The Vampire Diaries

wszystkie seriale, które nie są made in Asia
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Re: The Vampire Diaries

Postautor: anna-banana » 19 paź 2010

KartoflAnka pisze:W ogóle jak mnie ta Elena i Stefan wnerwia, no wolę jak gra 500 letnią Katerinę.
Damon to Damon - niech sie nie zmienia, bo i tak więcej robi dobrego niż te sieroty wokoło.
.

Mogą wyciąć Elene i Stefcia i zostawić tylko Damona,serial by na tym wiele zyskał :D

[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
arduinna
Oglądam regularnie xD

Postautor: arduinna » 20 paź 2010

Elenę jeszcze zniosę jeśli Damon by się nią zajął. Za to Stefan jest do bólu nudny i mdły, niestety raczej nikt go kołkiem nie przebije, a jeśli nawet to i tak wróci.
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Postautor: KartoflAnka » 07 lis 2010

Po prostu wczoraj ściągnęłam, dziś obejrzałam i się popłakałam, z racji nastroju też. jako, że przeczytałam tą cholerną serię i w serialu nic nie idzie tak do końca jak w książkach to wciąż mam nadzieję na pairing Delenę :smitten:

To taki mały spoiler2, więc kto nie chce niech nie patrzy :mrgreen:

Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Postautor: anna-banana » 07 lis 2010

Ostatni odc nie był jakoś strasznie zachwycający,przynajmniej dla mnie bo w ogóle tę całą serię oglądam tylko dla Damona,ale ta końcówka,to było mistrzostwo świata. To,co powiedział Damon i co po tym zrobił było cudowne,dlaczego ach dlaczego ona musi być z tym mdłym Stefanem :grumble:
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 07 lis 2010

Właśniem zaczęła ogladać ten serial, bo na firmowe Kristmas Party mamy się za wampiry przebrać i postanowiłam się dokształcić nieco. Wiadomo, trza mieć wymówkę dobrą, nie? Zasadniczo wampiry nawet lubię, ale większość rzeczy, które o nich powstaje jest tak bezdennie głupia... >.>;; Ech, gdzież się podziały produkcje niczym "wywiad z Wampirem"?

No więc serial nie jest najwyższych lotów, ale ogląda się przyjemnie^^ W sumie to nawet bardzo mnie wciągnął i zrobiłam 10 epków w 2 dni XD choć od razu muszę przyznać, że sporo przewijam...
Tylko pliiiiiz, niech już ktoś usunie z niego Stefana, jest taki sztywny. A na dodatek zupełnie brakuje mu (niesamowitego u wampirów) czaru i sexapilu.
Za to Damon jest caisteczkiem, opczywiście, ale jeszcze nie do końca doszłam z samą sobą do zgody, czy lubię go, czy nie ^^;
Awatar użytkownika
arduinna
Oglądam regularnie xD

Postautor: arduinna » 08 lis 2010

Stefan to absolutna porażka, zupełnie jak Bill w True Blood XD Dawno nie widziałam dwóch tak nudnych i mdłych postaci.
KartoflAnka pisze:To taki mały spoiler2, więc kto nie chce niech nie patrzy :mrgreen:

Piękna scena, mam nadzieję że Elena jakoś sobie o tym przypomni.
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 27 gru 2010

Anuś, nooom ta scena była tak śliczna ze az sie poryczalam.. cetralnie.. Damon jest moim ulubieńcem od zawsze chyba.. A Stefan.. no coz nudyny jest bo jest.. no ale taki ma być.. ale te momenty co on ma taka zasmucona twarz ze zaraz zacznie ryczec.. to wyglada wtedy kjutnie :) a pisze bo do tej pory mialam tlyko dwa pierwsze epy obejrzane.. wiec ostatnimi czasy w tramach przerwy robie sobie maratony z Vampire Diaries.. juz jestem po 9 epie wiec jeszcze tlyko dwa.. do nadrobienia.. ale nie kumam czmeu oni robia miesieczne rpzerwy w emisji. .w zeszlym roku mialam dokaldnei tak smao z 1szym sezonem.. utknelam w polowie sezonu z niesmakiem bo kolejny ep dopiero za miesiac mial w tv poleciec..
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Asu
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

Postautor: Asu » 28 gru 2010

A tak z ciekawostek, to nie wiem czy juz ktoś o tym wspominał (przyznaję bez bicia - nie czytalam wszystkich postów w temacie) ale ponoć ten cały Stefan cytuję "was born in New Brunswick, New Jersey to Polish parents Agnieszka and Tomasz Wasilewski".
A co do samego serialu to niestety go nie trawię xD Czytałam książki LJ Smith i też ich nie trawię. Całość jest tak bezdennie głupia (wybaczcie fanki serialu ^_^').. i ta gra aktorska - co jeden to bardziej sztuczny i mdły. Ugh.. xD Zdecydowanie wolę Twilight ^^'
www.evieseo.blogspot.com
www.chomikuj.pl/EvieSeo
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Postautor: anna-banana » 28 gru 2010

Asu pisze:A tak z ciekawostek, to nie wiem czy juz ktoś o tym wspominał (przyznaję bez bicia - nie czytalam wszystkich postów w temacie) ale ponoć ten cały Stefan cytuję "was born in New Brunswick, New Jersey to Polish parents Agnieszka and Tomasz Wasilewski".
'

Aha,także tak czytałam,że ma polskie korzenie.
A co do serialu,to jest fajny jak Stefcia nie ma i jest tylko Damon,co zdarza się rzadko,ale Damon ma swoje momenty :D
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 28 gru 2010

no tak. jesden moment z Damonem to jak 100 momentow ze Stefanem xD

czytalam nawet ze 6 tomow ksiazek ale sa denne i kochowe ze po prostu jakis master zrobil z tych durnych ksiazek tkai fajny serial.
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Postautor: anna-banana » 28 gru 2010

evelinux pisze: ze po prostu jakis master zrobil z tych durnych ksiazek tkai fajny serial.

Bo w książce nie widać Damona,że tak monotematycznie zauważę xD
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 28 gru 2010

no ale helloł.. elena ktora zamienia sie w wampira, umiera, odradza się i lata w powietrzu za samochodem? that's freakin' too much to deal with.. nooo ale nadrobilam juz zaleglosci do 11 epa wlacznie.. wiedzialam ze sie okaze ze jednak wilkolacze ugryzienie zabija.
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
sakura
Wszyscy czekają, aż coś napiszę

Postautor: sakura » 07 mar 2011

Dołączyłam do grona maniaków Pamiętniczków Wampirów więc wypada coś napisać. Ogólnie jestem ogromną fanką Lestata czyli Kronik Wapirów przede wszystkim i do niedawna tylko taki świat Wampirów do mnie przemawiał. Pattinsony mnie przerażają... a no i jeszcze uwielbiam Hellsinga^^ Zaczęłam jednak oglądać Pamiętniki i spodobało mi się, nie jest tak przesłodzone i psujące świat Wampirów jak Zmierzch i te inne romansidła pseudo wampirowskie. Zobaczymy jak będzie dalej, ale podoba mi się i wkręciło mi się dość. Jeśli chodzi o ulubioną postać to Stephan^^ Ja zawsze wybieram te "lepsze" postaci, w Dragon Ballu większość kochało Vegetę a ja pałałam miłością do Goku. Teraz każdy kocha Damona a ja Stephana^^
Tak sobie kurcze myślę, że fajnie by było mieszkać sobie w takim super miasteczku jak oni ^^ a nie w takim nudnym Barczewie, gdzie nic kompletnie się nie dzieje:( żadnych Wampirów, nawet duchów... ehhh życie jest niesprawiedliwe....
3. Dopuszczalne rozmiary:
• Awatarów: 140 sz x 180 w |50KB
• Sygnatur: 550 sz x 200 w |500KB
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 07 mar 2011

sakura pisze:Teraz każdy kocha Damona a ja Stephana^^

Stephena ;PP anyway.. Stephen jest.. nuudny jak flaki z olejem.. tym wiecznie umęczony-udręczony.. boshh.. moze na poczatku był fajny.. ale w momencie jak popadl w uzaleznienie do krwi ludzkiej i jak elenę wystawil na balu, wtedy co Damon z nia zatańczyl.. ahhh.. Damon był mega sweet wtedy <333

sakura pisze:Tak sobie kurcze myślę, że fajnie by było mieszkać sobie w takim super miasteczku jak oni ^^ a nie w takim nudnym Barczewie, gdzie nic kompletnie się nie dzieje:( żadnych Wampirów, nawet duchów... ehhh życie jest niesprawiedliwe....

jakim nudnym Barczewie?? macie tyle ciekawych atrakcji turystycznych xD u mnie to nawet zakładu karnego nie ma.. strasznie mardzicie, koleżanko sakuro.
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Postautor: anna-banana » 08 mar 2011

evelinux pisze:u mnie to nawet zakładu karnego nie ma.. strasznie mardzicie, koleżanko sakuro.

u mnie więzienie jest,zapraszam na wycieczki xD

A tak żeby całkiem nie było offtopa,powiem że evelinux dobrze prawi,Stefcio jest prawie tak nudny i umęczony jak Edziu ze Zmierzchu,a Damon jest świetny,zwłaszcza w tym sezonie,te jego miny i cięte riposty prawie jak u Housa.
Jak w ostatnim odc Spoiler! zrzucił wijącą się do niego Katherine,to było mocne :giggle:
[center]Obrazek[/center]

Wróć do „Seriale”