[2005] Lovers in Prague

seriale z Korei
Awatar użytkownika
allia
Wyróżniony
Kontaktowanie:

[2005] Lovers in Prague

Postautor: allia » 13 sty 2006

Lovers in Prague / 프라하의 연인

Obrazek

Rok: 2005
Liczba odcinków: 18
Stacja i czas emisji: SBS , 2005-09-24 do 2005-11-20
Powiązane dramy: Love Story in Harvard [2004] Lovers in Paris [2004] Lovers [2006]

OBSADA:
# Jun Do Yeon jako Yoon Jae-hee
# Kim Joo Hyuk jako Choi Sang-hyun
# Kim Min Joon jako Ji Young-woo
# Yoon Se Ah jako Kim Hye-joo
# Lee Jung Kil jako Yoon Jung-han

---

To drama, na którą (myślę) warto zwrócic uwagę. A to dlatego, że jej akcja (przynajmniej częśćiowo) dzieje się w nie tak odległym od nas (i myślę lubianym przez wielu) miejscu - Czeskiej Pradze. Dramy jeszcze nie widziałam (ale jestem na najlepszej drodze do zobaczenia) i nie moge dodać nic od siebie jednak z opisów wynika, że:

Yoon Jae-hee (Jun Do-yeon) mieszka i pracuje w Pradze (w konsulacie).

Choi Sang-hyun (Kim Joo-hyuk) jest detektywem, który przybywa do Pragi w poszukiwaniu swej dziewczyny - Hye-joo (Yoon Se-ah). Sang-hyun miał wobec swej wybranki dość poważne plany, dlatego opłacał jej czesne (jak się domyslam za studia) i planował ożenek wkrótce po tym jak ukochana zakończy edukację. Jak widać Hye-joo miała nieco inne plany, gdyz nakazała swojemu lubemu zostawić ją w spokoju. Ten oczywiście nie posłuchał i tak oto zjawił się w Pradze :)

Na miejscu spotkał Jae-hee (tą, która pracuje w konsulacie) ale przez pewne drobne nieporozumienie wziął ją za... prostytutkę :lol: czeski język - trudny język, Sang-hyun potrzebuje więc tłumacza a Jae-hee zna język (i miasto), przydaje mu się więc jako tłumacz i przewodnik.

Obrazek

Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: ToMo » 15 mar 2006

ja sie nie wybieram na wycieczke do Pragi z koreanczykami,ale moge powiedziec jedno
moi znajomi mieli farta i akurat jak byli na wakacjach w Pradze wlasnie to zalapali sie podobno jako statysci!
fart:P
a co do samej dramy to moze zobacze niedlugo, ale jakos tak nie chce mi sie siegac po nic koreanskiego ostatnio :P
Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

Postautor: yamatsumi » 15 mar 2006

ja juz to mam od kolezanki ale jakos jeszcze nie mialam na to ochoty :( czekam na jakies opinie czy warto ogladac :P
Awatar użytkownika
Mieczyslavv
Wyróżniony

Postautor: Mieczyslavv » 17 mar 2006

Witam :D

Ja widzialem tylko jakies 3 odcinki chyba, ale jak bede mial chwile czasu to obejrze moze reszte to napisze Ci czy warto Yamatsumi

Pozdrawiam
내일 저녁에 시간 있어요?
Awatar użytkownika
Jurichi
Już poznaję aktorów ^^"

Postautor: Jurichi » 19 mar 2006

moja znajoma była w Pradze w tym samym czasie kiedy krecili ta dramę Oo"... widziała jak grali jakaś scene, kto wie moze załapał sie jako statystka xD
Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

Postautor: yamatsumi » 19 mar 2006

Mieczyslavv pisze:Ja widzialem tylko jakies 3 odcinki chyba, ale jak bede mial chwile czasu to obejrze moze reszte to napisze Ci czy warto Yamatsumi

o super :dance: dzieki serdeczne :D w takim razie czekam na twoja recke :wink:
Awatar użytkownika
mistiq
Oglądam regularnie xD

Postautor: mistiq » 12 cze 2009

Oglądał ktoś? Warto? Bo na razie zabrałem się, za pierwszą część.
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 12 cze 2009

Ja oglądałam ^.^ Całkiem przyjemne, ta część chyba najbardziej mi się podobała z czwórki. Ale nie powiedziałabym by było to coś przełomowego. Ot tak na wolną chwilę w sam raz ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Re: [2005] Lovers in Prague

Postautor: thon » 30 maja 2013

AAAA 10/10 w skali thona - dram cuuuudna.OST przepiekny.Teksty typu "jesz kawę ,mam w domu niedźwiedzia,kwang ja ssi zawiodłem się na tobie " zostaną mi na zawsze w pamięci. A cudna kobieta z czołe boiska piłkarskiego która znam z filmów ze scenami"mocnymi" jest zaprzeczeniem swego wizerunku,słodka,urocza ,kochana,i te jej tfu tfu - drama przeze mnie przetłumaczona aby i moja brzydsza(przynajmniej złośliwsza)połowa rodziny obejrzała.

Wróć do „K-drama”