90210

wszystkie seriale, które nie są made in Asia
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
phoenixa
Co to jest dorama? o_O

90210

Post autor: phoenixa » 22 lis 2010

Obrazek
Bohaterami serialu jest nastoletnie rodzeństwo, Annie i Dixon, które wraz z rodzicami przeprowadza się z Kansas do Beverly Hills. Przeprowadzka spowodowana była decyzją o zamieszkaniu z babcią rodzeństwa, Tabithą Wilson, byłą gwiazdą telewizyjną, i opieką nad nią. Dodatkowo Harry Wilson, ojciec Annie i Dixona, zostaje dyrektorem miejscowej szkoły średniej, do której uczęszcza rodzeństwo.

Młodzi bohaterowie początkowo mają problemy z zaaklimatyzowaniem się w nowej szkole, jednakże szybko poznają nowych przyjaciół, przeżyją miłosne wzloty i upadki, dadzą się wciągnąć w knute przez niektórych uczniów intrygi itp.
Także Harry i Debbie (rodzice Annie i Dixona), zmagać będą musieli się ze swoimi problemami.

LINKI:
Oficjalna strona ANG

Obsada:
Shenae Grimes - Annie Wilson
Tristan Wilds - Dixon Wilson
AnnaLynne McCord - Naomi Clark
Jessica Stroup - Erin Silver
Lori Loughlin - Debbie Wilson
Rob Estes - Harrison "Harry" Wilson
Jessica Lowndes - Adrianna Duncan
Matt Lanter - Liam Court
Trevor Donovan - Teddy Montgomery
Gillian Zinser - Ivy Sullivan
Dustin Milligan - Ethan Ward
Ryan Eggold - Ryan Matthews
Annie kocha aktorstwo, Dixon chciałby zostać DJ i grać w dyskotekach, Naomi (tutaj ciężko powiedzieć chyba chce być zawsze popularna, uwielbiana przez facetów , wiecznie być bogatą i żyć w luksusie), Adriana marzy o śpiewaniu, Liam lubi szybkie samochody i żeglować, Teddy gwiazda tenisa, Ivy "chłopczyca" która kocha surfing... a Ryan nauczyciel, który zmaga się z uczniami i ze swoim życiem osobistym.

W serialu są watki między innymi miłości, przyjaźni, zdrad, narkotyków, homoseksualizmu , choroby psychicznej ... itd

Polecam go wszystkim.

Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

Re: 90210

Post autor: Cherry » 22 lis 2010

kiedyś oglądałam, miałam wtedy fazę na amerykańskie seriale o nastolatkach i też mi się podobało.
teraz bym chyba do tego nie wróciła... niby fajne ale za bardzo.. amerykańskie?
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę

Re: 90210

Post autor: Reira » 22 lis 2010

Ja niestety jestem z pokolenia, które wychowało się na oryginalnej serii z Jasonem Priestleyem, Shannen Doherty i Jennie Garth. Nigdy jakoś za nią nie przepadałam, bo nie rozumiałam tych wszystkich rozterek miłosnych. Po remake nawet nie będę sięgać, bo to tematyka nie dla mnie.
ODPOWIEDZ