The Vampire Diaries

wszystkie seriale, które nie są made in Asia
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Re: The Vampire Diaries

Postautor: evelinux » 26 lip 2010

korzystajac z nastrajaajcej pogody zaczelam kontynuowac serie.. zaczelam o 13:00 na odcinku 15 a teraz czekam az mi sie sciagnie 19-nasty bo cos z glosem bylo nie tak w tym co od kumpeli zgralam.. wiec mam zamiar dzis skonczyc sezon.. ale hasla Damona wymiataja xD np.

Damon: "we have a problem Stefan and when i say problem i mean global crisis"

Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

Postautor: Cherry » 26 lip 2010

ja kiedyś oglądałam regularnie, co tydzień czekałam na kolejny ep i fajnie mi się oglądało. później zrobili przerwę, pomyślałam - poczekam - poźniej przerwa się przeciągnęła i sie wkurzyłam i nie oglądam. może kiedyś dooglądam bo to naprawdę fajny serial..
btw Paul Wesley to Polak ! tzn jego rodzice są Polakami . pamiętam jak się jarałam dwoma filmikami na których coś tam powiedział po polsku xd (ja to czasem jestem niemożliwa)

nooo Damon jest suuuper sexi i w ogóle ma charakterek ale wolę Stefano takiego do głaskania i przytulania ;p
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 26 lip 2010

haha.. ja nie wiem w sumie ktorego wole.. szczegolnie po tym jak ukazali ta bardziej ludzka czesc Damona.. uhh dobrze z enie jestem Eleną xD patrzac po zakonczeniu 1szego sezonu będzie miala sporo sprzątania w kuchni :lol:

ja ciurkiem obejrzalam epy od 1 do 14 potem byla przerwana igrzyska olimpijskie bodajrze albo cos.. w kazdym razie dlugo to jakos bylo i tez przestalam az nagle dzis mnie wzielo i wiedzialam ze musze epy od 15 do 22 obejrzec na raz bo jak sie znow oderwe to znow mina jakies 4 miechy zanim wroce.. ale ciesze sie ze wrocilam.. milo spedzilam popoludnie.. ehh nie ma to jak 40minutowe odcinki.. tak szybciutko sie oglada xD
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Speak
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Speak » 26 lip 2010

Cherry pisze:ja kiedyś oglądałam regularnie, co tydzień czekałam na kolejny ep i fajnie mi się oglądało. później zrobili przerwę, pomyślałam - poczekam - poźniej przerwa się przeciągnęła i sie wkurzyłam i nie oglądam. może kiedyś dooglądam bo to naprawdę fajny serial..

miałam identycznie :) oglądałam jakoś od września do czasu tej przerwy bożonarodzeniowej czy jakoś tak, to było bodajże 13 epów, potem nie było nowych odcinków i jakoś do tej pory nie przybralam się, żeby obejrzeć dalej. może kiedyś mi się uda, a chyba warto ;)
Oglądam: King 2 Hearts | Love Rain
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 27 lip 2010

Speak pisze: potem nie było nowych odcinków i jakoś do tej pory nie przybralam się, żeby obejrzeć dalej. może kiedyś mi się uda, a chyba warto ;)

warto warto.. dla samych tekstow Damona xD

na zachętę:

Damon: You have no sense of humor.
Stefan: I have no sense of Damon humor.

Damon: We have a problem, Stefan. And when I say problem, I mean global crisis.

Damon: Have I entered an alternate universe where Stefan is fun?

Damon
[to Alaric]: Guess what? Everyone hates me. But you can't deny: we were bad ass!

[spoiler2]Damon: I won't go anywhere with you. You tried to kill me.
Alaric: Well, you actually killed me.[/spoiler2] xD
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Postautor: KartoflAnka » 16 wrz 2010

Dla tych, co nie obczaili to już jest kolejna seria, znaczy 1 epek drugiej :mrgreen: Nieźle, nieźle się zapowiada.
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 16 wrz 2010

no ja za podpowiedzia kolezanki sciagnelam juz go nawet.. ale nie mialam czasu jeszcze obadać..
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Postautor: anna-banana » 16 wrz 2010

Oj,się dzieje :) Już od pierwszego odc seria rusza z kopyta i jest duużo Damona,pomyśleć że w pierwszym sezonie lubiłam Stefcia :ashamed: Damon rulez :victory:
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 18 wrz 2010

raz i dwa pierwszy ep obejrzany a drugi sie sciaga xD

powiem tylko tyle..
[spoiler2]biedny Daimon i mi go strasznie zal sie zorbilo bo wyszlo na to ze dwie laski (dwie identycnzie wygladajace laski) go odrzucily mowiac mu ze dla nich zawsze sie liczyl i bedzie sie liczyl tylko Stefan(-oferma).. no sorry.. ale Stefan jest przykry.. może i troskliwy itd ale jak widze jak Daimonowi sie oczka szklą i serce łamie.. jeju.. w Stefanie nigdy nie widziałam tyle tego czegoś.. w jego oczach.. nigdy..[/spoiler2]

no a na początku ten dialog:

- What happened?
- Katherine happened. xD
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 18 wrz 2010

Damon for the win i koniec kropka : D
brakowało mi jakiejś chemii w drugim epie, ale, hm, chyba musze obejrzeć z napisami, bo tak sie napaliłam, że zassałam drugi raz pierwszy i wkurzona na samą siebie obejrzałam online ;P
tak czy siak...
[spoiler2]myślałam, że w ostateczności zabije karolajn, a tu zonk! ciekawe jak sobie bedzie radzić dalej, skoro nie ma pierścienia, LOL, skoro jest szkoła etc? co z rodziną i ze wszystkimi? : D coś to za proste się wydaje na końcu!
a braciszek u Damona na końcu o.O śmieszna sprawa, ale myślę, że kołek się jeszcze przyda? hmm...[/spoiler2]
czekam dalej na grube akcje i jestem ciekawa, czy naszej wiedźmie odwali ;D
"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Postautor: anna-banana » 18 wrz 2010

evelinux pisze:no a na początku ten dialog:

- What happened?
- Katherine happened. xD

Jak ja kocham te odzywki Damona.on jest prawie takim królem teksów jak House :aww:

I braciszek z wizyta u Damona byl dziwny,bo ja nie wiem co on chciał tym osiągnąć,skoro koniec końców i tak go nie killnoł
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

anna-banana pisze:Jak ja kocham te odzywki Damona.on jest prawie takim królem teksów jak House :aww:

oraz jak Sammy i Dean z Supernatural xD

anna-banana pisze:I braciszek z wizyta u Damona byl dziwny,bo ja nie wiem co on chciał tym osiągnąć,skoro koniec końców i tak go nie killnoł

moze po prostu.. no nie wiem..

a) mogl nie wiedziec ze braciszek ma ten pierscien na rece... (ale w to nie chce wierzyc) i chciał pokazać Elenie że odrzucając go ma w nim śmiertelnego i nieobliczalnego wroga, albo
b) musiał jakość wyładować swój ból i żal.. no koniec końców on zawsze z bratem przegrywa..

no ale ten tekst do Eleny że ona kłamie wszystkim ale najgorsze jest to że kłamie sama przed sobą.. ja bym na jej miejscu skorzystala z tej okazji i [spoiler2]odwzajemnila pocalunek[/spoiler2] xD xD
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Postautor: anna-banana » 18 wrz 2010

evelinux pisze:oraz jak Sammy i Dean z Supernatural xD

Bardziej Dean + te jego miny,normalnie jak ja go kocham,ale to taki mały offtop.

A co do Damona to nie wydaje mi się żeby chciał zabić brata Damona bo wiedziałby że tego Elena nigdy by mu nie wybaczyła,a chyba nie o to mu chodziło,myślę że chciał się wyładować i udowodnić coś Elenie
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

[spoiler2]
anna-banana pisze:
evelinux pisze:oraz jak Sammy i Dean z Supernatural xD

Bardziej Dean + te jego miny,normalnie jak ja go kocham,ale to taki mały offtop.

noo jak to napisalm to pomyslalm zeby zmienic na Dean&Sam ale juz mi sie nie chcialo xD[/spoiler2]

anna-banana pisze:A co do Damona to nie wydaje mi się żeby chciał zabić brata Damona bo wiedziałby że tego Elena nigdy by mu nie wybaczyła,a chyba nie o to mu chodziło,myślę że chciał się wyładować i udowodnić coś Elenie

niop. ale jeju.. to nie zmienia niczego.. i tak mi go jest niewyobrażalnie zal.. i szkoda chlopaka.. ehh no nic.. 2 ep sie sciagnal.. chyba ide siku i ogladac :D
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Postautor: KartoflAnka » 19 paź 2010

troszkę was wyprzedzam z deka a teraz jakoś 22 października kolejny ep.
Karolajn jest spoko, lepsza niż w książce, a wiedźma blair jest pfe!!!!
Brat naszej sierotki Eleny wyciachował się o LOL :smitten: W ogóle jak mnie ta Elena i Stefan wnerwia, no wolę jak gra 500 letnią Katerinę.
Damon to Damon - niech sie nie zmienia, bo i tak więcej robi dobrego niż te sieroty wokoło.
ej i wilkołaki sie pojawiły, wilkołaki, w końcu.

Wróć do „Seriale”