[2008] Who Are You?

seriale z Korei
Awatar użytkownika
makella
Oglądam regularnie xD

[2008] Who Are You?

Postautor: makella » 30 sty 2008

Obrazek

TYTUŁ : 누구세요 / Who Are You?

Data emisji : 2008, Wednesdays & Thursdays 21:55 (9:55 Koreańskiego czasu), gdzieś wyczytałam, że najprawdopodobniej drama wyjdzie w lutym

Ilość odcinków : 16 lub 20

Gatunek : Komedia romantyczna, Romans

Obsada :
# Yoon Kye Sang jako Cha Seung Hyo
# Go Ah Ra jako Son Young im
# Kang Nam Gil jako Son Il Gun
# Jin Yi Han jako Shim Jae Ha
# Kim Sung Eun jako Yoo Ha Young

Info :

Cha Seung Hyo jest mężczyzną, który jako dziecko został adoptowany do Stanów Zjednoczonych. Tam wyrósł na nieczułego drania ;). Pewnego razu postanawia powrócić do ojczystego kraju - Korei. Tu poznaje młodziutką Son Young In, której ojciec (Son Il Gun) zmarł pozostawiając na ziemi wiele niedokończonych spraw. Jak to w dramach bywa, tatuś-duch wraca na ziemie. I tu zaczyna sie karuzela, bo nieboszczyk przejmuje codziennie na 3 godziny ciało Cha Seung Hyo (może to robić przez 49 dni) i szasta pieniedzmi biednego chłopaka na prawo i lewo, kupując córce rzaczy na które nie było go stać za życia. Co z tego wyniknie przekonamy sie już niedługo :D.

__________________________________________________________________________________________________
Ok przyznaję się bez bicia, że (możliwe) podkoloryzowałam trochę opis. Ale będzie można to dopiero zweryfikować jak drama się zacznie...
__________________________________________________________________________________________________

Archeolog to wymarzony mąż: im kobieta starsza tym bardziej się nią interesuje :P
Awatar użytkownika
CHILMA
Przyklejony do ekranu

Postautor: CHILMA » 02 lut 2008

Muszę przyznać, że twój opis jest bardziej zaczęcający niż ten na wikipedii :wink:
Chyba ściągnę sobie 1 odcinek, jak już wyjdzie, żeby sobie zobaczyć jak się to prezentuje...
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 26 cze 2008

AAAAAAAAAAA!
DOKI DOKI DZIAŁA...
a Who Are You? zostaje moją dramą roku 2008...
i drama wszech czasów...
tłumaczę suby... już tłumaczę 3 odc.

Tutaj można ściągnąć suby:
http://www.d-addicts.com/forum/viewtopi ... 41#1055641
♪ Go, Go, Joseon Power Rangers!! xD ♪
Oglądam: Love Rain, A Gentleman's Diginity, Bridal Mask, I Do I Do, Ghost, BIG
Awatar użytkownika
Dante
Oglądam regularnie xD
Kontaktowanie:

Postautor: Dante » 26 cze 2008

Po zapoznaniu się ze wszystkim odcinkami muszę powiedzieć że jest bardzo dobrze prawie świetnie. To jaką mimiką operuję główny bohater w pewnych scenach to kosmos. Grymasy po prostu miażdżą. Nasza heroina wygląda uroczo i przypomina koleżankę z roku jakoś. Fabuła dobrze nakreślona i jakoś przesadnie się nie dłuży ale takich zbiegów okoliczności jak tutaj w codziennym życiu nie ma.
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 26 cze 2008

Drama jest świetna...
i także uważam, że zdolności aktorskie Yoon Kye Sang
są na bardzo wysokim poziomie. Uwielbiałem jego
grę, mimikę, komizm w tej dramie.
Ah-ra trochę odbiegała poziomem od reszty.
Wszyscy dobrzy, tylko ona taka średnia. Ale wybaczam jej^^ Ponieważ jest piękna i słodka. Ogólnie dobrze się na nią patrzyło.

Wątek wykorzystany w 100%.
Bez dłużyzn. Trzyma w napięciu...
I przede wszystkim Najlepszy ending ever!
Może tylko pocałunek... ale co tam...
lepszego nie było w k-dramach! ^^
Więcej takich...

Moja ulubiona drama...
Najlepsza !! ^^
(szkoda, że Koreańczycy się uprzedzili do niej przed
emisją... bo o duchach-_- ehhh więc miała słabą
oglądalność, ale to nic, ja tylko takie dramy lubię:P)
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 27 cze 2008

Ta dramka sprawiła mi dużo uciechy. Zwłaszcza Yoon Kye Sang, który przeszedł samego siebie. Geniusz! Jak wcielał się w postac ojca to ja naprawdę widziałam w nim tego ojca. Obaj aktorzy stworzyli niezapomnianą kreację ojca-ducha i Cha Seung Hyo. Go Ah Ra troche faktycznie chyba nie nadążała, ale jest młodziutka (w moim wieku, ale przemilczmy to) i jeszcze się wyrobi, tzn mam nadzieję...
Denerwował mnie ten kryminalny wątek z tą galerią, na koniec już niewiele o nich było słychac. Podobnie z przyjaciółmi Young In . Chciałabym wiedziec jak się potoczyły ich losy ;>
Oczywiście przekomiczna była sekretarka. Uwielbiam tą aktorkę. Wciąż pamiętam ją zagryzającą papryczkę i uwziętą na Kim Rae Wona w "My Little Bride" yaaa ; )

Moja ocena 7,5/10
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 27 cze 2008

ja też kocham SEKRETARKĘ^^
ale pamiętam ją z "Go Karl! Get Oh Soo-Jung!" lepiej...
tam też grała przekomicznie:D
Awatar użytkownika
madziorekk
Przyklejony do ekranu

Postautor: madziorekk » 29 cze 2008

bardzo lubię tą dramę :D parę dni temu skończyłam ja oglądać i do tej pory śmiac mi się chce jak przypomne sobie niektóe akcje :D sekretarka była najlepsza :D naprawdę niesawmoita aktorka :d ogólnie historia ciekawa, chociaż parę momentów faktycznie mnie nużyło.. w sumie według mnie to 8/10 :P
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Re: [2008] Who Are You?

Postautor: thon » 27 lip 2010

Ze wstydem się przyznaję że dopiero teraz oglądam tą dramę ,ajgoo jakie to genialnie zakręcone .Yoon Kye Sang - zupełnie w innej roli niż w Road No 1 co mnie cieszy bo tu jest dużo ciekawszy -te miny,istny Monk ze swoimi fobiami i natręctwami -brakowało mi tylko by idąc ulicą dotykał i liczył latarnie i słupki jak to czynił detektyw Monk :)
Obsada w dechę - Lee Min Jung i Lee Un (naprawdę szkoda że Go więcej w nowych dramach nie zobaczymy) ,ach i dla nielubiących angielskich napisów są w całości suby pl -część zrobiona przez mootyla i reszta wydana przez lizarda.
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Re: [2008] Who Are You?

Postautor: isamar84 » 24 wrz 2011

Dawno, dawno temu obejrzałam swoją pierwszą k - dramę z Yoon Kye Sang w roli głównej i po obejrzeniu tej uważam, że obsadzanie go w rolach tych drugich, to marnowanie jego talentu, on był tu po prostu genialny, szczególnie jak się wcielał w ojca :wow:

Co do samej dramy, to nie od razu mnie wciągnęła, ale w którymś momencie nie mogłam się już oderwać. Podobały mi się aktorzy i wykreowane przez nich postacie, jednak były chwile, w których zmarły ojczulek mnie drażnił. I zdziwiłam się jak szybko można wyleczyć fobię Seung Hyo, wystarczyło postawić jego stopę na schodku we własnym domu, a później nie straszne mu było nawet i siadanie na schodach do firmy... Jeszcze jednym malutkim mankamentem była historia przyjaciół Young In, mogli by coś zdradzić na ich temat. Poza tym nie mam zastrzeżeń YKS w podwójnej roli był rewelacyjny, te jego miny i gesty - powalające. Wątki fajnie poprowadzone (mnie bardzo interesowało także jak potoczą się relacje pomiędzy Ha Young i Young In), im dalej akcja się toczyła, tym ciekawiej było.
Oglądam: Miss Rose ep8/23, Prime Minister and I ep6/16, In A Good Way ep10/21, Borrow Your Love ep9/14

Wróć do „K-drama”