[2005] Let's Go To The Beach

seriale z Korei
Awatar użytkownika
justyna2104
Oglądam regularnie xD

[2005] Let's Go To The Beach

Postautor: justyna2104 » 16 wrz 2007

Let's Go To The Beach

Obrazek

해변으로가요 / Hae Byun Eh Ro Gayo

Liczba odcinków:14
Gatunek:: dramat, romans, komedia
Rok produkcji:2005

Obsada:
Lee Wan jako Jang Tae-pung
Lee Chung Ah jako Yoon So-ra
Jun Jin jako Jang Tae-hyun
Kang Jung Hwa jako Min Joo-hee

Główna bohaterka marzy o romantycznej miłości i karierze w zawodzie trenera delfinów. Nieszczęśliwy zbieg okoliczności, w który uwikłany jest przystojny osobnik płci męskiej, aczkolwiek z trudnym charakterkiem, pozbawi ją zrealizowania tego drugiego, ale nie wszystko wydaje się stracone...bowiem na swojej drodze spotyka chodzący ideał, mężczyznę marzenie, czyli niby tą pierwszą miłość przy której słyszy się niesamowity dźwięk dzwoneczków i takie tam bla bla bla....jak na zawołanie interesuje się nią dwóch boskich facetów , (ja tam wolę tego niegrzecznego ^^). Teraz So-ra musi wybierać pomiędzy dwoma braćmi (...tak! braćmi), i zdecydować co jest dla niej ważniejsze, a wszystko odbywa się w scenerii życia ratowników.

Moja ocena to 7/10...obejrzałam tą dramę ze względu na Lee Wana i było warto. Drama jest zabawna, Lee Wan przystojny i zadziorny, Lee Chung Ah świetna w tej roli, jakoś do niej po prostu pasuje. Polecam ^_^

Sarangheyo saranghejwoyo gudeyo
andwe uri iromyon andwe momchwoso donun andwe...

AJA AJA FIGHTING!!!
Awatar użytkownika
San-chan
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: San-chan » 17 wrz 2007

uaaa.. tutaj gra jun jin *_____* w takim razie będę musiała zapisać dramke do listy oczekujących..;D
ale tak poważniej, to sam opis jest dość ciekawy, więc jak tylko przybędzie mi czasu i transferu, to zacznę ściągać..;D
ino tylko pytanie, z którego cb mogę to zassać? ^^
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 11 lis 2008

Niedawno obejrzałam tą dramkę wiec wszytsko mam jeszcze na świeżo. Nie miałam duzych wymagań - chciałam obejrzec cos prostego, romantycznego i najlepiej bez wysilonego humoru. Drama zaczeła sie cuudnie :D Wszystko jak chciałam, zapowiadała sie zwyczajna historia bez śmiertelnych chorób itp. Wszytsko szło dobrze do 10 czy 11 odcinka i gotowa byłam umiescić ja w moich ulubionych ale potem nagle jakby sobie przypomnieli że koreańska drama nie moze byc tak mało skomplikowana. I zaczeło sie psuć. I to bardzo bardzo. :evil:

Kiedy juz skomplikowali wszystkie więzy rodzinne, nie zdziwiłabym sie gdyby jeszcze dodali tam jakąś chorobę ewentualnie wypadek bądz zemstę - na szczęście zabrakło im odcinków.

Jedyna naprawdę dobrą rzeczą była rola Lee Chung Ah która była świetna, wspaniała, cudowna. I w sumie żal, że tak dobra aktorka marnuje sie w takich produkcjach.
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 11 lis 2008

Zaczęłam oglądać, ale ze względu na to że był tam JunJin zrezygnowałam ->nie lubiłam go kiedyś
Ale ponieważ teraz Go lubię, to chyba wznowię oglądanie w wolnej chwili
xD
Już taka moja natura. Tych których najbardziej nie lubię na początku stają się ulubieńcami, mam całą listę takich celebrytów. ^^
Obrazek

Wróć do „K-drama”