Więzy krwi / Kindred: The Embraced

wszystkie seriale, które nie są made in Asia
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Więzy krwi / Kindred: The Embraced

Postautor: isamar84 » 27 sty 2010

Obrazek

Data emisji: 1996
Liczba odcinków: 8
Liczba sezonów: 1

Chyba najlepszy serial o wampirach jaki oglądałam, a że byłam dużo młodsza, to mówiąc szczerze niewiele pamiętam, no może poza Julianem, który wyrył się w mej pamięci niezwykle mocno, szkoda, że aktor zginął w wypadku i przerwano jego emisję, choć z drugiej strony nie wiem, czy ktoś by go zastąpił...

Twierdzę, że najlepszy i że nie bardzo go pamiętam, więc nasuwa się sprzeczność w mojej wypowiedzi xD Żaden inny film, który oglądałam o takiej tematyce nie sprawił na mnie podobnego wrażenia. Poza tym filmy obejrzane w dzieciństwie (6-7 klasa podstawówki), obejrzane po latach wciąż uważam za świetne, tak jak: Wiele hałasu o nic, Dumę i uprzedzenie, mimo, że przybyło mi lat, to nie ubyło mi zachwytów nad tymi produkcjami xD muszę poszukać gdzieś tego serialu, to tylko 8 odcinków i odświeżyć sobie xD

OBSADA:

Kelly Rutherford - Caitlin Byrne
Erik King - Sonny Toussaint
Channon Roe - Cash
Brian Thompson - Eddie Fiori
Kate Vernon - Alexandra Serris
Mark Frankel - Julian Luna
Patrick Bauchau - Archon Raine
Jeff Kober - Daedalus
Stacy Haiduk - Lillie Langtry

OPIS:

"Kindred: the Embraced", czyli polskie "Więzy krwi", są chyba najlepszym serialem stworzonym na podstawie najpopularniejszego systemu Świata Mroku- Wampira: Maskarady. Akcja tego filmu osadzona jest we współczesnym San Francisco, w którym rządzi Książę z klanu Ventrue- Julian Luna. Spokojnej egzystencji miejscowych Spokrewnionych mogą jednak zagrozić dwie rzeczy: żądny władzy Primogen klanu Brujah, Eddie Fiori, a także zbytnie zainteresowanie okazywane Księciu przez dwóch śmiertelników: zakochanej w nim dziennikarki Catlin Berng i detektywa Franka Kohanka z miejskiej policji. Niekorzystnie na sytuację w mieście wpływają także narastające konflikty międzyklanowe.
(opis pochodzi ze str: http://wampir.elx.pl/articles.php?id=228)

Obrazek

Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 28 sty 2010

Mam poważny Error...
To nie jest serial który ja oglądałam... nie miałam pojęcia ze są dwa seriale o tym samym tytule... Ja miałam na myśli serial z 2006 roku chyba. O tytule Blood Ties - no czyli Więzy Krwi... no bo to się ma to:
"Kindred: the Embraced", czyli polskie "Więzy krwi",

to faktycznie bardzo polskie to tłumaczenie ;P

Strona oficjalna moich Więzów krwi: http://www.bloodtiestv.com/
I poelcam tak w ogóle. Naprawdę świetny serial... Taka chemia między głównymi bohaterami zdarza sie szalenie rzadko ;P
Obrazek
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 28 sty 2010

Czyżbym tak stara była, że mi w głowie same stare produkcje :P
"Kindred: the Embraced", czyli polskie "Więzy krwi",

to faktycznie bardzo polskie to tłumaczenie ;P

polskie tłumaczenia są znane od lat z dokładności :lol:
pod takim tytułem leciał w telewizji i gdzieś czytam, że mimo małej ilości odcinków ten serial stał się kultowy w swym gatunku :D
do niego myślę wrócić :) może teraz zmienię zdanie :?:

I poelcam tak w ogóle. Naprawdę świetny serial... Taka chemia między głównymi bohaterami zdarza sie szalenie rzadko ;P

jak tak zachęcasz, to może się skuszę xD
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 28 sty 2010

Czyżbym tak stara była, że mi w głowie same stare produkcje Razz

E nie sądzę xD Biorąc pod uwage twój nick podejrzewam, że jesteśmy z tego samego rocznika :D
Ja w ogóle mało seriali amerykańskich oglądałam ;P a jeśli już jakieś to takie najmniej znane a to z róznych względów bo np. miały mało odcinkow :) Jak takie Więzy krwi czy Witchblade :) Ten drugi też polecam chociaż to już nie o wampirach ale jest za to sporo magii i kopania tyłków złym facetom xD

jak tak zachęcasz, to może się skuszę xd

Pokusze jeszcze trochę. Jeśli lubisz wampiry.... Henry Fitzroy tylko czeka ^^ Och... jeden z moich pierwszych większych crushy serialowo telewizyjnych ;P
Obrazek
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 30 sty 2010

E nie sądzę xd Biorąc pod uwage twój nick podejrzewam, że jesteśmy z tego samego rocznika Very Happy

Od razu kamień z serca mi spadł xD
Awatar użytkownika
Dante
Oglądam regularnie xD
Kontaktowanie:

Postautor: Dante » 10 lut 2010

Serial klasyk pamiętam oglądanie go chyba na Polsacie. Najlepsze tego typu produkcja bo oparta o bardzo mocne podstawy w postaci systemu Wampir Maskarada. Szkoda że teraz to o wampirach robi się rzeczy na poziomie zmierzchu i innych vmpire diaries.

Wróć do „Seriale”