The Big Bang Theory

wszystkie seriale, które nie są made in Asia
Awatar użytkownika
Akemi
Już poznaję aktorów ^^"

The Big Bang Theory

Postautor: Akemi » 19 lut 2014

The Big Bang Theory

Obrazek

Liczba odcinków: 146
Liczba serii: na ten moment 7
Czas trwania odcinka: 20 minut
Produkcja: Chuck Lorre

Obsada:
Johnny Galecki – Leonard Leakey Hofstadter
Jim Parsons – Sheldon Lee Cooper
Kaley Cuoco – Penny
Simon Helberg – Howard Joel Wolowitz
Kunal Nayyar – Rajesh Ramayan "Raj" Koothrappali
Melissa Rauch – Bernadette Maryann Rostenkowski-Wolowitz
Mayim Bialik – Amy Farrah Fowler
Sara Gilbert – Leslie Winkle

Opis:
Fizycy Leonard i Sheldon rozumieją wszystko począwszy od nieuchronnego przyciągania czarnej dziury, a skończywszy na skomplikowanej budowie atomu. Ale jeśli złożycie te atomy w kobietę, wtedy ich rozumowanie nagle się kończy. A kiedy Penny, kobieta ze wszystkimi atomami we właściwym miejscu, wprowadza się do mieszkania naprzeciwko, wszechświat Leonarda i Sheldona zaczyna się rozszerzać do rozmiarów, których nigdy nie podejrzewali.

Ode mnie:
Nie mogę uwierzyć, że jeszcze nie ma na forum tego tematu! Jest to pozycja obowiązkowa dla każdego, kto ma ochotę poprawić sobie humor. Nie da się nie lubić obsady, podobnie jak nie da się pozostać neutralnym wobec całej serii... Po obejrzeniu dwóch sezonów zaczęłam pukać do drzwi jak Sheldon, nazywać wszystkich "sweetie" jak Penny, nosić takie rurki jak Howard (wiem... :rolly: ) etc... Muszę jeszcze namówić Wolina na śpiewanie mi Soft Kitty przed zaśnięciem... To tak z cyklu "jak seriale zmieniają nasze życie". Prywatnie największą moją idolką jest matka Howarda, ale to tak na marginesie xD
Spodziewałam się typowego amerykańskiego serialu z bzykaniem na każdym kroku (co sugerował mi tytuł), a dostałam porcję świetnej rozrywki z podtekstem erotycznym (no dobra... Howard i kaktus swoją drogą :rolly: ). Polecam, polecam i jeszcze raz polecam, a ten, kto widział niech się wypowie, o!

Wombat na chorobowym, jego funkcję przejął Baran.
Baran przyjmuje pacjentów na psychologicznym pastwisku od poniedziałku do piątku, w godzinach od 17:30 do 22:00. Pacjenci proszeni są o przyniesienie oscypków BIAŁYCH, NIE WĘDZONYCH w ramach opłaty za konsultację lekarską.
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Re: The Big Bang Theory

Postautor: thon » 18 lip 2014

Jedyny sitcom USA jaki oglądam - dla matki Howarda, dla tego biedaka ze sklepu z komiksami i przede wszystkim dla Sheldona, który wyruszył sam w podróż :)
Jak to przeżyje Amy?
Czy Howard i Bernardette zrobią dzidziusia?
Leonard + Penny w końcu się chajtną?
Trzeba czekać do jesieni na kolejny sezon....

Wróć do „Seriale”