[2007] The 1st Shop of Coffee Prince

seriale z Korei
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 03 maja 2010

W sumie to ja też, bo ta drama jak do tej pory mają ulubioną koreańska jest, ze względu na swoją niekonwencjonalność :)

www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
Athaya
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Athaya » 24 cze 2010

Gdzie mogę sobie tę dramę w necie obejrzeć? Oglądałam jakiś czas temu na mysoju już jej nie ma :roll: Może ktoś mi doradzi gdzie mam tego szukać bom zielona całkiem :roll: No chyba, że nie ma nigdzie to się poratuję płytami :roll:
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Postautor: anna-banana » 24 cze 2010

[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

Postautor: Cherry » 24 cze 2010

też oglądałam na love-drama
właśnie skończyłam
muszę powiedzieć że ta drama była pokręcona ;p

SPOJLERY:
dlaczego tak dużo rozmów było w trakcie oddawania moczu? (oo! patrz jaki strumień!) haha
dużo osób mówiło że ta drama jest świetna nawet dla niektórych lepsza od YB ale dla mnie była przeciętna. często mnie nudziła, ale przede wszystkim denerwował mnie Gong Yoo. z wyglądu totalnie mi się nie podoba (jego twarz przypomina mi świnkę morską), nie wiem czemu ale mam zastrzeżenia do jego gry aktorskiej - sytuacje które powinny być zabawne w jego wykonaniu są żenujące (ale to tylko moje odczucie). narcyz.

fajne w tej dramie było to, że nie było tylko jednego kissa i te pocałunki były takie jak się należy (wiecie o co mi chodzi ;p)

a tak w ogóle to zastanawia mnie jak można nie odróżnić dziewczyny od faceta? przecież nawet po dłoniach można rozpoznać płeć.

jedna rzecz która mnie doprowadzała do szału w napisach. słowo 'doprawdy'. to słowo wryło mi się w pamięć i zawsze będę je kojarzyć z Coffee Prince;p
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 24 cze 2010

No proszę, przeciętna mówisz... Mnie krew zalewa do tej pory, jak myslę o YaBie... CP pozostaje moją ulubioną dramą koreańską, postaci są wspaniałe, hisotria pełna humoru, nie występuje typowy 4-kąt miłosny no i Gonga Yoo da się polubić :) Lulu mnie kiedyś przekonywałą i do tej pory pamiętam jej słowa, jak to oglądam - że facet może niezbyt urodziwy, ale za to bardziej ludzki :)
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Postautor: anna-banana » 24 cze 2010

Moja jedna z ulubionych dram,do tej pory wracam do niej i oglądam co najmniej raz do roku :D

Cherry pisze: ale przede wszystkim denerwował mnie Gong Yoo. z wyglądu totalnie mi się nie podoba (jego twarz przypomina mi świnkę morską), nie wiem czemu ale mam zastrzeżenia do jego gry aktorskiej - sytuacje które powinny być zabawne w jego wykonaniu są żenujące (ale to tylko moje odczucie). narcyz.

To chyba kwestia gustu,bo np ja i moja kumpela uwielbiamy kolesia w tej dramie :)
A jak ubierał czarną koszulke i biale spodenki do tego :melt:

Chociaż przez całą dramę zastanawialam się dlaczego nie zauważył że jest dziewczyną,skoro ajussi zauważył to od razu :)
[center]Obrazek[/center]
buska
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: buska » 28 cze 2010

Cherry pisze:też oglądałam na love-drama
właśnie skończyłam
muszę powiedzieć że ta drama była pokręcona ;p

SPOJLERY:
dlaczego tak dużo rozmów było w trakcie oddawania moczu? (oo! patrz jaki strumień!) haha
dużo osób mówiło że ta drama jest świetna nawet dla niektórych lepsza od YB ale dla mnie była przeciętna. często mnie nudziła, ale przede wszystkim denerwował mnie Gong Yoo. z wyglądu totalnie mi się nie podoba (jego twarz przypomina mi świnkę morską), nie wiem czemu ale mam zastrzeżenia do jego gry aktorskiej - sytuacje które powinny być zabawne w jego wykonaniu są żenujące (ale to tylko moje odczucie). narcyz.

fajne w tej dramie było to, że nie było tylko jednego kissa i te pocałunki były takie jak się należy (wiecie o co mi chodzi ;p)

a tak w ogóle to zastanawia mnie jak można nie odróżnić dziewczyny od faceta? przecież nawet po dłoniach można rozpoznać płeć.

jedna rzecz która mnie doprowadzała do szału w napisach. słowo 'doprawdy'. to słowo wryło mi się w pamięć i zawsze będę je kojarzyć z Coffee Prince;p

Ja obejrzalam tylko poloe tej dramy, do momentu, kiedy stwierdzil, ze nie przeszkadza mu bycie z facetem i sie zaczeli calowac.
Mnie jakos nie wkrecila ta drama, obejrzalam te kilka odcinkow z trudem, przewijajac co nudniejsze momenty... A juz w ogole nie moglam zrozumiec rzucania gilami i pokazywania scen oddaania moczu xP

A o co chodzi z "doprawdy"? Ja ogladalam po angielsku.
Awatar użytkownika
Sheeruun
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Sheeruun » 29 cze 2010

Ja obejrzałem to niedawno na love-drama i szczerze - dawno mnie żadna drama tak nie wciągnęła (no.. jeszcze Hi My Sweetheart ostatnio xD). Co mi się najbardziej podobało - nie było tam żadnej złej postaci.
I ten charakterek Han Kyul'a :D Cały czas z Eun Chan sobie dogryzali.. XD
Jedyne co mi się nie podobało, to jak czasem Eun Chan próbowała ubrać się kobieco. Ja tak mam, że jak w jakiejś dramie chłopczyca założy coś kobiecego, to mam ochotę uciekać z krzykiem.. :roll:
Anyway, drama naprawdę świetna i ląduje na mojej liście najlepszych obejrzanych dram w życiu :wink:
[center]Ouran High School Host Club | My Girlfriend is a Gumiho[/center]
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Postautor: anna-banana » 29 cze 2010

U mnie również jest to drama the best ever. Myślę żeby ją pokochać to trzeba się w nią wkręcić,nie każdemu takie klimaty odpowiadają po prostu
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

Postautor: Cherry » 29 cze 2010

no, czasami było trochę gejowsko, niektóre dziewczyny lubią takie klimaty; ja niekoniecznie;)

a z tym doprawdy chodzi o to że ciągle powtarzali to słowo. wydawalo mi sie ze po 20 razy w kazdym odcinku (ale w rzeczywistości mniej ale i tak często;p)

super to było jak chciała się ładnie prezentować (kobieco i te sprawy) a wyszło... hmm ;D
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Postautor: anna-banana » 30 cze 2010

Ale o co chodzi z tym że ciągle mówili doprawdy? Bo Ty Cherry to po polsku widzialaś tak? Bo ja jak za każdym razem oglądam te drame to po ang i tam nic z ciągłym doprawdy nie ma
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
Sheeruun
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Sheeruun » 01 lip 2010

W polskich subach co raz jest słowo "doprawdy".. :roll:
[center]Ouran High School Host Club | My Girlfriend is a Gumiho[/center]
Awatar użytkownika
EwCzAkIs
Przyklejony do ekranu

Postautor: EwCzAkIs » 01 lip 2010

O rany ale dyskusja xD To moze i lepiej ogladac z angielskimi, bo widac nasz jezyk jakis wybrakowany skoro brakuje slowek i ciagle powtarzaja to samo :wink: a generalnie to ja tez musze dobitnie podkreslic ze ta drama jest zdecydowanie jedna z 4 moich ulubionych i wedlug mnie najlepszych a Gong Yoo jest na swoj sposob przystojny (zauwazylam to dzieki wspanialym czarnym bluzkom wymyslonym przez jakiegos geniusza bez dwoch zdan 8) ). A w ogole musze to tu napisac bo juz dawno mialam straszna ochote - anna ten twoj gifek z nim jest przecudny :wink: .
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Postautor: anna-banana » 01 lip 2010

EwCzAkIs pisze:(zauwazylam to dzieki wspanialym czarnym bluzkom wymyslonym przez jakiegos geniusza bez dwoch zdan 8) ). A w ogole musze to tu napisac bo juz dawno mialam straszna ochote - anna ten twoj gifek z nim jest przecudny :wink: .

O matko te jego czarne koszule,po prostu wrrrrrrr
Dziękuję za komplementowanie mego gifa :D
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Re: [2007] The 1st Shop of Coffee Prince

Postautor: anna-banana » 30 sie 2010

Nie wiem czy ktoś już o tym pisał ale na dramabeans http://www.dramabeans.com/about/media-stuff/cp-unofficial-soundtrack/ jest lista piosenek z dramy, które nie ukazały się na soundtracku, z możliwością ich ściągnięcia.
[center]Obrazek[/center]

Wróć do „K-drama”