[2004] Save the Last Dance for Me

seriale z Korei
Awatar użytkownika
justyna2104
Oglądam regularnie xD

[2004] Save the Last Dance for Me

Postautor: justyna2104 » 16 wrz 2007

Save the Last Dance for Me

마지막 춤은 나와 함께 / Majimak Chumeun Nawa Hamkke

Obrazek

Liczba epizodów: 20
Gatunek: romans
Rok produkcji: 2004

Obsada:
Eugene jako Ji Eun-soo
Ji Sung jako Kang Hyun-woo
Lee Bo Young jako Yoon Soo-jin
Ryu Su Young jako Jung Tae-min

Eun-soo kieruje ze swoim ojcem małym zajazdem. Prowadzi nieskomplikowane życie do czasu, kiedy trafia pod ich dach mężczyzna, który totalnie stracił pamięć. Bohaterka przyjmuje go, opiekuje się nim, zaczynają dzielić razem wszystkie smutki i radości. Miłość kwietnie, ślub za pasem i tak dalej....normalnie sielanka jak się patrzy. Niestety w niedługim czasie umiera ojciec Eun-soo, a ukochany Baek Changho gdzieś znika, oczywiście nie bez powodu...bohater odzyskuje pamięć i powraca na łono rodziny, zapominając tym samym czas spędzony w resorcie Eun-soo. Ogólnie fabuła staje się bardziej zawiła, ale na tyle ciekawa ,że chce się ją dalej oglądać.
Moja ocena 6/10

Sarangheyo saranghejwoyo gudeyo
andwe uri iromyon andwe momchwoso donun andwe...

AJA AJA FIGHTING!!!
Awatar użytkownika
makella
Oglądam regularnie xD

Postautor: makella » 16 wrz 2007

Ta babka na dole po lewej nie grała przypadkiem w Wonderful Life? :confuse:
Archeolog to wymarzony mąż: im kobieta starsza tym bardziej się nią interesuje :P
Awatar użytkownika
justyna2104
Oglądam regularnie xD

Postautor: justyna2104 » 16 wrz 2007

tak dokładnie! to Eugene...grała tam z tym...no...Kim Jae Won
Sarangheyo saranghejwoyo gudeyo
andwe uri iromyon andwe momchwoso donun andwe...

AJA AJA FIGHTING!!!
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 20 wrz 2009

wiem że starsza drama (obraz 4:3),ale chyba warta uwagi o wiele ciekawsza niż niektóre pozycje mające po kilka stron dyskusji,czyżby większość odłożyła tą dramę na później?A drama jest warta uwagi tym bardziej że dostępna w wersji z hardsubami pl.ogólnie jestem pod wrażeniem jeżeli ktoś oprócz mistiq -(wiadomo tłumacz musi obejrzeć :D )oglądał tą jakże ciekawą dramę to zapraszam do dyskusji i rozkręceniu tematu ,no chyba że tylko mi się podoba :)
Awatar użytkownika
saritha_86

Postautor: saritha_86 » 15 lis 2009

Mi się ta drama bardzo podobała, chociaż zakończeniem jestem trochę zdegustowana. Niepotrzebnie tak namieszali w tym ostatnim odcinku. Gra aktorów bardzo mi się podobała a ścieżka dźwiękowa jest naprawdę świetna. Ja oceniam ta dramę na 8/10.
Pozdrawiam...
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 01 kwie 2010

jestem po dwóch epach i drama zapowiada się całkiem ciekawie, ruszyłam ją bo zobaczyłam w obsadzie Eugene i jak na razie bardzo mi się podoba :D
Oglądam: Miss Rose ep8/23, Prime Minister and I ep6/16, In A Good Way ep10/21, Borrow Your Love ep9/14
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 10 kwie 2010

w związku z dzisiejszymi wydarzeniami, musiałam się jakoś oderwać od przybijających myśli i pomyślałam, że coś obejrzę, bo nie mogę już w kółko słuchać wiadomości, ale obejrzenie dziś 5 odcinku tej dramy raczej mi nie poprawiło humoru :(
a wracając do dramy
po prostu przeginają z tą podwójną utratą pamięci, jakby już nie było dość dramatycznie, ale jest za to wciągające, choć chyba przez parę dni jej nie ruszę, aż otrząsnę się z tych przybijających emocji
Oglądam: Miss Rose ep8/23, Prime Minister and I ep6/16, In A Good Way ep10/21, Borrow Your Love ep9/14
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 13 kwie 2010

7 odcinek - po pierwsze to nie rozumiem dlaczego Eun-soo nie szukała Changho, przecież mógł mieć wypadek, albo coś w tym stylu, po drugie nie rozumiem czemu Hyun-woo chociaż przez chwilę nie zastanowił się, czy jej nie zna, w końcu wypadł mu rok życia z pamięci :shock: i jak by tego było mało to się wydaje, że Tae-min gustuje w podobnych kobietach, co Hyun-woo, najpierw Soo-jin, a mam dziwne wrażenie, że i Eun-soo go zainteresuje :?:
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 14 kwie 2010

odc. 8 - 10 - nie wiem czemu, ale wydaje mi się, że z Tae-min zrobią kompletnie złego bohatera, ale teraz jest taki uroczy, to chyba dzięki Eun-soo, on przy niej jest po prostu słodki, a jak się uśmiecha, to ja się rozpływam xD , nigdy taki nie był przy Soo-jin, zresztą i ona nie działa na korzyść Hyun-woo, on przy niej traci tyle uroku, dobrze, że znowu blisko jest ES, wraz z nią powoli wraca i jego urok, choć muszę stwierdzić, że jak na 10 odcinek, to już całkiem pokomplikowana jest sytuacja, nie wiem, czy w pewnym momencie nie przedobrzą, bo 20 odcinków to dosyć długo i trudno dramę utrzymać na dobrym poziomie, ale na razie jest ok :D
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 15 kwie 2010

Skończyłam xD po 12 odcinku miałam ochotę po przewijać akcję, bo już mi się dłużyło niemiłosiernie, choć pod koniec się poprawiło, niestety ten wypadek ES to już przedobrzenie w scenariuszu, nie wiem po co to było, ogólnie drama całkiem dobra, ale za dużo w niej komplikacji, przez co się wszystko strasznie ciągnęło, a najbardziej drażniły mnie te wstawki: rok później, próby SJ zatrzymania HW, decyzje ES o odejściu, szczególnie ta po wypadku, zresztą jak cały wypadek, za to TM polubiłam, mimo że był niepozytywnym bohaterem i dużo szkodził, jak był z ES to miał w sobie tyle uroku, że można mu było wszystko wybaczyć

ogólnie na plus, ale bez rewelacji xD

Wróć do „K-drama”