The JONAS

wszystkie seriale, które nie są made in Asia
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

The JONAS

Postautor: daydreamer4 » 11 lis 2009

Pełna obaw ze mnie zlinczujecie, ale jednak postanowiłam założyć jednak temat o „najnowszej produkcji Disney Channel” xD Tak – mowa o serialu komediowym z braćmi Jonas w rolach głównych.
Mam ochotę sobie pokminić trochę na temat tego serialiku bo jest tak głupi ze aż fajny ;)

Obrazek

Liczba odcinków: 18
Liczba serii: 2
Lata emisji: 16 maja 2008 – 5 września 2008
Data premiery: 16 maja 2008

Fabuła :
Trzech braci i jednocześnie członków zespołu, pomimo ze są międzynarodowymi gwiazdami rocka (a jakże xD) nadal chcą pozostać normalni. Mieszkają wiec nadal w domu (który jest dawną remizą strażacką ;)) z rodzicami i młodszym bratem (który naprawdę jest ich młodszym bratem ;)). Chodzą do liceum gdzie na szczęście juz wszyscy przywykli do wspaniałych braci Jonas, razem ze swoją długoletnią przyjaciółką Stellą (guru mody i oficjalna stylistka zespołu) i jedyną osobą, która jeszcze ciągle przeżywa (często w sposób bardzo bolesny dla nich samych) ich obecność, czyli ich Fanka Numer Jeden we Wszechświecie – Macy. I jak to w takich produkcjach bywa chłopcy prowadza życie dalekie od normalności, a przy okazji robią mnóstwo prześmiesznych rzeczy.

Kilka(naście) słów ode mnie:
Na początek – trochę w obronie własnej – powiem, ze nie oglądam tego serialu na Disney Channel. Ściągam jak każdą normalna przyzwoita dramę w moim życiu xD. Ale od razu powiem ze ten serial wybitny nie jest ;) – niewiele się odróżnia od typowych produkcji Disney Channel (który jednak czasem zdarza mi się oglądać ;)) Tak więc jeśli ktoś ma awersje na wszystko co amerykańskie i disnejowskie niech nawet nie próbuje. Co niektórzy tutaj znają mój ogrom miłości do Disneya wiec ich mam nadzieje nie dziwi mój kolejny odchył od normy, bo serial jest naprawdę fajny.
Humor jest jego największym atutem. Amerykański ale śmieszy ;D Właściwie na każdym odcinku towarzyszył mi wybuch głośnego śmiechu i chyba dlatego tak bardzo polubiłam ten serial ;) Bo dobrego śmiechu nigdy nie jest za dużo. Zdarzają się tez żenujące odcinki :roll: ale w końcu to Ameriika. No i 20 minutowe odcinki - to jeszcze nie tragedia - da sie przezyc ;)

A Jonasi tez są przesympatyczni , a ja mam do nich sentyment od kiedy usłyszałam ich cover do piosenki z Małej Syrenki „Poor unfortunate souls”.
http://www.4shared.com/file/71859626/7b" onclick="window.open(this.href);return false; ... souls.html

Kopią tyłki tym coverem. O! Resztą piosenek mniej ale nikt mi nie każe ich słuchać :) W większości odcinków zdarza im się uraczyć nas jakąś piosneczką i niektóre też nie są takie złe. Taka Pizza Girl z trzeciego odcinka wlazła mi do głowy i nucę ja sobie czasem pod wpływem chwili.

Ale jeśli chodzi o postaci w serialu – Kevin rządzi!! Jest genialny i zabójczy i ja go po prostu kocham. Nick jest sztywniacki ale słodki, a Joe jest głupkowaty i … głupkowaty :D Ale każdy jest inny i śmieszy inaczej ;) No i Macy tez rządzi. To tak bliski naszemu sercu fangirl więc powinniście się tez z nią zidentyfikowac ;)
Tyle. Polecać się nie odważę, ale może ktoś kto ma nadmiar wolnego czasu wesprze mnie w moim nowym odchyle i ponabija się ze mną xD

Ach, czuję sie spelniona;) Teraz mogę ze spokojem wrócić do azjatyckiego fazowania ;)

Obrazek
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 11 lis 2009

Powiem że DCh miał kilka fajnych seriali (Lizzie McGuire ^^) i nawet teraz kiedy już jest okropnie stara :P zerkam na Sonny with a chance bo bardzo lubię Demi Lovato.
Natomiast JONAS to niestety nie dla mnie. Nigdy nie miałąm fizia na punkcie takich zespołów: albo jesteś boysbandam pełna parą, albo rockmenami ^^ A że żaden z nich mi sie nie podoba to nawet nie mam powodu żeby to ciągnąć :P Dla mnie jest akurat ZA GLUPI żeby oglądac ^^ Ale miłej zabawy z braćmy Jonas :)

Zaraz, mają jedną fajną piosenkę. Nazywa się I'm sorry czy jakoś tak.
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 11 lis 2009

Tu nawet nie chodzi o Jonasów ;) czy są rockmenami czy nie (no bo Disney i rockmeni nie, nie, nie - to sie wyklucza xP) Nie słucham i nawet nie mam zamiaru słuchać ich muzyki.

A ja z kolei obejrzałam jeden odcinek Sonny i uciekłam z krzykiem - za bardzo się krzywią w tym serialu jak dla mnie ;) (no i ja z kolei nie przepadam za Demi Lovato ;)) Ale nie ulega wątpliwości że DCH to taki pocieszny pocieszacz ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 13 sty 2010

mój młodszy brat to ogląda, a ja... czasem razem z nim xD
boże, to jest takie durne xD ale ja mam zamiłowanie do wszelakich absurdów więc to też mi się podoba. bez rewelacji ale... ^^

No i Macy tez rządzi. To tak bliski naszemu sercu fangirl więc powinniście się tez z nią zidentyfikowac ;)

hahahaha, bez kitu xD
Obrazek
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 13 sty 2010

mój młodszy brat to ogląda, a ja... czasem razem z nim xd

Hehehe ;) zeszłam do poziomu młodszych braci xD ale spójrzmy na to z lepszej strony ;P Może ewoluowałam xP

Niestety odcinki skończyły mi się juz bardzo dawno ;( a tak dobrze sie przy tym bawiłam. Czekam z utęsknieniem na drugi sezon!!! ;) Chyba jakoś w marcu to będzie :D:D
Obrazek
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

daydreamer4 pisze:
mój młodszy brat to ogląda, a ja... czasem razem z nim xd

Hehehe ;) zeszłam do poziomu młodszych braci xD ale spójrzmy na to z lepszej strony ;P Może ewoluowałam xP

e tam, akurat tym się nie przejmuj, bo mój brat ogląda na disney channel wszystko co leci xP
mi wszyscy mówią, że dziecinnieję, ale ja to biorę jako komplement xD

w ogóle lubisz disneya, ne?
ja też uwielbiam. widziałaś, że do kin wchodzi nowt film disneyowski, klasycznie rysowany? <3
Obrazek
Awatar użytkownika
cookie_nut
Oglądam regularnie xD

Postautor: cookie_nut » 13 sty 2010

Kibou pisze:bo mój brat ogląda na disney channel wszystko co leci xP
mi wszyscy mówią, że dziecinnieję, ale ja to biorę jako komplement xD

Hah mam to samo... Jonasów nie oglądam, bo od razu przełączam, ale jak brat czasami to właczy to i tak jakieś urywki obejrzę :) A tak to on ogląda Fineasza&Ferba i to akurat mi odpowiada :D No i jest jeszcze CartoonNetwork, w którym toleruję tylko Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster i Nick gdzie SpongeBob wymiata :D Ale i tak są teraz same powtórki...

widziałaś, że do kin wchodzi nowt film disneyowski, klasycznie rysowany? <3

Czyżby Księżniczka i żaba? O___o
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

w ogóle lubisz disneya, ne?

Czy lubie? Kocham i wielbie xD Najlepsza rzecz jaka sie zdarzyla w Ameryce... xP Jasne ze to tylko jedna wielka komercja ale i tak go kocham^^ Dozgonna faza do końca zycia :D:D

widziałaś, że do kin wchodzi nowy film disneyowski, klasycznie rysowany? <3

Mhm, 15 stycznia? Niestety pozostaje mi jedynie czekać na DVD i ściągać.... Ewentualnie pożyczyć od kogoś na chwilę dziecko xPP

Edit:

A tak to on ogląda Fineasza&Ferba i to akurat mi odpowiada Very Happy No i jest jeszcze CartoonNetwork, w którym toleruję tylko Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster

Pepe Pan Dziobak !! Edwardo <3 i Cheese!!!! To jest EPICKiE :P

widziałaś, że do kin wchodzi nowt film disneyowski, klasycznie rysowany? <3

Czyżby Księżniczka i żaba? O___o

Dokładnie tak :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

daydreamer4 pisze:Pepe Pan Dziobak !! Edwardo <3 i Cheese!!!! To jest EPICKiE :P

Edwardo jest najlepszy. jeszcze Bloo jest fajny. taki perfidny xD
Obrazek
Awatar użytkownika
cookie_nut
Oglądam regularnie xD

Pepe Pan Dziobak !! Edwardo <3 i Cheese!!!! To jest EPICKiE :P

Uwielbiam tego epizodycznego bohatera- chyba Puku Pan Panda (chociaż ja wole mówić Pufu) :D On był taki fajny!
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Uwielbiam tego epizodycznego bohatera- chyba Puku Pan Panda (chociaż ja wole mówić Pufu) Very Happy On był taki fajny!

Ok... no to nie, że sie własnie teraz okaże jestem jakimś zacofanym w rozwoju dzieciakiem ale to był .... PUPU Pan Panda XD XD
Obrazek
Awatar użytkownika
cookie_nut
Oglądam regularnie xD

daydreamer4 pisze:Ok... no to nie, że sie własnie teraz okaże jestem jakimś zacofanym w rozwoju dzieciakiem ale to był .... PUPU Pan Panda XD XD

No więc po konsultacji ze znawcą- moim bratem to jest PUPU Pan Panda :D

Wróć do „Seriale”