[2009] Boys Before Flowers

seriale z Korei
Awatar użytkownika
cookie_nut
Oglądam regularnie xD

Postautor: cookie_nut » 30 sty 2010

tak zawsze jest kiedy jedna osoba czuje coś do drugiej i próbuje jej to pokazać, a ta osoba nie rozumie jej intencji... Niby bratnie dusze, ale jakieś wybrakowane xD Pamiętam jak wtedy kiedy byli w tej świątyni to ten kapłan powiedział JH, że on i JD pasują do siebie... wtedy mi serce staneło i pomyślałam: o nie! oni nie mogą być razem!

Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 30 sty 2010

KartoflAnka pisze:
nie wiem jak ty, ale ja oglądałam 25 odcinków plus 5 lat później xd
a co do ich pokrewnych dusz, to on może i tak, ale z Jan Di to różnie bywało,

hehe żarty żarty :roll:

może guma jan di miała już demencję starczą, w końcu jej nie szło na studiach jh jej musiał podpowiadać :D jak się dowiadujemy w ostatnim epie

:lol:

Guma :D Że też nie przyszło mi do głosy to określenie jak oglądałam ani razu ! Miałabym większą radochę :D
Haha, biedny Zdzich, nawet na studiach się od niej nie uwolnił (chociaż w sumie to wychodziło na to że on tam polazł za nią) no ale jak teraz się ożeni z JP czyli jego najlepszym przyjacielem (teoretycznie...) to... trauma. Całe życie przy niej spędzi :P
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 30 sty 2010

Oj tam bratnie dusze -_-''
Ta drama (i ogóelni historia) jest przykładem ze co tam bratnie dusze! Najlepsza zabawa jest jak przeciwieństwa się przyciągają! Może dlatego tak ja wszyscy kochaja, nie sadzicie? xD
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 30 sty 2010

wszyscy generalnie kochaja historie w stylu "od nienawisci do milosci" i "wbrew przeciwnoscia losu" i BBF i HYD za to wlasnie kochamy.. kto by to ogladal jakby Jan Di wyladaowala ze Zdzichem???!
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 31 sty 2010

Rada dla zdzicha - im więcej by nią pomiatał, tym ona bardziej by go lubiła ^^
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 31 sty 2010

Rada dla zdzicha - im więcej by nią pomiatał, tym ona bardziej by go lubiła ^^

Teraz to już wiesz ^^ po ptokach ;D
Obrazek
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 31 sty 2010

czy to nie rada dla każdego dramowego tego "drugiego"?
Obrazek
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Postautor: KartoflAnka » 31 sty 2010

czy to nie rada dla każdego dramowego tego "drugiego"?

teoretycznie to jeszcze czemu oni zawsze dwaj sa grzechu warci :?:
jakby jeden był taki niedomyty to by człowiek nie załował.

z drugiej strony z takim dylematem i moim charakterem zakręciłabym obu i jeden do zmywania, drugi do prasowania :D

tylko bym musiała wiare zmienić :shock: i wyjechać z kraju :shock:
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

KartoflAnka, chyba za dużo zachodu :P A już na pewno nie dla Zdzicha :D
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 31 sty 2010

wszyscy generalnie kochaja historie w stylu "od nienawisci do milosci" i "wbrew przeciwnoscia losu" i BBF i HYD za to wlasnie kochamy.. kto by to ogladal jakby Jan Di wyladaowala ze Zdzichem???!

to prawda, to jedyna z oglądanych przeze mnie wersji, gdzie bym nie zniosła, gdyby ona została z tym drugim xD co do wersji japońskiej, to nie rozumiem, jak ona mogła nie wybrać Ruiego xD a nie wiem, czy wiecie, ale Meteor Garden 2 planowano zakończyć właśnie tak, że Shancai miała być z Lei, a Ah Si z Yesha (czy jak jej tam było), tylko, że fani się sprzeciwili :cry: szkoda, bo chętnie obejrzałabym alternatywne zakończenie xD
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 31 sty 2010

noo nie mogla z nimi byc.. ani ze Zdzichem ani z Ogorkiem ani z Lei bo oni nadal zyli w swiecie tej swojej "pierwszej" milosci i dlatego nie byli w stanie ani Shancai ani Makino ani Jandi pokochac calym sercem tak jak Junpyo (itd.). ich milosc to bylo przerzucenie odrzucenia na kogos kto byl pod reką i wmowienie sobie ze to milosc. Zdzichu byl w tym najlepszy. moze i faktycznie im na niej zalezalo, ale na zasadzie "to dobra osoba, kochala mnie kiedys, a ja ja odtracilem. teraz wiem ze zrobilem zle, wiec bede cale zycie pokutowal i sie o nia troszczyl zeby nikt jej nie skrzywdzil". ale wg mnie to nie byla taka prawdziwa milosc.
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Co? Na serio? No jakkolwiek by to miał nie być, jak ktoś w ogoółe mógł chcieć połączyć SC z L po tym wszystkim co ona wcierpiała żeby z nim być :P Matko. Dobrze że fani zadziałali :P
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 01 lut 2010

Co? Na serio? No jakkolwiek by to miał nie być, jak ktoś w ogoółe mógł chcieć połączyć SC z L po tym wszystkim co ona wcierpiała żeby z nim być Razz Matko. Dobrze że fani zadziałali Razz

czy tylko mi jest żal Lei'a i Ruiego? (zaznaczam, Ji Hoo nie jest mi żal, mimo, że to ta sama postać :( ) a czy im się coś od życia nie należy? xD
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 01 lut 2010

Młodzi są, coś ze znajdą ^^ A Mao musi być z Junem :)
Awatar użytkownika
Ivoos
Oglądam regularnie xD

Postautor: Ivoos » 07 lut 2010

wzięło mnie na wspominki i wygrzebałam swe stare, ukochane zdjęcie..
http://files.myopera.com/ChojPhoebe/alb ... 2049_L.jpg
ach <3
Obrazek

Wróć do „K-drama”