Grey's Anatomy / Chirurdzy

wszystkie seriale, które nie są made in Asia
Awatar użytkownika
Miguel
Co to jest dorama? o_O

Re: Grey's Anatomy (Chirurdzy)

Postautor: Miguel » 04 mar 2011

Przerwa chwilowa. Grey wraca 24 marca.

Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Re: Grey's Anatomy (Chirurdzy)

Postautor: Reira » 05 mar 2011

Troche dużo przerw w tym sezonie, przypomina mi się jak scenarzyści strajkowali, a wtedy to na prawde była tragedia. Ech, stare dobre czasy,kiedy serie miały po 24 odcinki...

Może to i lepiej, nie chce widzieć Averego z małą Grey. Niech się skupi na konkurowaniu z Christiną. Scena w której udawała, że chce Owena, a później powiedziała, że jest u dentysty była świetna :-P

18 odcinek: :omg: Najbardziej irytujący, bezsensowny i niespójny odcinek sezonu. Czyżby scenarzyści strajkowali i jacyś studenci przejęli władzę nad pisaniem scenariusza? Bo tak to wygląda. :shake:

Odcinek 22: O Nie! Teddy zakochała się w brzydkim pacjencie, co pewnie spowoduje, że będę musiała oglądać jego gębę przez następny sezon, albo i więcej. Christina podjęła dobrą decyzję, jak myślałam, że się zgodziła, to przez głowę przeszło mi tylko: O nie! Christina zmarnuje sobie życie. Szkoda mi Alexa, przez te kilka sezonów właściwie nigdy nie był szczęśliwy, taka z niego żałosna postać.
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Re: Grey's Anatomy / Chirurdzy

Postautor: Reira » 22 sty 2012

Christina zrywa z Owenem, yey! W końcu Avery będzie mógł się za nią zabrać :mrgreen:
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Postautor: anna-banana » 22 sty 2012

No ja się tak nie cieszę tym faktem,za to czy Avery coś nie za bardzo zaczyna Kepner lubić?
Poza tym Mark ma wrócić do Lexi!
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 22 sty 2012

anna-banana pisze:Poza tym Mark ma wrócić do Lexi!
Sie wie! Ale to jest zbyt oczywiste :-D

Ja wciąż mam w pamięci pocałunek Christiny i Averego z przyjęcia, choć Avery był wtedy bardziej ambitny i zdolny, a teraz jakoś mu nie zależy i rzeczywiście ciągnie go do Kepner...
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 22 sty 2012

Avery na Kepner? A nie Kenper na Alexa? W tym całym obrażaniu się bardziej taka wersja mi się widzi :P
I faktycznie ruszyłabym jakiś wątek z Lexi... bo ile można? I w ogóle niech coś się stanie bo ostatni odcinek był taaaaaaaaaaaaaaaki nudny :roll:
Obrazek
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Postautor: anna-banana » 06 maja 2012

Odcinek 8x22
Niby ostatnio zaczynało się robić nudno,a tu nagle bardzo dobry ostatni odcinek, przy którym szczerze płakałam ze śmiechu.
Bo pytania dla Meredith przy jej stanie zdrowia były prześmieszne, leżałam ze śmiechu i potem jej rozpaczanie w toalecie :rolly:
I wątek Kepner, drugi raz leże ze śmiechu. W tym odcinku ją naprawdę polubiłam,pomimo że zawsze była irytująca, to w ostatnim odcinku była przezabawna,jej panika na egzaminie,to jak wtargnęła do męskiej toalety by sobie wysuszyć bluzkę,bo ze stresu umierała w kałuży potu i jej akcja z Averym,boskie :rolly: Szkoda tylko że chyba jako jedyna nie zdała egzaminu
No i Lexi, uwielbiam tę postać,ona jest tak fajnie roztrzepana i to jej nagłe wyznanie dla Marka było świetne,szkoda tylko że sezon się kończy i pewnie dlatego ich wątek pewnie nie ruszy zbytnio do przodu.
Ciekawe ile osób zostanie w Seattle, ja stawiam że Cristina pewnie wyjedzie,a szkoda bo to dobra postać,mimo że ostatnio stałą się trochę nudna,brak tej dawnej Cristiny, która za wszelką cenę rywalizowała o przypadki i się ciągle wymądrzała.
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 06 maja 2012

W stosunku do Christiny jestem nieobiektywna, bo ją uwielbiam i jak odejdzie, przestanę oglądać Chirurgów.

Rzeczywiście ostatnio było nudno, ale to i lepiej, bo jak co sezon była jakaś katastrofa i połowa obsad umierała, to to było raczej mało realistyczne, a teraz jest po prostu zwyczajnie :-)
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 06 maja 2012

W ogóle będzie następny sezon? Czy oni teraz tylko tak straszą, że wszyscy się porozjeżdżają? :D
Też się cieszę, że jak narazie obyło się bez katastrofy, chociaż uwaga - jeszcze trzy(dwa?) odcinki przed nami, więc jeszcze wszystko może wybuchnąć :rolly:

I wątek Kepner

Kepner udowodniła, że czas by ją zamknąć w szpitalu na obserwacji. Ja się jej autentycznie boję i boję się o zdrowie Averego :crazy: Nie niem... widocznie twórcy starają się przeprofilować trochę postać, ale opowiadanie o tym że zdradziła Jezusa ? :crazy:

Rządam więcej Sloana jako dyrektora szpitala :mrgreen:
Obrazek
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 06 maja 2012

Maura pisze:Kepner udowodniła, że czas by ją zamknąć w szpitalu na obserwacji. Ja się jej autentycznie boję i boję się o zdrowie Averego :crazy: Nie niem... widocznie twórcy starają się przeprofilować trochę postać, ale opowiadanie o tym że zdradziła Jezusa ? :crazy:
Mam taki sam pogląd. Ogólnie wszyscy zachowali się dość nieprofesjonalnie, przymknę oko na Christinę - i nie tylko dlatego, że ją lubię - bo jej argumenty były merytoryczne podczas kiedy: Mer i jej wymoty, Kepner i Jezus, Karev i gadka do lekarzy o ratowaniu życia. W sumie Avery też nie wyszedł tak źle, widać Sloan miał racje, że sex przed stresującym wydarzeniem dobrze na niego zadziała.

Rudy (mąż Christiny, którego nie lubię i jego imienia nie pamiętam) stał się teraz pokrzywdzonym, idealnym facetem, profesjonalistą i ordynatorem, dla którego wszyscy są mili, nawet Bailey :grumble:
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 15 maja 2012

Obejrzałam przedostatni odcinek sezonu i jestem dumna ze swojej poprzedniej wypowiedzi :rolly: :rolly: no zaskoczyli mnie :rolly: :rolly: a zwiastun ostatniego odcinka to już w ogóle jakaś miazga :rolly:

Teraz pytanie po kim będą traumić w kolejnym sezonie :confuse:
Obrazek
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 17 maja 2012

SPOILERY:
Spoiler! No jasne, był wypadek samolotu, a grey leży na ziemi i nic jej nie jest. Szkoda, że pasażerowie Tupolewa z nią nie lecieli, bo by wszyscy przeżyli. Ten serial jest coraz mniej realistyczny. Już wyobrażam sobie pielęgniarki i lekarzy z Seattle Grace:
-"Nadchodzi ten czas w roku, kiedy szpital nawiedza wielka tragedia. Co roku w tym samym czasie dzieje się coś strasznego, ciekawe czemu?"
-"Nieważne i tak nas to nie dotyczy. Zawsze przytrafia się to tym samym ludziom."

Abstrahując od braku realizmu. Myślałam, że może Karev straci rękę lub nogę, ale w ostatniej chwili wygryzła go Arizona. Może Christina coś straci... pamięć? Albo będzie pracować z Owenem nad rannymi i odkryje w sobie do niego wielką miłość?

W każdym razie wszyscy pewnie zostaną w tym samym szpitalu.
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 28 wrz 2012

Niech ktoś porozmawia ze mną o pierwszym odcinku 9 sezonu :rolly:
Ten serial chyba nigdy się nie nauczy, że nie należy tak traumić jak oni...toć to już prawie Gra o tron się zrobiła :rolly:

Jestem w kropce bo jakoś po tych wszystkich latach oglądania tego serialu chyba po raz pierwszy naprawdę poczułam, że mili państwo miło było, ale może czas się powoli zwijać? :confuse: Te postaci przez tyle już przeszły, że naprawdę... jeszcze trochę i zaczną popełniać zbiorowe samobójstwa. :confuse: :drunk: :drunk: No bo jak oni mogli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tzn ja rozumiem, że aktorzy odchodzą, zmienia się cast, ale... dlaczego zawsze pozbywają się ich w ten sposób :cry: I teraz zwinęli moją ulubioną parkę..... Sloan :puppy: :puppy: :puppy: I kto teraz będzie rzucał sucharami i mnie bawił? :puppy: :puppy: :puppy:

I co do @!#%$^&*(&^%$ oni zrobili Arizonie :shock:
Obrazek
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 29 wrz 2012

Maura, obejrzałam to tylko dla Ciebie. Nie było tak źle, laska z Veronica Mars przyszła do serialu i co, że jest trochę okrągła, jak grała w Waterworld z Kevinem Costnerem. Poza tym Christina jest gdzieś daleko, Hunt pojechał na farmę, a Derek ma zepsutą dłoń.

Ja na serio myślałam, ze Arizona umarła, a ona tylko nogi nie ma i chyba powiększył jej się biust? :confuse:
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 31 paź 2013

Maura oglądasz to jeszcze? Właśnie wczoraj się dowiedziałam, że Sandra Oh odejdzie pod koniec 10 sezonu, więc wtedy pewnie przestanę oglądać Grey's Anatomy. Poza tym zabili Brooks, co to ma być? A zaczęłam ją lubić. Szukam innego serialu o lekarzach, obejrzałam pierwszy odcinek Monday Mornings, ale kiepski jakiś, może coś japońskiego zacznę...

Wróć do „Seriale”