Veronica Mars

wszystkie seriale, które nie są made in Asia
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 28 maja 2009

ostatnio widziałam na ytb jakieś kawałki z fbi o_o dziwność
w ogóle kristen bell podobno jest chętna do czegoś spod znaku vmars, ale jak widać kiepsko idzie... a kristen coraz starsza ;_; [chociaż nadal wygląda na nastolatkę, omg, ona jest cudwna <3]

btw kocham ten serial i ostatnio obejrzałam całość drugi raz *-*

"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 29 maja 2009

ja też się wypowiem, bo całkiem sprawnie mi poszło z 1 sezonem, teraz jestem w trakcie ogladania drugiego.
Trochę się ciągnie, ale Logam ratuje sytuację. Nie mogę za to Duncana znieść. Podobno niedługo zniknie, thank god.
Tak czy inaczej, koleżanka mówila mi, ze 3 sezon, to sie trochę rozmienia na drobne... Zobaczymy :)
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 18 mar 2010

ostatnio naszła mnie ochota, żeby znowu to obejrzeć... HOPELESS
ależ ja tęsknie za tym serialem :<
"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
Dante
Oglądam regularnie xD
Kontaktowanie:

Postautor: Dante » 10 kwie 2010

^^^Kiedyś były plotki że ma wyjść film z dalszymi przygodami ale chyba pomysł nie wypalił.
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 10 kwie 2010

No właaaśnie ;( też czekałam na fiiilm. .. bo przecież zakończenie takie otwarte w sumie zostało ^^ Ale chyba już nie ta popularność była skoro nikomu nie chciało się brać za realizację .. .
Obrazek
Awatar użytkownika
Konata
Grupa Trzymająca Władzę

Re: Veronica Mars

Postautor: Konata » 20 wrz 2010

Początkowo zdaje się, że miała być 4 seria ale była za mała oglądalnośś niestety na film chyba też :( Bardzo lubilam ten serial oglądałam go w tv a jakiś czas temu ściągnęłam i obejrzałam wszystkie odc na kompie. Kirset Bell jest dobrą aktorka, super zagrała V. Jason Dohring (Logan Echolls) jest naprawdę fajny. W sumie nie wiem do końca co ja w nim widzę ale uwielbiałam go i kibicowałam, żeby był z V. Francis Capra jest taki jakiś śmieszny dla mnie, lubie go jako aktora i tu również mi się bardzo podobał. Dunkana nie mogłam znieść, w pierwszej serii jeszcze ok ale poźniej nieee.
Obrazek
Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

Re: Veronica Mars

Postautor: Mina » 07 lis 2010

Tak tak serial jest bardzo dobry , też oglądałąm go w tv jeszcze za czasów licealnych ( albo tych sprzed studiów ) jak nie znałam Bollywood i całej Azji

Wróć do „Seriale”