Desperate Housewives

wszystkie seriale, które nie są made in Asia

Moja ulubiona desperatka to:

Susan Mayer
2
18%
Bree Van De Kamp
3
27%
Lynette Scavo
2
18%
Gabrielle Solis
4
36%
Mary Alice Young
0
Brak głosów

Liczba głosów: 11
Awatar użytkownika
allia
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Desperate Housewives

Postautor: allia » 26 gru 2006

Gotowe Na Wszystko

Obrazek

produkcja: USA
gatunek: Dramat, Komedia
data premiery: 2004-10-03 (Świat)
liczba odcinków: 157 + 7 specjalnych
liczba serii: 7 z 8 zaplanowanych
reżyseria: Jeffrey Melman, Fred Gerber
scenariusz: Arlene Sanford, Katie Ford

OBSADA:
Marcia Cross (Bree)
Eva Longoria (Gabrielle)
Felicity Huffman (Lynette)
Teri Hatcher (Susan)
Nicollette Sheridan (Edie)
Dana Delany (Katherine)
Brenda Strong (Mary Alice)
Drea de Matteo (Angie)
Alfre Woodard (Betty)
Vanessa L. Williams (Renee)

Gdzieś na przedmieściach w USA żyje sobie grupka kobiet, których jedyną pracą jest zajmowanie się domem. Wydaje się, że prowadzą radosne i szczęśliwe życie do czasu gdy jedna z nich popełnia samobójstwo; przyjaciółki postanawiają wszcząć prywatne śledztwo i dowiedzieć się co tak naprawdę skłoniło ich sąsiadkę do targnięcia się na własne życie

Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 26 gru 2006

Nyaaa, ja chciałam założyć ten topik. Kocham desperatki >_<
Allia, dodaj jeszcze ankietę, która desperatkę najbardziej lubimy ^^
Awatar użytkownika
allia
Wyróżniony
Kontaktowanie:

haha.. ja też się strasznie w ten serial wciągnęłam.. nie przypuszczałam, że będzie taki fajny

zaraz dołożę ankietę
Awatar użytkownika
allia
Wyróżniony
Kontaktowanie:

nie będę oryginalna - najbardziej lubię Susan :thumb:
Awatar użytkownika
madziorekk
Przyklejony do ekranu

Postautor: madziorekk » 26 gru 2006

oczywiście Susan :)
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 27 gru 2006

A ja kocham Bree. bóstwiam ją. Jest cudowna i jak już będę duża, to będę taka jak ona. >_< Gambaru!

Oczywiście, widze, że ona jest nieszczęśliwa. I jednym z powodów tego, że jest nieszczęśliwa jest właśnie jej doskonałość i nieskazitelność, ale i tak mi imponuje i ją podziwiam. Począwszy od tego, że ma ładne włosy, skończywszy na jej doskonałej kuchni.
Zawsze wygląda ładnie, fryzura idealna, ubrania dobrze dobrane, w sukience wygląda elegancko i wytwornie, w dzinsach i sweterku jak kolezanka z sąsiedztwa na osiedlu upper middle class. Jej obiad to kulinarne dzieło sztuki, zawsze udane i zawsze na czas (i założe się jeszcze, że zdrowe). Inteligentna, wykształcona, oczytana, ładnie się wysaławia.
Ludzie jej ufają. Ona ufa tylko sobie^^* I tylko na siebie liczy. Wie, że sta ja na wiele i tyle od siebie wymaga. Ma honor i dumę, ale potrawi przełnkąć wiele goryczy.
Nawet upija się z klasą.
Rodzina jest dla niej najważniejsza i pragnie jej szczęście (choć jej wizja szcześcia jest nieco inna od wizji reszty członków rodziny^^*)

Jest najlepsza!
Jest najbardziej zdesperowana >_<**
Awatar użytkownika
Asu
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

Postautor: Asu » 29 gru 2006

Ja zagłosowałam na Gabby, bo mam przyjaciółke, która ma chłopak, który wygląda jak Carlos i od tej pory ona jest Gabby ;D Poza tym to lubię je wszystkie, Lynett, Bree i Gabby najbardziej. Najmniej lubie Susan bo wkurze mnie jej ciapowatość o_O Nie lubie ciapowatych ludzi :P
www.evieseo.blogspot.com
www.chomikuj.pl/EvieSeo
Awatar użytkownika
allia
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: allia » 29 gru 2006

ja też nie lubię ciapowatości ale ona jest w tym urocza :P
poza tym.. ciapowatosc na ekranie nie wkurza mnie aż tak bardzo jak w realu :)

co do Bree to ona mnie trochę przeraża :P z tym swoim nieco sztucznie wyglądającym uśmiechem i fryzurą, od której ani jeden włosek nie odstaje :lol: masakra.. czasem przypomina mi porcelanowe lalki.. idealne z pustym 'szklanym' wzrokiem przez co lekko demoniczne :)

co do jej włosów.. to akurat Eliza nie ma co porównywać do Twoich, masz jedną z najładniejszych czupryn jaką w życiu widziałam :wink:
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 29 gru 2006

No ja ją kocham za tą doskonałosć, za zimno, sztuczność, opanowanie, umiejętność wyjścia z kadej sytuacji. (bo choć układa się jej nieciekawie, to jednak ciągle utrzymuje się na powierzchni).
Ją otacza taka specyficzna aura. Ta aura mnie pociąga.

No i ta fyzura, gdzie nawet włosek nie odtaje, Próbowałam to u siebie zrobić, nie da rady XD

A poza tym, podaba mi się też jej twarz i makijaż, elegancki, nie wyzywający. Cały jej styl. To jest piękna kobieta.

Jak dla mnie ona jest nalepiej przemyślaną postacią w tym serialu. W swej "sztuczności" jest najbardziej naturalna i wiarygodna.
Jej postać jest konsekwentna i kompleksowa. I napweno sposób w jaki jest grana pomaga tej postaci. Trudno by było znaleźć lepsza aktorkę do tej roli.

Go Bree!!
Awatar użytkownika
allia
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: allia » 25 mar 2007

na wapster.pl jest gierka java do telefonu "gotowe na wszystko" :)

Obrazek

zgodnie z info z wapstera, gierka ta działa na następujące modele nokii (podaję nokię bo jest chyba najbardziej popularna PL i sama ją mam):

Nokia: 2610, 2650, 3100, 3120, 3200, 3220, 3230, 3250, 3510i, 3650, 5100, 5140, 5200, 5300, 6020, 6021, 6030, 6060, 6070, 6080, 6085, 6100, 6101, 6102, 6103, 6108, 6111, 6131, 6136, 6151, 6170, 6220, 6230, 6230i, 6233, 6280, 6300, 6600, 6610, 6630, 6670, 6680, 6800, 6810, 7210, 7250, 7250i, 7260, 7370, 7390, 7610, 7650, E50, E60, N70, N72, N73, N91, N93, N95

jeśli ktoś ma inny tel - to musi sobie sprawdzić na własną rękę ;)

a tutaj opis:
Producent: Gameloft
Oficjalna gra znanego wszystkim serialu, serialu który zwie się życie... Tak, tak – gra ta pozwoli Wam dogłębnie poznać życie wewnątrz współczesnych Kół Gospodyń Wiejskich. Kradzieże krowy, spór o miedzę, morderstwo kury, zdrada wśród pól rzepakowych... Wsi spokojna, wsi wesoła? Nic bardziej mylnego! Przekonaj się o tym sam/a! Obowiązkowa pozycja dla fanów serialu.
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 07 gru 2007

To mój ulubiony serial Amerykański:)
Cudowny...
Nie potrafię określić jaką desperatkę lubię najbardziej:P
Każda z nich ma w sobie coś takiego:)

Aha i już w tą niedziele ost. odc. 3 serii:(
Ale czytałem, że będzie 4 zaraz po tej:D
Więc jest good!!
Nie będę musiał w necie oglądać
♪ Go, Go, Joseon Power Rangers!! xD ♪
Oglądam: Love Rain, A Gentleman's Diginity, Bridal Mask, I Do I Do, Ghost, BIG
Awatar użytkownika
Dante
Oglądam regularnie xD
Kontaktowanie:

Postautor: Dante » 08 gru 2007

Serial bardzo fajny na pozór normalne życie ale to co się tam dzieje jest tak nierealne że aż prawdziwe. Trudno powiedziec wątek której pani lubię nabardziej bo każdy ma w sobie cos innego.

Wróć do „Seriale”