The Vampire Diaries

wszystkie seriale, które nie są made in Asia
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Re: The Vampire Diaries

Post autor: anna-banana » 19 paź 2010

KartoflAnka pisze:W ogóle jak mnie ta Elena i Stefan wnerwia, no wolę jak gra 500 letnią Katerinę.
Damon to Damon - niech sie nie zmienia, bo i tak więcej robi dobrego niż te sieroty wokoło.
.
Mogą wyciąć Elene i Stefcia i zostawić tylko Damona,serial by na tym wiele zyskał :D

Awatar użytkownika
arduinna
Oglądam regularnie xD

Post autor: arduinna » 20 paź 2010

Elenę jeszcze zniosę jeśli Damon by się nią zajął. Za to Stefan jest do bólu nudny i mdły, niestety raczej nikt go kołkiem nie przebije, a jeśli nawet to i tak wróci.
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Post autor: KartoflAnka » 07 lis 2010

Po prostu wczoraj ściągnęłam, dziś obejrzałam i się popłakałam, z racji nastroju też. jako, że przeczytałam tą cholerną serię i w serialu nic nie idzie tak do końca jak w książkach to wciąż mam nadzieję na pairing Delenę :smitten:

To taki mały spoiler2, więc kto nie chce niech nie patrzy :mrgreen:

[youtube]SwaRoZtF4wg[/youtube]
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Post autor: anna-banana » 07 lis 2010

Ostatni odc nie był jakoś strasznie zachwycający,przynajmniej dla mnie bo w ogóle tę całą serię oglądam tylko dla Damona,ale ta końcówka,to było mistrzostwo świata. To,co powiedział Damon i co po tym zrobił było cudowne,dlaczego ach dlaczego ona musi być z tym mdłym Stefanem :grumble:
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Post autor: Eliza » 07 lis 2010

Właśniem zaczęła ogladać ten serial, bo na firmowe Kristmas Party mamy się za wampiry przebrać i postanowiłam się dokształcić nieco. Wiadomo, trza mieć wymówkę dobrą, nie? Zasadniczo wampiry nawet lubię, ale większość rzeczy, które o nich powstaje jest tak bezdennie głupia... >.>;; Ech, gdzież się podziały produkcje niczym "wywiad z Wampirem"?

No więc serial nie jest najwyższych lotów, ale ogląda się przyjemnie^^ W sumie to nawet bardzo mnie wciągnął i zrobiłam 10 epków w 2 dni XD choć od razu muszę przyznać, że sporo przewijam...
Tylko pliiiiiz, niech już ktoś usunie z niego Stefana, jest taki sztywny. A na dodatek zupełnie brakuje mu (niesamowitego u wampirów) czaru i sexapilu.
Za to Damon jest caisteczkiem, opczywiście, ale jeszcze nie do końca doszłam z samą sobą do zgody, czy lubię go, czy nie ^^;
Awatar użytkownika
arduinna
Oglądam regularnie xD

Post autor: arduinna » 08 lis 2010

Stefan to absolutna porażka, zupełnie jak Bill w True Blood XD Dawno nie widziałam dwóch tak nudnych i mdłych postaci.
KartoflAnka pisze: To taki mały spoiler2, więc kto nie chce niech nie patrzy :mrgreen:
Piękna scena, mam nadzieję że Elena jakoś sobie o tym przypomni.
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Post autor: evelinux » 27 gru 2010

Anuś, nooom ta scena była tak śliczna ze az sie poryczalam.. cetralnie.. Damon jest moim ulubieńcem od zawsze chyba.. A Stefan.. no coz nudyny jest bo jest.. no ale taki ma być.. ale te momenty co on ma taka zasmucona twarz ze zaraz zacznie ryczec.. to wyglada wtedy kjutnie :) a pisze bo do tej pory mialam tlyko dwa pierwsze epy obejrzane.. wiec ostatnimi czasy w tramach przerwy robie sobie maratony z Vampire Diaries.. juz jestem po 9 epie wiec jeszcze tlyko dwa.. do nadrobienia.. ale nie kumam czmeu oni robia miesieczne rpzerwy w emisji. .w zeszlym roku mialam dokaldnei tak smao z 1szym sezonem.. utknelam w polowie sezonu z niesmakiem bo kolejny ep dopiero za miesiac mial w tv poleciec..
Awatar użytkownika
Asu
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Asu » 28 gru 2010

A tak z ciekawostek, to nie wiem czy juz ktoś o tym wspominał (przyznaję bez bicia - nie czytalam wszystkich postów w temacie) ale ponoć ten cały Stefan cytuję "was born in New Brunswick, New Jersey to Polish parents Agnieszka and Tomasz Wasilewski".
A co do samego serialu to niestety go nie trawię xD Czytałam książki LJ Smith i też ich nie trawię. Całość jest tak bezdennie głupia (wybaczcie fanki serialu ^_^').. i ta gra aktorska - co jeden to bardziej sztuczny i mdły. Ugh.. xD Zdecydowanie wolę Twilight ^^'
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Post autor: anna-banana » 28 gru 2010

Asu pisze:A tak z ciekawostek, to nie wiem czy juz ktoś o tym wspominał (przyznaję bez bicia - nie czytalam wszystkich postów w temacie) ale ponoć ten cały Stefan cytuję "was born in New Brunswick, New Jersey to Polish parents Agnieszka and Tomasz Wasilewski".
'
Aha,także tak czytałam,że ma polskie korzenie.
A co do serialu,to jest fajny jak Stefcia nie ma i jest tylko Damon,co zdarza się rzadko,ale Damon ma swoje momenty :D
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Post autor: evelinux » 28 gru 2010

no tak. jesden moment z Damonem to jak 100 momentow ze Stefanem xD

czytalam nawet ze 6 tomow ksiazek ale sa denne i kochowe ze po prostu jakis master zrobil z tych durnych ksiazek tkai fajny serial.
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Post autor: anna-banana » 28 gru 2010

evelinux pisze: ze po prostu jakis master zrobil z tych durnych ksiazek tkai fajny serial.
Bo w książce nie widać Damona,że tak monotematycznie zauważę xD
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Post autor: evelinux » 28 gru 2010

no ale helloł.. elena ktora zamienia sie w wampira, umiera, odradza się i lata w powietrzu za samochodem? that's freakin' too much to deal with.. nooo ale nadrobilam juz zaleglosci do 11 epa wlacznie.. wiedzialam ze sie okaze ze jednak wilkolacze ugryzienie zabija.
Awatar użytkownika
sakura
Wszyscy czekają, aż coś napiszę

Post autor: sakura » 07 mar 2011

Dołączyłam do grona maniaków Pamiętniczków Wampirów więc wypada coś napisać. Ogólnie jestem ogromną fanką Lestata czyli Kronik Wapirów przede wszystkim i do niedawna tylko taki świat Wampirów do mnie przemawiał. Pattinsony mnie przerażają... a no i jeszcze uwielbiam Hellsinga^^ Zaczęłam jednak oglądać Pamiętniki i spodobało mi się, nie jest tak przesłodzone i psujące świat Wampirów jak Zmierzch i te inne romansidła pseudo wampirowskie. Zobaczymy jak będzie dalej, ale podoba mi się i wkręciło mi się dość. Jeśli chodzi o ulubioną postać to Stephan^^ Ja zawsze wybieram te "lepsze" postaci, w Dragon Ballu większość kochało Vegetę a ja pałałam miłością do Goku. Teraz każdy kocha Damona a ja Stephana^^
Tak sobie kurcze myślę, że fajnie by było mieszkać sobie w takim super miasteczku jak oni ^^ a nie w takim nudnym Barczewie, gdzie nic kompletnie się nie dzieje:( żadnych Wampirów, nawet duchów... ehhh życie jest niesprawiedliwe....
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Post autor: evelinux » 07 mar 2011

sakura pisze:Teraz każdy kocha Damona a ja Stephana^^
Stephena ;PP anyway.. Stephen jest.. nuudny jak flaki z olejem.. tym wiecznie umęczony-udręczony.. boshh.. moze na poczatku był fajny.. ale w momencie jak popadl w uzaleznienie do krwi ludzkiej i jak elenę wystawil na balu, wtedy co Damon z nia zatańczyl.. ahhh.. Damon był mega sweet wtedy <333
sakura pisze:Tak sobie kurcze myślę, że fajnie by było mieszkać sobie w takim super miasteczku jak oni ^^ a nie w takim nudnym Barczewie, gdzie nic kompletnie się nie dzieje:( żadnych Wampirów, nawet duchów... ehhh życie jest niesprawiedliwe....
jakim nudnym Barczewie?? macie tyle ciekawych atrakcji turystycznych xD u mnie to nawet zakładu karnego nie ma.. strasznie mardzicie, koleżanko sakuro.
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Post autor: anna-banana » 08 mar 2011

evelinux pisze:u mnie to nawet zakładu karnego nie ma.. strasznie mardzicie, koleżanko sakuro.
u mnie więzienie jest,zapraszam na wycieczki xD

A tak żeby całkiem nie było offtopa,powiem że evelinux dobrze prawi,Stefcio jest prawie tak nudny i umęczony jak Edziu ze Zmierzchu,a Damon jest świetny,zwłaszcza w tym sezonie,te jego miny i cięte riposty prawie jak u Housa.
Jak w ostatnim odc Spoiler! zrzucił wijącą się do niego Katherine,to było mocne :giggle:
ODPOWIEDZ