Sekretny Dziennik Call Girl

wszystkie seriale, które nie są made in Asia
Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

Postautor: Cherry » 19 lip 2010

Obrazek

Oryginalny tytuł- Secret Diary of a Call Girl
Kraj produkcji - Wielka Brytania
Liczba sezonów - 4
liczba odcinków - 32 (po 8 w każdym sezonie)
data premiery - 28 września 2007
Czas trwania odcinka - 30 minut

Bohaterowie
* Belle/Hannah - Billie Piper
* Ben - Iddo Goldberg
* Alex - Callum Blue
* Stefanie - Cherie Lunghi
* Bambi - Ashley Madekwe

O serialu
Serial pozwala poznać kulisy życia ekskluzywnej call girl, która naprawdę mieszka i żyje w Londynie. Serial oparty jest na popularnym blogu anonimowej prostytutki znanej tylko jako Belle de Jour, która po wygraniu plebiscytu brytyjskiej gazety The Guardian na blog roku zdołała wydać dwie książki wydane w Wielkiej Brytanii i USA. Serial przedstawia historię opisywaną przez Belle (a właściwie Hannah) - piękną, inteligentną, niezależną dziewczynę, która na pierwszy rzut oka jest jak wiele innych dziewcząt w Londynie. Jednak jej historia, różni się od innych gdyż, jest ona ekskluzywną prostytutką z wyboru, a nie jakby się mogło wydawać z przymusu, co więcej ona to lubi. Serial porusza takie watki z życia Beli/Hannah jak relacje z innymi call girl, problemy z ukrywaniem swojej tożsamości, okłamywanie rodziny i przyjaciół.

Ode mnie
Chyba mój ulubiony serial. Odcinki są krótkie i ciekawe więc szybko się ogląda. Serial jest dość nietypowy bo o pracy prostytutki - czasami fantazje klientów były niemożliwe ;D
Mam jeszcze taką ciekawostkę - Sekretny Dziennik Call Girl zostanie zekranizowany. Chyba dopiero zaczęły się zdjęcia więc nieprędko go zobaczymy ale jeśli nie chce Wam się oglądać serialu to chociaż obejrzyjcie film bo warto ;D

Wróć do „Seriale”