Grey's Anatomy / Chirurdzy

wszystkie seriale, które nie są made in Asia
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Re: Grey's Anatomy (Chirurdzy)

Postautor: Maura » 27 paź 2010

Tak, kolejny sezon. Ogladam jakoś tak na wyrywki, właściwie nigdy jeszcze nie doszłam do końca odcinka. No dobra, dziś skończyłam piąty odcinek i... oczywiście nie wiem o co chodzi ;p Co się stało Christinie? Taka zdołowana na maxa............... i dlaczego nadal wokół niej szwęda się Hunt??!! :omg:
No i generalnie to.... jakoś tak mam nadzieję, że to już będzie ostatni sezon. Wydaje mi się, że czas już kończyć seriale któych premierę datuje się na 2003-4 rok. Miały swoje superfajne okresy, ale to niestety mija i zaczyna wiać nudą....w przypadku Chirurgów nudą wieje niestety od bardzo dawna... gdzie te inteligenckie żarciki, pogaduszki, rozkminy, lekka atmosfera okraszona fajną muzyką? Na swój sposób, zamiast oglądać obecny sezon, mam ochotę sięgnąć po dwa-trzy pierwsze przepełnione tą pozytywną energią. Dwa pierwsze były w dechę <3

Obrazek
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 27 paź 2010

Maura pisze:Co się stało Christinie? Taka zdołowana na maxa............... i dlaczego nadal wokół niej szwęda się Hunt??!!
No jak to co? Oni wszyscy zostali straumieni w 2 ostatnich odcinkach poprzedniej serii (S06E23, S06E24), które BTW są genialne :victory: i wcale nie wieje nudą i nie może być tak, że Christina jest z Huntem tylko z Averym, a na pewno nie rozwiedzie się w tym sezonie, wieć musi być kolejny :-P
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 27 paź 2010

Aaaaam to nadal o to chodzi.... myślałam, że tam im się coś jeszcze przytrafiło nowego..... no dwa ostatnie epy były super, w sumie zawsze końcówki sezonu mają dobre, prawie na każdej ryczę :rolly: tylko szkoda, że ta końcówka doprowadziła ich do takiego ponurego punktu <kolejna w sumie>
Obrazek
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 27 paź 2010

A mnie wcale nie nudzi bieżący sezon - chwila oddechu od Azji z nie do końca normalnymi lekarzmi ,neurochirurgami ,kardiochiurrgami z Seattle nadal mnie bawi - jedyne co przyznam - brak mi Izzie i szkoda że "uśmiercono" wcześniej O'Malleya bo przyznam postacie Merdeith i Yang zaczynają mnie nudzić ,choć ostatni odcinek był fajny - wyścig szczurów o milion baksów no i czy scenarzyści przypadkiem nie szykują nam dramatu pt "Grey i alzheimer"?
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 27 paź 2010

Ja uwielbiam Christinę, a Izzie mnie denerwowała, bo rzadko kiedy coś jej się udawało, tzn miała wspaniałe podejście do pacjentów, ale dla mnie dobre chęci to za mało, no i cała ta akcja z przeszczepem, to było dla mnie too much. Choć aktorka była śliczna, teraz gra chyba w jakimś filmie z mężem Demi Moore...?

Teraz będzie pewnie tak, że Avery pójdzie do małej Grey, bo widziałam, że oczka do niej puszczał w OR, a małżeństwo Meredith będzie rozbijać ta młoda, co w końcu zaczęła sobie jakoś radzić. Może jeszcze Hunt w przypływie radości prześpi się z blondyną ze Szminki w Wielim Mieście albo coś... Rzeczywiście teraz wszyscy oprócz Christiny wychodzą na prostą, ale w sumie jak rewatchowałam te ostatnie 2 odcinki to ona sobie Spoiler! z całą tą strzelaniną najlepiej poradziła, więc teraz się to na niej najbardziej odbija.
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 07 lis 2010

Dlaczego oni to robią mojej kochanej Cristinie?! Strasznie ją lubię. Przez ten wątek serial traci klimat.
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 07 lis 2010

Eliza pisze:Dlaczego oni to robią mojej kochanej Cristinie?! Strasznie ją lubię. Przez ten wątek serial traci klimat.
Ja myślę, że ona tak będzie mulić przez całą serię, a później będzie jakiś odcinek, że jest zamknięta w tunelu i jest wypadek i będzie musiała wszystkich ratować i jej zdolności powrócą. Choć może to zbyt j-dramowe by było. :victory:
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Postautor: anna-banana » 08 lis 2010

T by nie było j-dramowe,w usa również lubią takie rozwiązania. Oni krzywdzą Christinę,jedyną postać która aż tak bardzo nie zamula w tych wszystkich sezonach :x
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 03 gru 2010

Jej! W końcu Christina wraca, nie mogę się doczekać, tylko czemu dopiero w styczniu? W grudniu nie będzie już nowych odcinków..? :-(
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 03 gru 2010

W grudniu nie będzie już nowych odcinków..?

W piątek jest ostatni odcinek przed przerwą świąteczną. A potem ciiisza ze wszystkim........ taka posucha przez kilka tygodni ;p W sumie nawet jeszcze na mojej stronie z grafikiem nie napisali kiedy wracają....
Obrazek
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 03 gru 2010

A niech to! Nic o tym nie wiedziałam. Pozostają mi kolejne sezony ostrego dyżuru i Code Blue 2. Ale zapowiada się, że zrobią jakąś tragedię, więc tak jak przewidywałam. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 29 sty 2011

ze spoilerami o 7 sezonie

Właściwie to zakładałam, że porzuciłam serial i już do niego więcej nie wracamę. Zaczęło się robić nudno i niefajnie... albo inaczej.... byłam znużona i chyba zmęczona serialem.... ale po tylu latach ogladania ciężko jest nie zerknąć chociażby z ciekawości. No dobra... zanim wzięłam się za oglądanie i zerknęłam na zwiastun nowych odcinków i.... hu hu... będą dzieci :rolly: Obejrzałam wczoraj ciurkiem odcinki 7-12 z siódmego sezonu i .. to było świetne! Nie wiem czy to fakt, że zrobiłam sobie dosyć długą przerwę od serialu, czy scenarzystów oświeciło, ale poczułam klimat starych dobrych GA. Powrócił ten humor co lubię, te gadki, duuużo dobrego gadania, które właściwie zwykle określało ten serial. A dwa ostatnie odcinki to już jakieś szaleństwo. ;D Jak Stark powiedział 'i hate this place' i wszyscy się popłakali ze śmiechu hahaha wyłam razem z nimi :rolly: No i 12 odcinek :rolly: Bailey zwariowała, wszyscy zwariowali :rolly:

Co do postaci to... chyba po raz pierwszy Hunt mnie nie wkurzał i nie życzyłam mu odejścia z serialu, chociaż nadal utrzymuję, ze dla dobra ogółu... dr Avery! Chyba ktoś w końcu przestał spłaszczać jej postać i zrobiła się taka no... fajna nawet :rolly: Przypomina mi trochę to co robili a Adison wcześniej - najpierw wielka sucz, a potem największa przyjaciółka wszystkich. (btw podobno Adison wraca do serialu <3) No i dobrze! Całkiem ciekawy ten jej wątek się zrobił... A kto gra jej małżonka? Noel z Felicity!
Obrazek
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 29 sty 2011

Maura pisze:(btw podobno Adison wraca do serialu

no podobno wraca ,ale pewnie gościnnie - a ma się zająć, i znów ulubione słowo" podobno" sprawą ciąży Callie.A jescze ma być jeden odcinek ala musical -szaleństwo
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 04 mar 2011

Musical jakos zniose. Odcinek z twitterem srednio mi sie podobal. Do tego Avery przespal sie z mala Grey, a nie z Christina. Za to w jej malzenstwie jakies problemy wiec coraz blizej mojego OTP :D
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 04 mar 2011

A mi się najbardziej podobało jak dr Stark zaprosił tą rudą gadułę na randkę :rolly:

W ogóle to nie wiem o co chodzi... przerwa w nadawaniu? Chciałam dziś ściągnąć kolejny odcinek, a tymczasem w kalendarzu na marzec żaden kolejny nie figuruje. Koniec sezonu? ;/
Obrazek

Wróć do „Seriale”