatera edward-like to sie wytnie XD malo w ogole mnie on obchodzi i tylko kminie side postaci mocno ;d
i pewnie za 2 odcinki znowu zrobia przerwe... albo skoncza sezon na pol roku ;P HATE THIS
"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Postautor: anna-banana » 14 maja 2010

I sie skończył pirwszy sezon. Tylko czemu dopiero w ostatnim odc polubiłam Damona :confuse:
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 15 maja 2010

okej, jeden wielki SPOOOOILLLLLEEEERRR!!!!
także uwaga :D

musze gdzieś sobie o tym napisać, bo w sumie nikt tego nie ogląda, a mnie rozwaliły ostatnie epy, które właśnie nadrabiałam :D

okej, te zwroty akcji - nie ogarniam. znowu nowe postaci, znowu ktoś umiera, znowu ktoś okazuje sie być wampirem (wtf z burmistrzem? i z tym tym ex vicky? @_@ czy znowu coś przegapiłam, lol)
anna ;< i pearl ;< bez sensu, lubiłam je całkiem, anna była urocza i w ogóle, pearl była ciekawym wampirem i wszyscy podedali, a taka isobel żyje, chociaż jest gupia, bleeee!!!
w pewien sposób polubiłam pana od historii, ale to pewnie przez jego wypady z damonem - uroczy zestaw z nich :rolly:
stefan spodobał mi się tylko wtedy, gdy był na głodzie i nie mógł się ogarnąć (bynajmniej nie podczas odwyku w celi, jak sie użala nad sobą to nie mogę go znieść _-_)
za to bonnie, LOL!!!! co za picza z niej, omfg, myślałam, że stanie się kozacką wiedźmą, a stała się kozacką zdzirowatą wiedźmą -_-
damon...........skudhflidhfdlihfloh nie ogarniam, on jest boski :D nie wiem od kiedy zaczęłam go lubić, na pewno nie od początku, ale myśle, że w okolicach 5 epa zaczęłam ogarniać jego fajność :D ale kurde, żeby się stawał taki dobry... błagam, błagam, nie stawaj się do końca dobry, bo tego nie ogarne.
ale co dostaliśmy? dziwne interakcje elena/damon, ou jeee, to lubie :D no ale wszechogarniający lol na końcóweczce... katherine!!!!!! :DDD omg jak wójkowi odcięła paluszki to zwątpiłam, a jaki clifhanger! kuhvsfihgs
najbardziej przesrane ma i tak jerremy :/ czemu anna zginęła, nie, nie, nie, oni byli tacy uroczy!

tak czy siak serial wygrywa damon, uważam, że jest fajny i to poczęści przez te sto sezonów wszystkiego co oglądam - każdemu może się znudzić :D a wampiry tak czy siak zawsze beda fajnym motywem, hej ho.

ktoś wie kiedy drugi sezon? czyżby za sto lat? ;O
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Postautor: anna-banana » 15 maja 2010

Drugi sezon pewnie we wrześniu,jak to zazwyczaj na cw.
A burmistrz i synalek chyba nie byli wampirami,wiem że ta machina ich poraziła jak wszystki wampiry,ale mnie sie wydaje że nie są wampirami.
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

geez wrzesień daleko... ale chociaż true blood poleci niebawem to sie zajme tym o_O
no właśnie burmistrz nie jest, bo sam damon powiedział "nie jesteś wampirem, więc czym jesteś?"
no cóż, trzeba czekać :D aż mam ochote przejrzeć cały sezon jeszcze raz, sceny elena/damon mistrz, chyba mi gorzej XD
jakiś pomysł skąd zassać muzykę z tegóż? już zapomniałam w którym momencie mi się podobały dwie piosenki, argh
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Soundtrack by episodes
http://www.katzforums.com/showthread.php?t=677138

Sceny Elena/Damon mistrz bo Damon jest fajniejszy od mdłego Stefcia,ale niestety Elena nigdy Stefcia pewnie nie zostawi dla Damona :(
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

no niestety, niestety... a sceny damon/katherine nigdy nie beda tak samo OMFG jak sceny elena/damon :D

dziekować za linka, dziekowac!
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

No nie będą takie,ale mi coś śmierdziało jak widziałam ich na ganku,bo se myśle,katherin na pewno sie pojawi w ostatnim odc,a mi tu nie pasuje to co ona wyprawia z nim na ganku,ale jak się nożami bawila to również przewidywalne było,mimo że podejrzewałam johna na początku jak się pojawił że jest wampirem.
A linki czasem są broken i trzeba czekać aż naprawią,także jak zobaczysz że są akurat broken to się nie przejmować,bo oni je często odświeżaja i potem ładnie działa :)
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Postautor: KartoflAnka » 16 maja 2010

hej no ja to ogladam, nawet książki przeczytałam

burmistrz trup i synalek to.....ech nie napiszę wam, bo po co wam psuć, ale Tyler nie jest wampirem :D

no jak się mozna było dać nabrać Katherine- że to Elena? całuje Damona? Hej przecież ona KOCHA Stefa :D i jej się to nie odmieni - uwierzcie mi :D

No co do Damona i jego porażających tekstów- to normalne, że kobiety wolą tych mroczniejszych - stefek jest boring :D

seria nam sie zakończyła ciekawie -wciaż wkurza mnie postac Wiedźmy Bonnie -w ogóle odbiega od książkowej, a tam własnie ją i Damona coś łączy po tym jak jej ratuje życie -heheheh - moze w drugim sezonie coś wypłynie :wink:

Serial niezły- wciąga, ale ten sezon Supernatural zdecydowanie bardziej do przodu przed tym :D
Awatar użytkownika
Speak
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Speak » 16 maja 2010

Ja obejrzałam tego 14 odcinków, potem chyba jakaś przerwa była (?) i nie oglądałam już dalej. Ale patrząc na waszą dyskusję to chyba warto nadrobić zaległości i obejrzeć już do końca :)
Oglądam: King 2 Hearts | Love Rain
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 16 maja 2010

KartoflAnka pisze:seria nam sie zakończyła ciekawie -wciaż wkurza mnie postac Wiedźmy Bonnie -w ogóle odbiega od książkowej, a tam własnie ją i Damona coś łączy po tym jak jej ratuje życie -heheheh - moze w drugim sezonie coś wypłynie :wink:

beeee, nie chce tak, nie lubie bonnie ;< miłość niespełniona bardziej mi się podoba XD a elena jest gupia, ale to inna para kaloszy :'D
ej, warto obejrzeć dalej, ja gwarantuje ^^ nieźle sie dzieje, a ja, jako osoba niedomyślna, co drugi odcinek chyba byłam bardzo zaskoczona ;)
i ship boa with anyone

Wróć do „Seriale”