Pretty Little Liars

wszystkie seriale, które nie są made in Asia
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Re: Pretty Little Liars

Postautor: evelinux » 07 lip 2011

Lucas.. okej. zgodziłabym się, chociaż serce by mnie bolało.. ale Melissa? nieee.. jakos tego nie widzę.. no dobra, Spencer jej zalazła za skórę uwodząc jej wszysktich chłopaków.. (ahh ten jej narzeczony na początku był taki hottt!!), ale żeby aż tak..

no dokładnie.. ja miałam taką cichą nadzieję, że to sie zamknie w 1 sezonie.. no ale jak się dowiedziałam, że ejst 2-gi to mnie opuściła nadzieja.. kurczę.. człowiek to oglada zeby sie w końcu dowiedzieć kto jest A.. a jak będą to ciągle odkadać podsuwając widzowi namiastki rozwiązania to.. bee..

(11 sezonów dalej..)

anna-banana: "A ja myślę, że A to będzie Lucas"
evelinux: "Eee.. opowiadasz.."

:rolly: :rolly: :rolly:

Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Re: Pretty Little Liars

Postautor: anna-banana » 07 lip 2011

Oj tak,Wren był fajny (jak ja kocham gości z ang akcentem :melt: ) i miło że powraca w 2gim sezonie chociaż na chwilkę.

Może Melissa nie jest A,ale stanowczo coś kręci, a poza tym czemu wg Iana miałaby się cieszyć ze śmierci Spencer? Przecież nie zabija się siostry bo kręciła z twoimi chłopakami,heloł?

Przy Lucasie również by mnie serce bolało,ale koleś ma ku temu chyba najlepsze powody,bo Alison naprawdę po nim jeździła i teraz może chcieć się mścić na reszcie jej paczki.

No nie Evel,z tymi 11stoma sezonami to pojechałaś po bandzie :rolly:
Ale mam nadzieje że zrobią ten serial z umiarem,a nie tak jak w przypadku Supernatural,gdzie wg mnie powinni skończyć ten serial po 3 ewentualnie 4tym sezonie (ale i tak kocham Deana :victory: ).

Poza tym mam cicha nadzieje że skoro tatko Arii pracuje w tym samym miejscu co Ezra, to gdzieś się na nich natknie,bo ich związek powinien w końcu wyjść na światło dzienne.
[center]Obrazek[/center]

Wróć do „Seriale”