Charmed

wszystkie seriale, które nie są made in Asia
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Charmed

Postautor: isamar84 » 25 sty 2010

Trzy siostry odkrywają w sobie magiczne moce i od tej pory ich życie jest pełne demonów, czarowników i wszelkiej innej maści stworów, którzy nie pałają miłością do ludzi...

Obrazek

8 sezonów, w 178 odcinkach xD
Emisja: 1998 - 2006
Obsada

Shannen Doherty - Prue Halliwell (1998-2001)
Alyssa Milano - Phoebe Halliwell (1998-2006)
Holly Marie Combs - Piper Halliwell-Wyatt (1998-2006)
Rose McGowan - Paige Matthews (2001-2006)
Ted King - Andy Trudeau (1998-1999)
Dorian Gregory - Darryl Morris (1998-2005)
Julian McMahon - Cole Turner (2000-2003)
Brian Krause - Leo Wyatt (1998-2006)

co do reszty obsady sporo jej było xD

Obrazek

Bardzo lubię wszystkie seriale, w których jest trochę magii, wampirów (Więzy krwi - świetny serial szkoda, że tak szybko zakończono emisję ;(
a w tym serialu trochę tego było xD i pierwsze 3 sezony naprawdę bardzo mi się podobają, głównie ze względu na Prue, która dużo wnosiła do serialu i Andiego (ale ten szybko zginął ;( nowa siostra jakoś mi nie przypadła i później oglądałam serial od czasu do czasu, ale sentyment pozostał....

Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 25 sty 2010

ooo, jak to po polsku było? pierw zerknęłam na drugie zdjęcie i nie poznałam - nawet parę epów oglądałam - to tak zwane obiadowe sobotnie/niedzielnie kino xp Jakoś tak mi się kojarzy że właśnie puszczali to w któryś z tych dni a ja z nudów wrzucałam to, nawet to się szybko i przyjemnie oglądało mimo ze jakieś szaleństwo z tego nie było,takie... typowe amerykańskie to było^^" <zastanawiam się co wiecej mogę powiedzieć na temat ale jakoś pustka xp>
Obrazek
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 26 sty 2010

ooo, jak to po polsku było?

Czarodziejki xD
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 26 sty 2010

Taaaak! W niedzielę do obiadu ^^ (na śniadanie było 'Siódme niebo' XDDDDDD)

Mi się w tym serialu podobało to, że czasami jakiś fajny zespół wystąpił ^^ Takie np Goo Goo Dolls czy No Doubt kiedyś zagościło xP
Obrazek
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 26 sty 2010

Trochę na temat ;)
Czarodziejki tak od czasu do czasu... teraz też sie zdarzalo ze po cięzkim dniu w pracy oglądałam sobie cos odmóżdzajacego... Ale to tak schematyczny serial... ze nie dalabym rady ogładać go przez tak długi czas... Ale trzeba przyznać czasem zabawnie było xD Też przepadam z Piper^^ a raczej przepadałam bo w tych najnowszych seriach zrobiła się taka zrzędliwa... A ta cala Paige... ponieważ nie śledziłam całego wątku poprostu nagle wymienili mi aktorkę i oglądąłam dalej xD
Ale jest jedno co zawsze ale to zawsze mnie rozwala w tym serialu... na łopatki... Te ich ciuchy... Zawsze musiały cos odsłaniać i przez to nosiły rożne naprawdę naprawdę dziwne bluzki!

Więzy krwi - świetny serial szkoda, że tak szybko zakończono emisję ;(

Teraz nie na temat ale co tam!
Więzy krwi to był przeboski serial 12 odcinków cudownych odcinków. I Henryyyyyyyyy ^^^ Najlepszy wampir EVER!!! Swietne dialogi humor wszytsko pięknie ze soba współgrało. To zbrodnia naprawde ze ten serial tak sie skonczył i byl taki krotki! A moze jakis temat? ;>
Obrazek
Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

Re: Charmed (1998 - 2006)

Postautor: Mina » 07 lis 2010

Ja uwielbiam ten serial nie opuściłam nigdy ani jednego odcinka .
Był zabawny i wzruszający .
Ostatni odcinek kączący całą serie był naprawde piękny .

Wróć do „Seriale”