The Vampire Diaries

wszystkie seriale, które nie są made in Asia
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Re: The Vampire Diaries

Postautor: evelinux » 02 cze 2011

and so.. skończyłam sezon 2..

mam więc rozumieć, że Jeremy widzi teraz duchy? hmm.. ciekawostka..

co do Damona i Stefana.. :five: yay! Damon będzie miał w końcu szansę na związek z Eleną!! a Stefek niech się [spoiler]poświęci polowaniu na Eskimosów czy niedźwiadki polarne, niech se jadą z Klausem na jakieś zadupie i tam zostaną :lol:

nie rozumiem tylko dlaczego jak matka Caroline strzeliła do Jeremiego to jego pierścień nie zadziałał..

a w ogóle.. zauważyliście ile to liceum na zadupiu ma różnych imprez z motywem? tu boska impreza lata 60 gdzie każdy się zajebiście przebiera i nie ma ludzi którzy się nie przebierają "bo to jest obciachowe", potem oglądanie "przeminęło z wiatrem" - i mean, woah! dlaczego u nas tak nie ma?? i wszyscy są aktywni społecznie i razem wszystko przygotowują :rolly: jaka utopia!

Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Postautor: anna-banana » 02 cze 2011

evelinux pisze:nie rozumiem tylko dlaczego jak matka Caroline strzeliła do Jeremiego to jego pierścień nie zadziałał..
!

bo to działa tyko w przypadkach supernaturalnych,było tłumaczone kiedy myśleli jak uratować Elene :victory:

Evel,ty czytasz mi w myślach,albo podsłuchujesz moje rozmowy,bo ja wczoraj o tym gadałam z kumpela,że takie fajne rzeczy maja w tych amerykańskich szkołach serialowych i filmowych,jak właśnie jakieś takie imprezy :victory:
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 10 cze 2011

heheh :victory: no widzisz :)

aa no to musiałam tego nie dosłyszeć xD
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Postautor: KartoflAnka » 10 kwie 2013

Rany, ale tu cicho w wątku a tu same szaleństwo w serialu :D
Elena jest w końcu Spoiler! wampirem, przespała się w końcu z Spoiler! Damonem. Ech, najgorsze , że zatłukli mi małego Spoiler! Gilberta a Stefan chyba zbłądzi i niebawem zakocha sie nieprzytomnie w blondynie. Trup się ściele, Bonnie zdziwaczała a ja wyczuwam iż prawampir niechybnie pożałuje, że powrócił z zaświatów. :confuse: Jeden wielki spojler, niestety inaczej nie da rady. Wciagnęlam się w serial dawno temu i trwam, chociaż robi się bardziej nudny i niedorzeczny niż Moda na sukces. W sumie to jest jak MnS tylko z zębami. I jakoś te problemy amerykańskich nastolatków wydają mi się zabawne, wiec zamiast interesować się kolejnym dziwnym wątkiem ( wyczuwam iż niebawem drużyna wyruszy w poszukiwaniu bursztynowej komnaty, bo cóż innego mogliby jeszcze szukać? mam ubaw po pachy z koślawych nóg eleny :rolly:

Wróć do „Seriale”