True blood

wszystkie seriale, które nie są made in Asia
Awatar użytkownika
wersalus
Admin

Re: True blood

Postautor: wersalus » 28 sie 2011

ep 9

:rolly: Fantazja Sookie + eric i bill w Trójkącie

Co można napisać o aktorce, która uwielbia się nawet,
gdyby przez cały czas stała w filmie jak kołek i gapiła się przed siebie?
Tsukush
Przyklejony do ekranu

Postautor: Tsukush » 28 sie 2011

O jak miło , że mamy ten temat na forum :D Zaczęłam oglądać ten serial jakiś czas temu i bardzo mnie wciągnął, no pomijając oczywiście parę rzeczy , które mnie śmieszyły na początku jak np. wyskakujące kły :rolly: no ale teraz to już się przyzwyczaiłam do tego. Jestem po 9 epie 4 sezonu i czekam na 10 niecierpliwie ..... :D
(συσ) To Ja codziennie tak samo.... --------------->
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 28 sie 2011

wersalus pisze:ep 9

MISTRZ XD
trzeba bylo tak od raaazuuuu!

ale tak serio, to takie bycie sookie i erica razem nie jest do konca po mojej mysli, choc w sumie favuje ta parke... jednak niechetna okrutnemu (lol) ericowi sookie i jego usilne starania byly lepsze. lepsze. to troche podobna sytuacja jak w diennikach, no ale, well, niech wroci ericowi pamiec i zobaczymy... pewnie a rok, w nowym sezonie. damn it ;p
"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 28 sie 2011

Hahaha, miałam opóźnienie w tym tygodniu, ale jak tylko to przeczytałam, natychmiast odpaliłem tego epa!
Ja myslałam, ze to Azjaci sa mistrzami fanservisu, ale ten serial bije wszystko co widziałam w tej dziedzinie na głowę~~! Wymyśl pairing- mówisz- masz! Nawet yaoi Sam+Bill. Ale trójkącik, to już naprawdę najwyższy stopień fanservisu :rolly:
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 28 sie 2011

rikli pisze:

MISTRZ XD
trzeba bylo tak od raaazuuuu!

ale tak serio, to takie bycie sookie i erica razem nie jest do konca po mojej mysli, choc w sumie favuje ta parke... jednak niechetna okrutnemu (lol) ericowi sookie i jego usilne starania byly lepsze. lepsze. to troche podobna sytuacja jak w diennikach, no ale, well, niech wroci ericowi pamiec i zobaczymy... pewnie a rok, w nowym sezonie. damn it ;p

I to prawda, Eric+Sookie teraz są nieco nudni. Ja wprawdzie im kibicowaam, ale było to znacznie bardzoej atrakcyjne, kiedy ona się opierała, a on nachalnie uwodził, choć słowo uwodził chyba nie najelepiej tu pasuje, bo zdecydowanie brakło w tym finezji. Sookie + Bill też zawsze bardzo mi się podobało. Znacznie lepiej dobrani niż np. główna para z Vampire Diaries. No ale za to tam "drugoplanowy wampir" Damian kasuje "drugoplanowego" Erica totalnie. Ciekawe, czy w końcu zaserwują nam w tym sezonie trochę fanservisu Elena/Damon? Start już za miesiąc~~ :D
Awatar użytkownika
wersalus
Admin

Postautor: wersalus » 29 sie 2011

Ja jeszcze czekam na Sookie + Alcide i serial może się skończyć :P :mrgreen:
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 29 sie 2011

nie aprecze, ze damian jest lepszy w "uwodzeniu" i w ogole, ale do mnie akurat obydwa style przemawialy, ale to kwestia indywidualna, c'nie :D generalnie takie pairingi sa najlepsze <3 tez czekam na fanserwis ;p
no serio mialam nadzieje, ze sookie/eric inaczej sie rozwinie, ale... no weeeeell ;d zobaczymy co bedzie dalej XD
alcide? no nie wiem, on jest taki nijaki dla mnie x.x
"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
wersalus
Admin

Postautor: wersalus » 13 wrz 2011

No proszę ładnie posprzątali na koniec serii + zapowiedź nowych wątków. Nice, nice

Już nie mogę się doczekać Halloween, może i mnie odwiedzi czerwony kapturek :twisted:
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Postautor: anna-banana » 13 wrz 2011

Widocznie nasłuchali się narzekań fanów pod koniec zeszłej serii,gdzie wszystko rozgrzebali i zostawili.
Ale co mnie wkurza okropnie to to że wymyślili Spoiler! trójkąt Sooki,Bill,Eric,podczas gdy ona w końcu powinna zostawić Billa,a nie że niby kocha ich obu,za to nienawidzę scenarzysty :wall:
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 13 wrz 2011

nooo troche sie wyjasnilo, troche zostawili na kolejny sezon... moim faworytem był odcinek 10, z tego co pamiętam, najlepszy odcinek serii *_* ale poza tym...
Spoiler! trójkąt był super :rolly: ale zupełnie nie dali się temu rozwinąć!!! :< choć fakt, powinna olać billa i kochać erica, no eric to najlepsza postać i w ogóle jest super mega <3 a tu nieee, ona nie moze i lepiej nie byc z nikim i zabijac wilkołaki, czy coś. ale, hmm, czyżby to był koniec dla tary? powiem szczerze... ooooby, strasznie nie lubie tej postaci, jej watkow i w ogole nie znosi wampirow, przeciwny oboz od sookie, w ogole wtf??? a one nadal wielkie przyjaciolki? nie wiem, nie czaje...
i biedny dupsztal lafayette ;(
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
wersalus
Admin

Postautor: wersalus » 06 lip 2012

wersalus pisze:Ja jeszcze czekam na Sookie + Alcide i serial może się skończyć :P :mrgreen:

:rolly: No to chyba serial się kończy. :lol:

Jason nie chce się sexować :shock: .
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Postautor: anna-banana » 06 lip 2012

wersalus pisze:
wersalus pisze:Ja jeszcze czekam na Sookie + Alcide i serial może się skończyć :P :mrgreen:

:rolly: No to chyba serial się kończy. :lol:

Jason nie chce się sexować :shock: .

No przecież to musiało nastąpić
Sookie robiła numerek już prawie z każdym, niedługo zabraknie jej obywateli w Bon Temps :rolly:
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
Dante
Oglądam regularnie xD
Kontaktowanie:

Postautor: Dante » 07 lip 2012

Na początku myślałem, ze to jest całkiem fajny serial i odwrotność wszystkich emo Zmierzchów. To co nawyprawiali w ostatnim sezonie to jak kop na twarz. Pytanie do tych co są na bieżąco - dalej jakieś dziwne romansidło z przenoszeniem się do nordyckiej krainy na seks?
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 11 sie 2012

nope, obecny sezon to czysta wampirza polityka :P i szczerze... what the fuck :<
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Postautor: anna-banana » 04 wrz 2012

Czy tylko dla mnie ostatni sezon był jednym wielkim wtf? Aż mnie zaskoczył ep 12,bo zdałam sobie sprawę że to już koniec,a jeszcze nawet nie zdążył się rozwinąć sezon. Chyba jak do tej pory najnudniejszy sezon.
[center]Obrazek[/center]

Wróć do „Seriale”