Games of Thrones

wszystkie seriale, które nie są made in Asia
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Games of Thrones

Postautor: thon » 12 kwie 2015

Obrazek

Tytuł: Game of Thrones / Gra o tron
Ocena: IMDB - 9.5/10 (744233), Filmweb - 8.9/10 (192268)
Produkcja: USA
Gatunek: Fantasy, Przygodowy, Dramat

Obrazek
OPIS: Siedem rodów walczy o panowanie nad krainą Westeros. Narastający konflikt prowadzi do wojny. Za morzem ostatni potomkowie obalonej dynastii planują inwazję i krwawą zemstę. W międzyczasie na dalekiej Północy budzi się pradawne zło, a tylko starożytne bractwo zwane Nocną Strażą stoi pomiędzy królestwem ludzi a horrorem kryjącym się poza nim.

Obrazek

PS. Pierwsze 4 odcinki 5 sezonu były niezłe - szykowne kiecki panien lekkich obyczajów, niezwykle przewiewne z tyłu, intrygi wciąż się piętrzą, troszkę odeszli od książki (może to i dobrze - mam większą radochę), mało smoków (jak na razie), seks w każdej postaci, a poza tym ścinanie łbów, palenie zywcem, patroszenie - tego tu znajdziecie pod dostatkiem. POLECAM i czekam na 5 i 6 odcinek, który też już wyciekł.

Awatar użytkownika
lucyfer
Już poznaję aktorów ^^"
Kontaktowanie:

Re: Games of Thrones

Postautor: lucyfer » 12 kwie 2015

Thon - jako wielki fan książek powiem, tak, że największe wydarzenia przedstawione, w książkach, będą w serialu. Aktor grający karła w 4 sezonie, przeszedł sam siebie. Thenonie zobaczysz jego proces - majstersztyk dla oka.
Pieprzyć Króla
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 12 kwie 2015

lucyferku mój kochany, obejrzałem już 4 i prawie pół piątego sezonu, książeczki, jakże cienkie w wersji epub, też mam zaliczone, a jutro czeka mnie 5 i 6 odcinek 5 sezonu - mniam.A mi najbardziej przypadła zmiana Królobójcy - nie wiem czy to ze względu na niewolę, towarzystwo pieknej panny :), czy też stratę łapki- ale jest teraz innym człowiekiem, choć karzeł od początku to był fajny bohater, ciekawe tylko, czy 5 sezon skończy się tak jak książka? Czy zginie Snow -do tej pory na niego stawiałem?Podobno serial ma wyprzedzić wydarzenia z wydanych tomów, ale pożyjemy, zobaczymy.
Awatar użytkownika
lucyfer
Już poznaję aktorów ^^"
Kontaktowanie:

Postautor: lucyfer » 12 kwie 2015

królobójca - w książce jest spoko, on kocha swoją siostrę. Jednak poza tym jest ok.
Co do końca 5 sezonu, to wąsie by pokazali Jona Snow. Ponieważ maja bardzo dużo materiału z obecnych książek

Dla mnie materiału jest na 2 dobre sezony. Oni znają całe zakończenie i jeśli Martin się nie wyrobi w czasie, to go prześcigną.

Co do Jona i jego Śmierci - to on zginie- dla jednych szok - dla innych, właśnie dlatego kochamy gre o tron

Każdy serial, każda drama - jest przewidywalna, losy głównej bohaterów zna się, od początku do końca. Piękno gry o tron, jest fakt, że nikt tam nie jest bezpieczny.

Thon - nie ważne jaką oglądasz dramę azjatycką - główna obsada, zawsze jest nietykalna - nie ważne co złego, w ich życiu spotka, to i tak jest nie nietykalna. W grze o tron - tego niema.(pod względem psychologicznym, takie momenty bardziej zapadają w pamięć)

Obrazek
Pieprzyć Króla
Awatar użytkownika
lucyfer
Już poznaję aktorów ^^"
Kontaktowanie:

Postautor: lucyfer » 17 kwie 2015

http://westeros.pl/konkurs-do-wygrania- ... okladkach/

Herb można słownie, nie trzeba nic szaleć, a można wygrać fajną nagrodę Polecam
Pieprzyć Króla

Wróć do „Seriale”